مراقبت های بهداشتی Headliners: تجلیل از برخی از جنوب نوادا بهترین متخصصان پزشکی

Category: لاس واگاس

در حال حاضر در آن 14 سال وگاس وارز مراقبت های بهداشتی Headliners افتخارات پزشکان و پرستاران و مدیران و متخصصین پزشکی دیگر که در حال کار برای اطمینان از بهترین مراقبت های بهداشتی می شود حق در اینجا در جنوب نوادا. این 10 headliners پیشرو راه — و ساخت یک تأثیر عمده ای در سلامت جامعه ما را به عنوان آنها ایجاد مسیر خود را.

Ilona Van Boven

یک عمر دستاورد

مدیر فنی, مدیر استاینبرگ تشخیصی تصویربرداری پزشکی

شما یکی از استاینبرگ اولین کارمندان تقریبا 40 سال پیش. چه نگه داشته است شما با وجود این همه سال ؟

من عاشق استاینبرگ خانواده و چه آنها ایستاده است. آنها در مراقبت از بیمار اولویت شماره 1. آنها درک اهمیت در دسترس بودن به مراقبت از بیماران و اجازه می دهد تا همه کارکنان برای حمایت از بیماران به هیچ وجه مورد نیاز – برگزاری دست کسی را که وحشت زده بغل کردن آنها در هنگام ترس و یا اعطای وام یک شانه برای گریه در.

ادامه مطلب

هدر Korbulic

Heather Korbulic

هدر Korbulic

مدیر/مدیر

مدیر اجرایی نقره ای بیمه خدمات درمانی دولتی ارز/نوادا سلامت لینک

آیا شما برای اولین بار دریافت درگیر در مراقبت های بهداشتی ،

من شروع به کار در مراقبت های بهداشتی به عنوان مدیر کسب و کار برای یک خانه بهداشت شرکت. ما در درجه اول در خدمت سالمندان که نیاز به کمک های اضافی را به باقی می ماند در خانه های خود. من که تجربه و شروع یک حرفه ای با ایالت نوادا جایی که من مراقبت دراز مدت بازرس کار کردن با افرادی که زندگی می کنند در زندگی کمک و پرستاری تنظیمات صفحه اصلی. در سال 2015 شروع کردم با نوادا سلامت Link.

ادامه مطلب

دینا پاتل

پرستاری

اطفال پرستار پزشک HealthySunrise بنیاد, رئیس جمهور

آیا شما همیشه می دانم که شما می خواستم به یک پرستار ؟

تا آنجا که من می توانید به یاد داشته باشید, من همیشه می خواستم به یک پرستار و تنها می خواستم برای کار با کودکان است. این احساس من هدف. هنگامی که من فارغ التحصیل دانشکده پرستاری و من شروع به کار در بخش مراقبت ويژه نوزادان (NICU) و به طور کامل سقوط در عشق با کار کردن با بچه ها و خانواده ها.

ادامه مطلب

Shaina مایر

نوآوری

مدیر خدمات توانبخشی کلینیک کلیولند Lou Ruvo مرکز سلامت مغز

چه چیزی شما را جذب این زمینه از خدمات توانبخشی?

من می دانستم که من نمی تواند به اشتباه داشتن یک حرفه ای با ماموریت کمک به مردم بود به عنوان مستقل به عنوان امکان پذیر است و زندگی را به کمال.

ادامه مطلب

Peter W. DeBry, M. D.

پزشک

چشم پزشک, NV جراحی چشم

در چه سنی شما تشخیص شما می خواستم به عنوان یک چشم پزشک ؟

در طول مدرسه پزشکی, من می دانستم که من می خواستم فوق تخصصی بود که روش مبتنی بر. من صرف زمان سایه پزشکان و انجام چرخش و متوجه شد که چشم با من طنین انداز. من لذت می برد با تکنولوژی بالا جنبه های کار و جزئیات میکروسکوپی روش. من هم احساس می کردم شخصیت من متناسب با پزشکان دیگر در آن تخصص.

