بهداشت رئیس توقف اوهایو اولیه; 3 کشورهای دیگر نونهالان

Category: توین سیتی No comments

توسط جولی CARR SMYTH و تری اسپنسر

کلمبوس, اوهایو (AP) — اوهایو به نام خود ریاست جمهوری اولیه فقط ساعت قبل از انتخابات راه اندازی شد برای باز کردن وجود دارد و در سه ایالت دیگر یک 11th-ساعت تصمیم فرماندار گفت: لازم بود برای جلوگیری از بیشتر سوخت coronavirus همه گیر است که فلج ملت است.

سلامت مدیر امی اکتون اعلام بهداشت و درمان اضطراری که جلوگیری از این نظر سنجی از باز کردن از ترس از افشای رای دهندگان و داوطلب نظرسنجی کارگران — که بسیاری از آنها افراد مسن به ویروس. آریزونا و فلوریدا و ایلینوی بودند اقدام خود را در انتخابات مقدماتی.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine موفق به دریافت یک قاضی برای توقف اولیه دوشنبه شب حتی اگر فرماندار ادعا که نتایج انتخابات را نمی توان به عنوان مشروع در پرتو این بیماری همه گیر.

“برای انجام یک انتخابات فردا می خواهد نیروی نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در یک غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا به کروناویروس” او گفت:.

این روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد اما DeWine گفت: مسئولان با توجه به چگونه به دادن رای دهندگان فرصت را به صندوق های رأی رفتند.

DeWine و وزیر امور خارجه فرانک لاروس حمایت کرده بود طرح دعوی در دادگاه توسط رای دهندگان به دنبال تاخیر در اولیه تا ژوئن 2, به این امید که شیوع این بیماری فروکش توسط آن است. اوهایو قاضی ریچارد فرای حکومت در برابر این حرکت دوشنبه شب گفت: نبود محل خود و مجموعه ای وحشتناک سابقه.

لاروس اواخر دوشنبه به کارگردانی تمام 88, اوهایو, شهرستان تخته انتخابات مطابق با اکتون را سفارش به انتخابات به اوج خود رسید در یک فرد در انتخابات ژوئن 2.

مقامات در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی احساس آنها انجام داده بود به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی از رای دهندگان حتی به عنوان نگرانی های نصب شده وجود دارد که نمی خواهد به اندازه کافی نظرسنجی کارگران در برخی از حوزه و رای دهندگان خواهد بود اشتباه پس از رای گیری در مکان هایی در خانه های سالمندان منتقل شدند به مکان های دیگر.

در جای دیگر, گرجستان, کنتاکی و لوئیزیانا به تعویق افتاد خود برنامه ریزی مقدماتی.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: اواخر وقت روز دوشنبه دولت معتقد است انتخابات ادامه می توانید با خیال راحت. آریزونا و فرماندار و وزیر امور خارجه نیز روز دوشنبه گفت: آنها نمی خواهید برای به تعویق انداختن انتخابات است.

در ایلینوی انتخابات هیئت مدیره و سخنگوی مت دیتریش در بیانیه ای گفت که دولت اولیه به جلو حرکت خواهد کرد. او گفت: رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر ندارد قدرت را به ترتیب تاریخ نقل مکان کرد و قصد ندارد به درخواست دادگاه برای انجام این کار.

“ما باور داریم که با پیروی از راهنمایی های ما از دولت فدرال و بهداشت حرفه رای دهندگان می توانند رای با خیال راحت” دیتریش گفت.

تضمین که به نظر نمی رسد برای برآورده داوطلب نظرسنجی کارگران بسیاری از آنها شهروندان ارشد و تصمیم گرفته اند به قید وثیقه در نیروی انسانی خود حقيقت است.

شیکاگو انتخابات ریاست جمهوری افغانستان روز دوشنبه گفت که آنها دریافت کرده بود “tsumani” از لغو از برنامه ریزی نظرسنجی کارگران به خصوص کسانی که مسن تر هستند در نظر گرفته و در معرض خطر مواجهه با پیامدهای جدی سلامتی اگر آنها قرارداد ویروس. آنها التماس افراد سالم داوطلب به کار در نظرسنجی سایت.

