یک ون Nuys روز: در اینجا 3 بسیار خوب را که در Van Nuys – قصه های

این بار سخت را برای برخی ناراحت کننده بار برای بسیاری از جان Hendry می گوید شاید خوب تر داستان امروز به پایان گیج کننده در هفته است.

این طول می کشد محل احتمالا بدخیم محاصره در دره وان Nuys شود که بدون توجه در این شهر است. این یک رپ بد همیشه بوده است.

برای مدت زمان طولانی تنها دادگاه در دره واقع شده بود در وان Nuys شود پس از هر قتل و یا سرقت محاکمه انجام Van Nuys dateline در مقاله پیشرو بسیاری از مردم که نمی بخوانید گذشته تیتر به فرض این که جرائم جدی بودند که متعهد بود که آن را در واقع در جایی دیگر.

ننگ led بسیاری را از آن خود ساکنان برای حمایت از الحاق بخش هایی از وان Nuys به شرمن اوکس در سال 2009 به آنها دست انداز در ارزش فروش مجدد خانه خود را و کمی بیشتر کش.

Arlene غرب نیاز ندارد کش. ون نویس است که در آن او زندگی می کردند به 70 سال در یک خانه ساخته شده در سال 1947 که در آن پسران, بازی بیس بال و فوتبال در خیابان در برابر بچه ها از بلوک های اطراف آن — جایی که او صرف شادترین دوران زندگی خود را.

شنبه, او تبدیل به 100. دو پسر او را در حال حاضر در 70s خود در حال رفتن به به دینامیت او که خانه در وان Nuys شود چرا که او نمی خواهد حرکت می کند. او را “سال 1920 وان Nuys,” او می گوید و به آن افتخار می کنم.

Arline غرب در وان Nuys جمعه 5 ژوئن 2020. غرب turns100-سال روز شنبه و برای زندگی در وان Nuys شود تقریبا تمام عمر خود را. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

او می تواند نگاه کردن بلوک و به یاد داشته باشید که نام بسیاری از صاحبان اصلی و صبح بعدی همسایه درب هلن Hendry زدم در درب خود را و گفت: در آن زمان بود.

شوهرش مایکل, او به بیمارستان به فرزند دوم خود را می تواند Arlene لطفا مراقبت از خود 2 ساله جان در حالی که او رفته است ؟

البته Arlene گفت. آن را مانند او درخواست شد به قرض گرفتن یک فنجان شکر. هیچ معامله بزرگ است. که آنچه در کشورهای همسایه برای, بود نه ؟ در وان Nuys شود.

جان هنوز هم زندگی در خانه درب بعدی و نگه می دارد یک چشم بر Arlene برای پسران. او یک بازنشسته کارگر پستی که راه می رفت تقریبا هر بلوک از وان Nuys شود و می تواند به شما نشان می دهد تمام چیزهایی که تا حق خود را در مورد شهر.

تمام این نشانه های تاریخی به عنوان قلب دره و فرصت های آن را به بسیاری از زوج های جوان در بودجه تنگ به استطاعت که استارت و کار سخت مهاجران در یک فرصت بهتر زندگی.

حتی اگر آنها پیدا کردن آن را با گرفتن از دست داد.

مایک زل شد مهاجر ایتالیایی که به این کشور همان سال Arlene غرب متولد شد. او آمد از طریق جزیره الیس و تنها کسی که او می دانست که در امریکا زندگی می کرد در Venice, CA.

“بیرون آمدن و دیدن درختان نخل زیبا و وسیع اقیانوس,” او گفت: دوست مایک. بنابراین این چیزی است که مایک بود. یک roustabout او در بوفالو بیل غرب وحشی نشان می دهد تور کشور به راه خود را از غرب است.

هنگامی که او به لس آنجلس رفت و به اقیانوس آرام برقی ایستگاه مرکز شهر برای گرفتن یک ماشین قرمز را به ونیز.

“از کجا می خواهید بروید ؟” هادی پرسید.

“Vaneese” مایک پاسخ جوانان انگلیسی دست و پا شکسته.

“وان Nuys شود ؟” هادی گفت.

بله Vaneese مایک گفت. یک ساعت بعد او خاموش کردم ماشین قرمز در یک گرد و خاکی جاده خاکی در وسط هیچ جا – فقط یک نیمکت و یک هتل کوچک. آن سال 1922.

“که در آن درختان نخل” مایک پرسید. “از کجا اقیانوس؟”

“آه شما می خواستم برای رفتن به ونیز” هادی گفت. “بعدی ماشین قرمز نیست تا ساعت 10 صبح فردا.”

بنابراین مایک یک اتاق برای شب در هتل برای 50 سنت و روشن و در اوایل صبح روز بعد او راه می رفت به نیمکت نشستم و منتظر ماشین قرمز را از وسط هیچ جا به درختان نخل زیبا و پهناور اقیانوس.

در حالی که او منتظر یک کشاورز محلی کشیده در کامیون خود را و پرسید: اگر مایک می خواهم یک شغل برای یک زن و شوهر از هفته چیدن محصولات برای $1 ، مایک می تواند با استفاده از پول و ونیز بود به جایی نمی, بنابراین او پریدند در کشاورز کامیون.

دو هفته تبدیل به دو ماه پس از آن دو سال است. مایک خریداری یک زن و شوهر از هکتار از کشاورز و خود را باز کرد میوه ایستاده است. خیلی زود او مزرعه خود را.

او هرگز آن را به ونیز. در 90 روز تولد من او را برداشت تا در Van Nuys خانه نزدیک به فرودگاه و سوار او را به ونیز. نگاه کرد به درخت خرما نگاه اقیانوس نگاه کرد و سپس او به من نگاه کرد.

“من می خواهم Vaneese بهتر است,” او گفت:, و من او را به خانه.

این بار سخت را برای برخی ناراحت کننده بار برای بسیاری شاید ما نیاز Arlene غرب, جان Hendry و مایک زل را به پایان برساند برای ما گیج کننده هفته, و ما را از صفحه اصلی.

دنیس مک کارتی ستون اجرا می شود در روز یکشنبه. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de