باید فوق العاده بالا تحمل? در اینجا چگونه برای دریافت بیشتر بنگ برای شما بونگ

Category: سیاتل No comments

نبود زمان برای ترک سیگار; آن زمان برای شروع به سیگار کشیدن دقیق. اما چگونه برای دریافت بیشتر بنگ برای من بونگ? نوح ون sciver

Fیا یک زمان کوتاه من حفظ یک صفحه گسترده از هزینه های ماهانه. آن را تا به حال معمول نوشته: اجاره (650 دلار), آب و برق (80 دلار) و علف های هرز (250 دلار). این بود که سال پیش زمانی که اجاره بود و هنوز هم در سه رقمی و به جای خرید من علف هرز از یک “budtender” به نام چاد من آن را خریدم از ملکه کشیدن تا خیابان. هزینه قطعا رفته تا پس از آن, اما من علف هرز عادت باقی مانده است سرسختانه همان این همه سال: 250 دلار در ماه هر ماه برای همیشه لطفا برای.

شما لازم نیست که به خوبی در ریاضی به ببینید که مقدار زیادی از پول. من می تواند خریداری شده جدید دو گسترده ای در حال حاضر آسان است. حتی بدتر, این روزها بیشتر از آن پول می رود تا در دود—پس از سال ها سیگار کشیدن علف هرز در تمام طول روز هر روز من plateaued. من فقط می تونم بالا کنه. من مشاور مالی خواهد بود وحشت زده در مقدار من صرف با کمی بازگشت. و اگر من متوقف خرید این همه علف های هرز, من احتمالا می تواند حتی استطاعت یک مشاور مالی.

چیزی باید تغییر کند. من به این نتیجه رسیدم که به تازگی در حالی که به دنبال در real-estate listings و متوجه می شوند که تنها اموال من می توانیم یک واحد ذخیره سازی در برمرتون. من باید سیگار کشیدن را متوقف کنید, من فکر کردم برای یک ثانیه قبل از بسته شدن Redfin و آمدن به حواس من. شما نمی دهد تا چیزی شما را دوست دارم فقط می خواهم که. نبود زمان برای ترک سیگار; آن زمان برای شروع به سیگار کشیدن دقیق. اما چگونه برای دریافت بیشتر بنگ برای من بونگ?

برای پیدا کردن من رفتم برای مشاوره در اندیشیدن یک گلدان مغازه در منطقه مرکزی. واقع در خیابان از عمو آیک را اندیشیدن است کوچکتر دوستانه و کمتر بحث برانگیز از همسایه خود تا تپه. به علاوه اندیشیدن یک ساعت یک مبارک ضربان ترین مکان در شهر. از ظهر تا 4:20 بعد از ظهر هر روز همه چیز را 15 درصد ، به این دلیل به تنهایی آنها بخش زیادی از علف های هرز بودجه.

Budtender دن پاتر می داند درد من. پاتر, که, زنجبیل, موهای به عقب کشیده شد و به یک مرد مستی به من گفت که کلید حفظ وزوز زمانی که شما یک بیماری مزمن عادت است که به طور متناوب خود را تحویل مکانیزم—دود گل یک روز و سپس برای هش کردن یا تمرکز کردن بعدی. که من می توانید انجام دهید.

اما سپس پاتر ارائه یکی دیگر از قطعه ای از مشاوره: لمس.

این چیزی است که من از ترس. Dabbing نسبتا جدید حالت از خوردن شاهدانه شامل فوق العاده متمرکز دوز که استخراج شده از این گیاه با استفاده از حلالها مانند بوتان و یا دی اکسید کربن. در نتیجه مسائل اغلب به نام موم خرد یا بوتان هش نفت به نظر می رسد مثل عسل رفته و آن را به شما می شود واقعا بالا است. قوی گل ممکن است تا 30 درصد THC; برشنا شرکت می تواند تا 90 درصد و گاهی بیشتر.

