اتحادیه کارگران بهداشت و درمان به OSHA: بررسی نوادا بیمارستان

Nurses Protest Lack of COVID-19 Preparedness

وید Vandervort

ثبت نام پرستار نیکول Koester شمار برای یک عکس با یک COVID-19 چک لیست بررسی در مقابل MountainView بیمارستان در لاس وگاس پنج شنبه, آوریل 1 سال 2020 است.

نوادا بهداشت و درمان اتحادیه کارگران می خواهد OSHA به بررسی هفت بیمارستان در دولت پنج که در لاس وگاس بر اساس ادعای کافی و تجهیزات حفاظت فردی و پروتکل های قرار داده است که کارگران در معرض خطر است.

نمایندگی 19,000 مراقبت های بهداشتی کارگران در نوادا SEIU محلی 1107 ثبت قانونی خواسته های جمعه به صورت رسمی تحقیق از طریق OSHA که شامل کار بازدید سایت در همه بیمارستان ها.

در نامه روز شنبه به تری رینولدز مدیر بخش نوادا کسب و کار و صنعت است که نظارت نوادا OSHA اتحادیه به نام جنوب تپه بیمارستان و مرکز پزشکی طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی MountainView بیمارستان دره بیمارستان مرکز پزشکی و کویر چشمه بیمارستان مرکز پزشکی در منطقه لاس وگاس و همچنین شهرت مرکز پزشکی منطقه ای و شرقی, نوادا, بیمارستان منطقه ای در شمال نوادا به عنوان متخلفان از پروتکل های ایمنی و/یا قوانین فدرال است.

در طول COVID-19 گیر برخی از این بیمارستان ها شکست خورده اند به ارائه کارکنان خود را با کافی دستکش, چشم, چهره, حفاظت و حفاظت تنفسی برای محافظت از آنها را از عفونت اتحادیه می گوید. کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز خواسته شده است به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظتی است که به معنای برای استفاده تک و درمانگران تنفسی و پرستاران داده نشده است طراحی تصفیه هوا تنفسی است (“PAPRs”) در هنگام کار با COVID-19 بيمار اتحادیه می گوید.

“ما انتظار داریم OSHA به دنبال از طریق در های خود اعمال استانداردها و بلافاصله شروع در شخص بازدیدکننده داشته است به همه SEIU-نمایندگی worksites به مطمئن شوید که آنها در دیدار با بالاترین استانداردهای سلامت و ایمنی” فضل Vergara-Mactal, SEIU محلی 1107, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت.

بیمارستان ها نیز موفق به بگویید کارکنان که برای مراقبت COVID-19-بیماران علامت دار به اینکه آیا یا نه آن دسته از بیماران بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به این اتحادیه است. فدرال Ryan سفید اچ آی وی/ایدز درمان پسوند عمل 2009 نیاز به پرسنل برای اطلاع رسانی به اینکه آیا آنها به طور بالقوه در معرض بیماری های تهدید کننده زندگی.

“در واقع محلی 1107 آگاه است از موارد بهداشت و درمان کارگران در مواجهه با بیماران مبتلا به برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم در طول این دوره انجام وظایف شغلی خود هرگز در حال ارائه هر گونه اطلاعات مربوط به بیمار را تشخیص و سپس پس از آن تشخیص داده خود را با COVID-19” این اتحادیه نوشت: به رینولدز.

علاوه بر این برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در مورد شکایت کرده اند که مجبور به کار با COVID-19 بيمار با وجود این که کارمندان و یا خانواده خود را در معرض خطر عوارض ناشی از این بیماری است.

به اتهام نقض قرار داده و مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم در معرض خطر اتحادیه می گوید. این آژانس در حال انجام در سایت بازرسی و تحقیقات را تنها از طریق نوشته سوالات آن اضافه شده است.

“نوادا OSHA آیا دریافت این نامه و در حال حاضر در حال بررسی نگرانی از SEIU محلی 1107,” Teri ویلیامز, اطلاعات عمومی افسر برای بخش کسب و کار و صنعت نوشت: در یک ایمیل.

ولی بيمارستان که صاحب و عمل طلوع آفتاب جنوب تپه و MountainView و HCA بهداشت و درمان اجرا می شود که دره و صحرا چشمه نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور از جمله در لاس وگاس گفته اند که آنها در حال نا امید عدم PPE و مسائل دیگر در بیمارستان. برخی گفته اند که آنها می ترسند برای رفتن به محل کار.

به عنوان روز پنج 4,208 مردم در نوادا آزمایش مثبت برای COVID-19. حداقل 190 نفر کشته شده اند از عوارض مربوط به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de