او به پرداخت هزینه برای رئیس! Blaxploitation پنج شنبه ها: سیاه و سفید سزار

Category: سیاتل

ماه تاریخ سیاه من نوشتن در مورد یک blaxploitation فیلم هر پنج شنبه در فوریه. ما آخرین فیلم این ماه سیاه سزار.

Fred Williamson is Tommy Gibbs in Black Caesar.

Fred Williamson است تامی گیبس در سیاه سزار. حسن نیت ارائه میدهد از آمریکایی های بین المللی تصاویر

من عاشق تماشای Fred Williamson. این بازیکن فوتبال-تبدیل-بازیگر اشغال صفحه نمایش خوب خود جذابیت های طبیعی قد و قامت و توانایی پوشیدن از یک دست کت و شلوار باعث می شود او را مناسب برای نقش در blaxploitation فیلم هایی مانند سیاه و سفید سزار. فیلم اقتباس شده از سال 1931 را کمی سزار—در اصل نوشته شده برای سامی دیویس جونیور که آرزو داشت برای یک رشته badass نقش بازیگران, به عنوان مخالف به یک بازیکن جزئی در Rat Pack فیلم. اما در زمان این اسکریپت توسط مدیر/فیلمنامه لری کوهن نوشته شده بود Davis حال اجرا به مشکلات با IRS و قادر به گرفتن این نقش است. دیدن یک فرصت برای یک اکشن, خودرو, آمریکا, بین المللی, تصاویر, استخدام کوهن به انجام این فیلم با ویلیامسون.

حمله به عنوان یک نوجوان توسط وحشیانه, وحشیانه, پلیس سفید پوست مککیننی (هنر لوند) تامی Gibs (ویلیامسون) تبدیل به یک زندگی از جرم و جنایت در حال اجرا در خیابان هارلم به عنوان سر سیاه سندیکای نیویورک مافیا. او شروع به تنظیم مناظر خود را بیش از حد بالا به شدت در حال گسترش امپراتوری خود را با هدف قرار دادن برخی از ایتالیایی تبادل نظر پرنیان. به آرامی مردم سرخورده با این جریمه در فدورا کلاه و خود را به موفقیت. چیز کمی سزار-esque در هارلم و تامی به زودی به نگاه کردن به زندگی خود را به عنوان دوستان خود و دشمنان شروع به نوبه خود بر او.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این فیلم به یک ضربه بزرگ با مخاطبان هنگامی که آن را برای اولین بار منجر به کمتر-جشن عاقبت جهنم در هارلم. دو چیز وجود دارد به سازمان دیده بان برای در سیاه سزار. اولین نمره های انجام شده توسط James Brown—باور نکردنی است. موسیقی متن فیلم است, منشا “رئیس” که گیتار و شاخ نمونه در چندین رپ آهنگ مثل Nas را “پایین.” من پرداخت هزینه به رئیسقهوه ای croons. دوم این است که توالی زمانی که تامی می شود در منهتن. او در تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق شلوغ نیویورک, خیابان, گذشته تئاتر بازی پدرخوانده و واقعی مردم ایستاده gawking در این دوربین به عنوان خدمه به حال هیچ تیراندازی مجوز. در علاوه بر این به برخی از جالب camerawork آن را می شود کمی خوب حفظ تکه از نیویورک ،

سیاه سزار در دسترس است در نخست تصویری, آیتونز, Vudu و مترسک تصویری. همچنین سر تا حدود نیمه راه از طریق یک صحنه ناراحت کننده از تجاوز جنسی. و اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در چه رفت و در پشت صحنه این مصاحبه با لری کوهن است که روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im