سر بازی: با تصادم نگرانی در حال افزایش فوتبال دبیرستان مقامات و دانشمندان با تمرکز بر روی راه هایی برای افزایش ایمنی

Category: لاس واگاس No comments

concussion editorial

Shutterstock.com

دبیرستان بازیکنان فوتبال در نوادا مجاز نیست برای تمرین در پد شانه و کلاه را تا چند هفته قبل از شروع فصل. حتی پس از آن ورزشکاران نیاز به تمرین بدون پد برای سه روز قبل از انتقال—که البته به ارمغان می آورد در مقابله.

در مجموع وجود دارد 10 شیوه قبل از یک ورزشکار می توانید با شرکت در یک بازی مقدماتی زمان دولت های ورزشی مقامات می گویند حیاتی در کمک به محدود کردن صدمات. “مربیان آموزش دیده در ضربات مغزی را که باعث آگاهی بیشتر به این مسائل می گوید:” غنی Muraco آزادی دبیرستان مربی فوتبال و رئيس جمهور از جنوب نوادا دبیرستان مربیان فوتبال, انجمن. “خدا را شکر ما مربیان به دلیل آن طول می کشد مقدار زیادی از فشار بر روی [خاموش] ما.”

High school sports مشارکت روند را برای اولین بار در 30 سال و یک ملی کاهش فوتبال مشارکت قابل توجهی از دلایل که چرا یک بررسی انجام شده توسط فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن (NFHS) نشان می دهد.

حتی اگر تعدادی از مدارس ارائه فوتبال باقی مانده است پایدار و مشارکت کاهش یافته و به 1,006,013 در 2018-19 سال تحصیلی پایین ترین علامت پس از 1,002,734 برای 1999-2000 مدرسه در سال جاری به این فدراسیون. که تا حدی به دلیل نگرانی در اطراف آن خطر آسیب مانند تکان مغزی و دیگر شدید تر صدمات ناشی از ضربه مغزی مقامات فدرال اشاره کرد.

های اخیر یک مطالعه کارشناسی گزارش داد که نرخ تصادم در دبیرستان فوتبال بازی در حال افزایش است. مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر توسط اطفالرسمی مجله آکادمی اطفال آمریکا (AAP) به این نتیجه رسید که فوتبال بيشترين ضربه مغزی رای در 10.4 هر 10 ، 000 مواجهه به دنبال دختران فوتبال در 8.19 و پسران هاکی روی یخ در 7.69.

اما دانی Nelson, دستیار مدیر, نوادا, Interscholastic فعالیت های انجمن (NIAA) می گوید: فوتبال دبیرستان امن تر از همیشه قبل از. “رهبران ما در NFHS بازگشته اند که با وجود کاهش تعداد ضربات مغزی در شیوه نیز به دلیل زمان محدود تعیین شده برای تماس کامل [دریل پخش و غیره.],” او می گوید:. “فصل سیاست های اتخاذ شده توسط ما NIAA مدارس ما مربیان گفت: همان چیز است.”

این مهم است به یاد داشته باشید که محققان از AAPstudy به این نتیجه رسیدند که در حالی که تکان مغزی در طول بازی بر روی افزایش نرخ تصادم در طول تمرین کاهش یافته است در طول پنج سال گذشته. در نوادا فوتبال تصادم نرخ گرفته اند شیب اندکی از 102 مورد در سال 2015 به 96 مورد در سال 2018 است.

در نوادا مشارکت در دبیرستان فوتبال نیز در حال افزایش است پس bottoming در سال 2017 در 6,781. در سال 2019 این تعداد افزایش یافت و به 8,147. نلسون اشاره می کند که برخی از مدارس در نوادا دو برابر تیم های خود را به طوری که تعدادی است که احتمالا نزدیک به 7,400.

“ما اعتقاد داریم که فوتبال مشارکت تعداد همچنان به رشد به عنوان لیگ جوانان نیز به نظر می رسد پس از بازگشت خود را کم و در حدود پنج تا هفت سال پیش” نلسون می گوید. “افزایش مشارکت جوانان اعداد است trickling در حال حاضر.”

که برای نلسون اعتبارات راه بازی-بازی قوانین و استراتژی های تکامل یافته در طول سال.