ادامه مطلب

دکتر Nilesh نیل Gokal

آموزش و پرورش

مدیر پزشکی بالینی آموزش پزشکی جنوب غربی بخشی از OptumCare

در علاوه بر این به شما مدیر نقش شما نیز یک خانواده پزشک طب. چه چیزی شما را انتخاب کنید این تخصص ؟

به عنوان یک کودک من اغلب احساس دشوار و چالش از داشتن پدر و مادر مهاجر با منابع محدود انجام بهترین آنها می توانند برای فرزندان خود – به خصوص برای من قدیمی ترین خواهر که دچار معلولیت رشدی پس از تولد. در حالی که او تحمل چندین عمل جراحی به عنوان یک کودک من هنوز هم به یاد داشته باشید که روح یکی از جراحان ارتوپدی که قلب برای پزشکی طاقت فرسا بود. من می دانستم که پس از آن بود که من حرفه ای انتخاب شده و میان من آموزش بالينی بود ممتاز به کار با پزشکان محترم در شمال نیوجرسی که رابطه دوستانه و انرژی با بیماران مستحکم عشق من برای خانواده پزشکی است.

ادامه مطلب

رایان لیندن

توسعه جامعه

مدیر عامل نقره, دولت بهداشت و درمان

چرا مهم است برای شما را به بخشی از لاس وگاس ساخت یک جامعه سالم?

مراکز بهداشتی و درمانی مانند نقره دولت بهداشت و درمان تمرکز بر ارائه مراقبت با کیفیت بالا به همه لاس وگاس ساکنان را بدون در نظر گرفتن بیمه و وضعیت حقوقی و یا توانایی پرداخت. بخشی از ایالت طرح سلامت و راه حل های نوآورانه و منحصر به فرد ما نگرانی های بهداشتی باعث می شود من احساس متصل به بیماران ما.

ادامه مطلب

Dr. K. سعد جهانگیر

پژوهش/علوم

مدیر OptumCare تحقیقات بالینی OptumCare مراقبت از سرطان

آیا شما همیشه می دانم که این منطقه را از پزشکی که شما می خواستم به تخصص ،

من همیشه می خواستم به یک معمار, اما تجربه زندگی ما زندگی ما را شکل میدهند و ما اهداف آینده است. متاسفانه مادر من مبتلا به سرطان لوزالمعده و بسیاری دیگر از اعضای خانواده مبتلا به این بیماری ویرانگر. این تشخیص به طور کامل تغییر زندگی ما است. من از یک خانواده از پزشکان و این بسیار جالب بود شاهد است که حتی پزشکان را به طور کامل درک پیچیدگی این تشخیص و تلاش با احساسات از دست دادن یک دوست. من به سرعت متوجه شدم که علی رغم پیشرفت علمی تنها 3 درصد از ما با پیری جمعیت نشان داده شد در آزمایش های بالینی. این یک پیشرفت طبیعی برای من به اتخاذ یک حرفه ای در سالمندان انکولوژی.

ادامه مطلب

ساموئل Spurgin

خدمات اورژانس

مدیر عامل شرکت نگهبان نخبگان خدمات پزشکی

چه جلب شما را به یک حرفه ای در اورژانس پزشکی ؟

من همیشه می خواستم به یک افسر پلیس است. زمانی که من فارغ التحصیل دبیرستان من بود به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک پلیس بنابراین من تصمیم گرفتم برای تبدیل شدن به یک EMT برای به دست آوردن تجربه با اورژانس تماس برای خدمات. چهارده سال بعد من هنوز در اورژانس است.

ادامه مطلب

دکتر امی Tongsiri

دندانپزشکی

نوادا, دندانپزشکی, مدیر, آزادی طرح دندانپزشکی

چرا شما را انتخاب کنید یک حرفه ای در دندانپزشکی?

مادر من یک پرستار بود و همیشه من را تشویق به پیوستن به مراقبت های بهداشتی زمینه است. او به من آموخت برای مراقبت از افراد از داخل به خارج است. به من رفت و به دندان بازدیدکننده داشته است من بیشتر شیفته این حرفه است. در حال حاضر, من عاشق دیدن بیماران من هر شش ماه و شنیدن در مورد زندگی خود و خانواده است.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im