کارشناسان بهداشت و درمان تماس در Inslee به بررسی COVID شرایط در شمال غربی بازداشتگاه

The Northwest Detention Center.

شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما. بپرسید

شش کارشناسان بهداشت عمومی وابسته به دانشگاه واشنگتن باید با ارسال نامه ای به فرماندار جی Inslee درخواست او را به استفاده از قدرت خود را به “وادار” پاسخ از ژئو گروه خصوصی زندان اپراتور مسئول اجرای بحث برانگیز غربی بازداشتگاه در تاکوما.

مهاجرت ایالات متحده و آژانس گمرک (ICE) می پردازد جغرافیایی برای اجرای تاکوما بازداشتگاه است که به عنوان “یکی از بزرگترین مهاجرت زندان” در کشور قادر به برگزاری بیش از 1500 زندانی. تسهیلات شده است یک آهنربا برای نگرانی خشم و اعتراض در برابر تهمت اجرایی سیاست های مهاجرتی است و در حال حاضر نقشه کشی نگرانی در مورد توانایی خود را برای محافظت از زندانیان از COVID-19.

“حتی قبل از زمان همه گیر” UW کارشناسان بهداشت و نوشتن “پایه خدمات پزشکی در شمالغرب بازداشتگاه شد کافی برای شرایط تسهیلات—و بنابراین ما باید نتیجه بگیریم شرایط فعلی به خوبی فراتر از تسهیلات ظرفیت.”

Geo گروه در بیانیه ای گفت که در آن زمان سیاست “در خط” با فدرال و سازمان بهداشت جهانی پیشنهادات خود را برای مبارزه با کروناویروس در زندان است.

اما UW کارشناسان بهداشت بر این باورند آن را “بسیار بعید” است که Geo گروه است که در واقع مطابق با CDC هدایت و آنها ادعا می کنند که چیزی کمتر از انطباق کامل “را به شدت خطر افتادن سلامت و جان زندانیان و ایجاد یک برنامه به طور بالقوه به وضعیت فاجعه آمیز.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Mike, Faulk, سخنگوی Inslee گفت: فرماندار را دریافت کرده است حرف و “فرمانداری تیم اجرایی و مشاوران طرح به بحث در مورد آن در این هفته است.”

این است که به سختی اولین بار آلارم مطرح شده در مورد شمال غربی مرکز بازداشت و از آن می آید در یک لحظه زمانی که نگرانی در مورد کوروناویروس در زندان جمعیت در حال افزایش است در سراسر کشور. در اینجا در واشنگتن دولت دیوان عالی کشور موافقت کرده است به نظر “در تسریع اساس” طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال آزادی از دولت زندانی تلقی می شود بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.

دادگاه عالی خواهد شنیدن استدلال در این مورد در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im