بهداشت و درمان منطقه مدیره OKs $3 میلیون coronavirus قرنطینه مرکز

Health District Discusses First Presumptive Case of Coronavirus

استیو مارکوس

نمایی از جنوب نوادا بهداشت دفاتر منطقه در لاس وگاس پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است.

جنوب نوادا سلامت منطقه امروز هیئت مدیره به اتفاق آرا تصویب یک ساختمان 3 میلیون دلار تسهیلات به قرنطینه coronavirus بیماران.

منطقه را به دنبال بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای 75 ٪ از هزینه تاسیسات که 40 تخت هر موجود در یک جداگانه غلاف.

“این ایده می تواند به ارائه درمان های اضافی مناطق و امکانات درمان و به خصوص در احترام به, COVID-19 ویروس و تاثیر است که که تا به حال در جامعه گفت:” ارنست Blazzard منطقه است رئیس امور مالی.

فرمین Leguen منطقه اقدام رئیس افسر بهداشت گفت: بیماران به احتمال زیاد در مرکز باقی بماند تا دو هفته.

هندرسون عضو شورای و عضو هیئت مدیره دن استوارت گفت: حمایت از پروژه اما نگرانی در مورد شروع ساخت و ساز بدون تعهد مالی از FEMA. “من همه برای این است. من فکر می کنم آن را یک ایده عالی است. ما نیاز به آن به شدت,” او گفت:.

شهرستان کلارک رئیس کمیسیون مرلین Kirkpatrick که نشسته روی تخته سلامت منطقه گفت: او با اعتماد به نفس FEMA خواهد بازپرداخت منطقه است.

“من خودم را راحت احساس می کنید که ما در حال رفتن به قادر به دریافت آن دلار بازگشت سریع” او گفت:.

FEMA بودجه در دسترس است و تحت یک عمل است که اجازه می دهد تا “واجد شرایط اضطراری اقدامات حفاظتی” گرفته شده در جهت مقامات بهداشت عمومی به بازپرداخت تحت FEMA کمک های عمومی برنامه.

به طور جداگانه لاس وگاس مقامات شهرستان ارائه شده بیمارستان دسترسی به Cashman مرکز اگر آنها نیاز به فضای اضافی برای درمان coronavirus بیماران شهرستان سخنگوی دیوید Riggleman گفت. سابق مرکز کنوانسیون می تواند جای حدود 1000 بيمار, او گفت:.

با بیش از 1100 coronavirus موارد در نوادا دولت می تواند به صورت تخت بیمارستان کمبود در آینده نزدیک برخی برآوردها نشان می دهد. از جمعه 67% از دولت کارکنان تخت 72 درصد از ICU اتاق و 51 درصد از عفونت هوا اتاق ها اشغال شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im