Marisel هرناندز صندلی در این شهر از کمیسیون مستقل انتخابات گفت: مردم می توانند از ادای سوگند به عنوان قضات انتخابات در مکان های رای گیری در روز سه شنبه. او همچنین از مردم خواست تا صبور در انتخابات هشدار داد که ممکن است برای مکان برای باز کردن دیر شده یا هنوز هم می تواند راه اندازی به عنوان رای دهندگان می رسند اوایل صبح روز سه شنبه.

“لطفا توجه ما تماس بگیرید و داوطلب,” او گفت:. “ما کمک کند.”

فشرده اینکه از آنها خواسته اند فرماندار به تاخیر دولت اولیه شیکاگو انتخابات سخنگوی کمیسیون جیم آلن گفت: انتخابات ایالتی شد در غیر ممکن است موقعیت.

“ما تحت دستور به انجام یک انتخابات پایان داستان دوره” آلن گفت. “اگر ما می گویند هر چیزی در حال حاضر به منظور بالا بردن شک و تردید ما از موضع متهم به نقض قانون تضعیف مشارکت مردم و دلسرد رای دهندگان.

“این بزرگترین آزمون که در هر انتخابات صلاحیت مواجه شده است و در صد سال گذشته, دوره,” آلن گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

در آریزونا وزیر امور خارجه کتی هابز یک دموکرات گفت که او نمی خواهد تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات است. او گفت که او آمد به این تصمیم در مشورت با county, انتخابات, مقامات, مقامات بهداشت و درمان و حزب دموکرات است.

“آنچه در آن همه پایین می آید به این است که ما هیچ تضمینی وجود ندارد که وجود خواهد داشت یک امن تر زمان برای برگزاری این انتخابات در آینده” هابز گفت: در یک کنفرانس خبری در شهر فینیکس در کنار کالیفرنیا ، mlb و دیگر مقامات وزارت امور خارجه ،

مشارکت مردم در حوزه های رأی گیری است و در حال حاضر انتظار می رود به نور سه شنبه به عنوان تنها دموکرات ها باید یک رقابت ریاست جمهوری اولیه که به دو رقیب: جو بایدن و برنی ساندرز. اضافه کردن که ایالات متحده بودند فشار اولیه رای گیری و رای-توسط-mail حتی قبل از شیوع کروناویروس و کمتر رای دهندگان انتظار می رود که به نظر می رسد روز سه شنبه در محله خود را حوزه.

در ضمن متحده شده اند گام برای محدود کردن رای دهندگان و نظرسنجی کارگر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در فلوریدا و آریزونا, ایالات متحده نقل مکان سنجی و مکان واقع در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک به جلوگیری از افشای ساکنان را به خارج. برای برخی از استان ها مانند Volusia, Florida, و, Maricopa, آریزونا — آنجا که دولت بزرگترین — که شد بهره مند شوند. شهرستانهای ترکیب کسانی که در حوزه های رأی گیری با دیگران در این نزدیکی هست به این معنی که نیاز کمتری به کارگران است.

DeSantis گفت که او اجازه می دهد فلوریدا انتخابات ادامه دارد به دلیل “وجود دارد بدون نیاز به وحشت” و می توان با خیال راحت. او گفت: اکثر رای دهندگان تنها در محل رای برای چند دقیقه تنها با انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات در بسیاری از شهرهای فلوریدا.

“ما می توانید آن را در یک راه است که محافظت از مردم” DeSantis گفت.

برووارد ایالت فلوریدا است که زیر آن 421 رای گیری مکان با لوازم اضافی از جمله 4,000 رول کاغذ حوله و دستکش و بیش از 400 میله صابون.

ایالات متحده نیز فشار اولیه رای گیری و رای گیری از طریق پست به عنوان یک راه برای جلوگیری از هر گونه جمعیت در پای صندوقهای رای است. شیکاگو انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می گویند که تلاش های پرداخت با 118,000 رای دهندگان مصاحبه برگه های رای در پست الکترونیکی در این شهرستان است که در تمام زمان ثبت با توجه به شیکاگو هیئت کمیسیون انتخابات.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

__

اسپنسر گزارش از فورت Lauderdale, Florida.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Kelli کندی در فورت Lauderdale, سوفیا Tareen در شیکاگو جان اوکانر در اسپرینگفیلد ایلینوی, Jonathan J. Cooper در ققنوس و کریستینا A. کسیدی در آتلانتا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>