جلوتر از منحنی

در سال 2011 نوادا تصویب یک قانون نیاز به NIAA به اتخاذ دستورالعمل ها و پروتکل ها برای رسیدگی به آسیب های ورزشی مانند ضربات مغزی است. ورزشکارانی که نمایشگاه نشانه ها یا علائم است که به نظر می رسد مطابق با یک ضربه مغزی—از دست دادن هوشیاری و تعادل به مشکلات سردرد و سرگیجه یا گیجی—باید بلافاصله حذف می شود از بازی ها و یا شیوه های بازگشت تنها تا پس از آنها پاک شده است توسط مراقبت های بهداشتی واجد شرایط حرفه ای است.

نوادا در مدارس شد پیش از این موضوع قبل از این تغییر حکومت. در سال 2004 Clark County School District نهاد تاثیر سیستم ارزیابی برای پاک کردن ورزشکاران برای تصادم قبل از رفتن بر روی زمینه. تاثیر یک ابزار آنلاین آزمایش هر ورزشکار حافظه دامنه توجه و مهارت حل مسأله. بازیکنان پس از آن نیاز به رفتن را از طریق یک سری از برنامه های اضافی تعادل فیزیکی و تست استرس است.

Muraco می گوید NFHS را تشویق می کند راگبی-سبک مقابله انجام شده توسط رانندگی یک شانه به یک بازیکن مخالف هیپ بسته بندی کردن او و گرفتن او را به زمین در حالی که بازیکن دفاعی نگه می دارد و سر خود را به سمت بدن است.

Muraco که همچنین مربی کشتی, بیس بال و میدانی و پرچم فوتبال می گوید تکان مغزی به طور کلی جدی گرفته شود اگر بازیکنان به نمایش گذاشته شدید علائمی مانند سرگیجه و حساسیت به نور و یا از دست دادن هوشیاری. “حتی بچه های خود را نمی خواهد گزارش کمتر علائم,” او می گوید. “زمانی که همه چیز نمی ایستادگی کردن به عنوان آشکار ما را نمی دانید بهتر است بنابراین ما ممکن است با عجله برخی از بچه ها به بازی که ما نباید داشته باشد.”

مربیان در حال حاضر دریافت آموزش در مورد نحوه تشخیص تکان مغزی و Clark County مدارس نیز باید ورزشی مربیان برای ارزیابی یک بازیکن آسیب است. “ما واقعا یکی از مناطق در این کشور که آن را به ضربه مغزی پروتکل و شناسایی بازیکن ایمنی” Muraco می گوید.

تصادم مطالعه

در حالی که وجود داشته اند گام های ساخته شده در صنعت ورزش با توجه به کاهش خطرات مرتبط با تکان مغزی و آسیب های مغزی هنوز هم وجود دارد کاملا چند گمنام وقتی که می آید به آسیب های مغزی در ورزشکاران است.

تکان مغزی می تواند در شدت و اغلب غیر قابل پیش بینی UNLV محقق جفرسون Kinney می گوید. تاسیس صندلی مدرسه در سلامت مغز بخش Kinney توضیح می دهد که تکان مغزی می تواند باعث مشکلات ظریف در عملکرد شناختی و یا هماهنگی حرکتی همراه با از دست دادن حافظه و مشکلات رفتاری. این یک موضوع Kinney امید برای مقابله با از طریق یک تلاش مشترک با کلینیک کلیولند Lou Ruvo مرکز سلامت مغز و دانشگاه ایندیانا.

Kinney می گوید او معتقد است که کلید برای تشخیص این آسیب ها در حال خون بر اساس نشانگرهای پروتئین—پروتئین در خون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دهنده وجود یک بیماری است. او قصد دارد به ساخت بر تحقیقات تیم خود را در حال حاضر انجام می شود تحصیل در مبارزان هنرهای رزمی مختلط است که به برگ ریزان برخی از نور در تفاوت بین ورزشکاران و کنترل تقسيم شدند. گام بعدی این است که به نوبه خود در این تحقیقات به یک سیستمیک بررسی است.

Kinney می گوید خاص او امیدوار است برای درک این که آیا یک ضربه به سر به شدت بیشتر از چند کوچکتر sub-آسیب رسان ، “هنگامی که کسی از دست می دهد آگاهی هر کس می داند که یک مشکل” او می گوید. “اما اگر آن را یک ضربه کوچک اغلب مربیان و مربیان می تواند آن را تشخیص نیست. هر یک ممکن است متفاوت باشد در سطح شدت, اما ممکن است برخی از انتقال که ممکن است منجر به یک مشکل است.”

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>