بهداشت و درمان منطقه: بیمارستان ها انتظار بیشتر COVID-19 بیماران, درخواست 600-به علاوه اضافی هواکش

Ventilators at Sunrise Hospital

استیو مارکوس

پزشکی فن های نمایش داده شده در خارج از طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. این بیمارستان دارای 120 ICU هواکش و همچنین حمل و نقل هواکش و دستگاه های دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان هواکش گفت: Rob Smith II, کاردانی افسر ارشد پزشکی در بیمارستان طلوع آفتاب.

هواکش در بیمارستان طلوع آفتاب

Ryan Hamblin, director of respiratory at Sunrise Hospital and Medical Center, displays medical ventilators at Sunrise Hospital Thursday, March 19, 2020. The hospital has 120 ICU ventilators as well as transport ventilators and other machines that can be used as ventilators, said Rob Smith II, associate chief medical officer. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

با بیشتر COVID-19 بيمار در شهرستان کلارک نیاز به لوله گذاری و تنفس کمک از یک ونتیلاتور حاد مراقبت های بیمارستان ها به دنبال دو برابر تعداد هواکش آنها در حال حاضر از جنوب نوادا بهداشت مقامات منطقه گفت: در روز جمعه.

سلامت منطقه انتظار دارد تقاضا برای هواکش برای رفتن تا “در آینده نزدیک گفت:” ارشد بهداشت آمادگی planner مبهم رابینسون.

در حال حاضر وجود دارد 681 هواکش در شهرستان کلارک حدود نیمی از آن در حال استفاده هستند و بیمارستان ها درخواست بیش از 600 آنهایی که اضافی گفت: Jeff Quinn, مدیر دفتر بهداشت عمومی مصلی.

از 2,144 مردم در شهرستان کلارک که آزمایش مثبت برای coronavirus 583 بیماران — 27 درصد از موارد بستری شده اند با توجه به اطلاعات وارد شده پنج شنبه توسط آژانس. از آن دسته از بیماران, 139 قرار داده شده اند در بخش های مراقبت ويژه و 84 بوده است انتوبه.

“بیمارستان ها گزارش مسطح از ورودی بیماران به طوری که آنها در حال ماندن در سطح ظرفیت” رابینسون گفت. “اما آنها انتظار دارند که تعداد کسانی که به بالا برود.”

مشابه این وضعیت در جوامع در سراسر کشور, Clark County هنوز با کمبود COVID-19 آزمون و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای بهداشت و درمان کارگران و به زودی می تواند تجربه یک کمبود مراقبت ويژه تخت به گفته مقامات بهداشتی. سلامت منطقه و دولت همچنان به درخواست منابع بیشتر از دولت فدرال اما کلارک کانتی و نوادا در حال رقابت با دیگر جوامع و کشورهای که برخی از آنها بسیاری از COVID-19 نفر از مقامات اذعان کرد.

اگر چه سلامت منطقه را دریافت خواهد کرد $503,000 در اعطای کمک های مالی از دولت فدرال coronavirus بسته محرک مراقبت عمل می کنند که پول تنها یک بخش کوچک از جنوب نوادا موجود پزشکی و بهداشت عمومی نیاز دارد گفت: Jeff Quinn, مدیر دفتر بهداشت عمومی مصلی.

“این تنها کسری از مقدار پول که صرف به منظور حفاظت از سلامت عمومی در جامعه است. ما همیشه می تواند استفاده از پول بیشتر” کوین گفت.

آژانس هنوز مشخص نشده که چگونه مراقبت در عمل پول استفاده خواهد شد او اضافه شده است. دموکراتیک سنسور. کاترین کورتز متن ترانه مست و و Jacky روزن نوادا در روز جمعه گفت که آنها همچنان به فشار برای بیشتر بودجه فدرال برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در دولت است.

در این زمان منابع از جمله COVID-19 آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه خصوصی و PPE کمک های مالی از کسب و کار و افراد باقی می ماند, مهم, مقامات گفت.

در حالی که شماره جدید از COVID-19 مورد در هر روز در شهرستان کلارک هنوز هم در حال افزایش شاید در یک نرخ نمایی که رای می تواند شروع به کاهش, دکتر گفت: Vit Kraushaar پزشکی محقق با سلامت منطقه است. مقامات نیاز به انجام تجزیه و تحلیل دقیق تر به قطعا ارزیابی اینکه آیا تعداد COVID-19 نفر در شهرستان کلارک شروع به صاف کردن, او گفت:.

“این کمی زود به بگویید” Kraushaar گفت.

در حالی که مقامات در روز پنج شنبه با اشاره به مارس 19 به عنوان یک پتانسیل “اوج” روز برای تعداد COVID-19 مرگ و میر در شهرستان کلارک بر اساس یک مدل دیگر مدل های پیش بینی کرده اند که این شهرستان را به اوج تعداد مرگ و میر و موارد می تواند بعد Kraushaar گفت.

“ما واقعا هیچ راهی برای دانستن اینکه کدام مدل است برای رفتن به دقیق ترین,” او گفت:.

با اینحال مقامات می گویند اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد کمک کند گسترش coronavirus. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak شده است به طور مداوم نورد از اقدامات جدید برای تضعیف تجمعات از جمله ممنوعیت مذهبی خدمات برای 10 یا بیشتر مردم و سازندگان: از گلف های بسکتبال و تنیس و استخر چهارشنبه اعلام کرد.

به سلامت منطقه را آغاز کرده است به انتشار بیشتر اطلاعات دموگرافيک در COVID-19 بيمار در انتخابات گفت: آنها در حال کار برای افزایش دقت و صحت آن داده است.

با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه, مقامات بهداشتی قادر به تعیین نژادها و اقوام از 40.7 درصد از تمام COVID-19 بيمار. برای آن دسته از بیماران برای آنها داده شد و در دسترس 21.4 درصد غیر هیسپانیک سفید 14.3 درصد اسپانیایی ها از هر نژاد 10.82 درصد غیر اسپانیایی, سیاه, 6.3 درصد غیر هیسپانیک آسیایی, 1.6 درصد جزایر اقیانوس آرام, کمتر از 1 درصد یا سرخپوستان بومی آلاسکا یا چند مسابقه و 4.5 درصد از سایر نژادها می باشد.

به دست آوردن این اطلاعات است که به چالش کشیدن به دلیل سلامت منطقه باید در رسیدن به بيماران و نقد و بررسی سوابق پزشکی خود را که طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از زمان و منابع Kraushaar گفت.

“این بسیار دشوار می شود زمانی که ما شروع به دیدن صدها مورد گزارش در یک روز” او گفت:. “ما حدود 50 نفر در حال حاضر مشغول به کار در انجام این تحقیقات است.”

سلامت منطقه در حال کاوش راه های جدید برای رسیدن به این بیماران مانند تماس با آنها را از طریق متن و یا ایمیل به منظور تعیین نژاد و قومیت ، وضعیت سلامت و مفید دیگر جمعیتی جزئیات Kraushaar گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im