لمس—همراه با رقص احزاب hangovers و موسیقی—من احساس ناامید کننده است. گل نیاز صرفا یک بازی و یک قطعه نورد کاغذ (و یا اگر شما لازم نیست که یک لوله بونگ بطری های پلاستیکی و آلومینیوم می تواند سیب و هویج و یا صفحه های پاره پاره از کتاب مقدس). گل ساده است. برشنا شرکت نیاز به یک قطعه گران قیمت ماشین آلات به نام کهنه را نم زدن دکل و همچنین به عنوان یک بوتان blowtorch به آن حرارت.

من فقط قبل از تلاش در dabbing بود چند سال پیش قبل از قیمت قانونی علف هرز کاهش یافته است پایین به اندازه کافی برای من تبدیل به خرده فروشی. در آن زمان حدود یک سال پس از تفریحی مغازه ها شروع به پاپ تا من علف هرز از یک thirtysomething فروشنده که کمد تا به حال شده است به روز شده از دبیرستان. او عینک عظیم و گسترده ای پا شلوار جین که بلد آب چهار اینچ تا پای نفس نفس زدن او هنگامی که آن را بارید و هنگامی که او نورد تا آستین خود را hoodie دیدم اسلحه تحت پوشش در لاک لاک پشت های نینجا خالکوبی. آقای دوستانه به عنوان او به نام زندگی در زیرزمین آپارتمان در کاپیتول هیل با یک پرچم دزدان دریایی پوشش حمام راهرو و راه راه سیاه و سفید تصویر زمینه. در حالی که او خوشحال به ارائه من ترجیح داده برای رفتن به او را—که راه من می تواند ترک.

بعد از فروش من یک چهارم اونس یک روز آقای دوستانه به من پیشنهاد کهنه را نم زدن و گفت که این تنها راه او دودی کنه. گل فقط آن را انجام نمی. در حالی که من به طور کلی ساخته شده پس از خروج من دقیقا به اندازه کافی بلند به نظر می رسد بی ادبانه من می دانستم که بهتر از نه گفتن به مواد مخدر. آقای دوستانه در اثر مالش دست خود را با هم و اخراج کردن مشعل. به اینفکر کردم که این نزدیک ترین من تا به حال خواهد آمد به انجام مت. پس از dab ریگ داغ بود او کاهش یافته و یک دانه از اندازه توپ از موم در کاسه و یا ناخن آن را به عنوان نامیده می شود در dabbing—و من فشرده دهان من به لوله و استنشاق. دود که رفت از این ناخن به ریه ها من خوردم به شدت از مواد شیمیایی. و به عنوان من سرفه و غرق را به سرخابی pleather کوچ آقای دوستانه در زمان از لپ تاپ خود و پرسید: اگر من می خواستم برای دیدن تصاویر از آخرین سفر جاده ای. من مقاومت کرده اند اما من نمی توانستم حرکت می کند.

فروشندگان مواد مخدر در JNCO شلوار جین یکی از چیزهایی که من را از دست ندهید در مورد بازار سیاه است.

گفتم پاتر به budtender در اندیشیدن است که من تنها dabbing تجربه شده بود کمتر از ایده آل و همچنین من می ترسم که اگر من شروع به dabbing من هرگز قادر به بازگشت به سیگار کشیدن به طور منظم قدیمی گل. چرا من را تحمل مشکل حتی بزرگتر ؟

او گفت که این یک نگرانی مشروع است که چرا متناوب کلیدی است. هنوز من نبودم آماده برای ضربه به کل غریبه علف های هرز بودجه در لمس بنابراین من برداشت برخی از هری پاتر سایر علاقه مندی ها: اسطوخودوس مخلوط از Soulshine Sensi به ستاره هش نفت از Orgrow, بنفش پدربزرگ Vape نفت از قفسه بالا و 96 درصد THC تقطیر نیز از قفسه بالا. من تست آنها رای آنها و امیدوارم پیدا کردن یک ترکیب است که در واقع کار می کند.

هش

من آزمایش شده با littering هش بیش کاسه 27-درصد-THC دانه که من دودی از طریق نیروانا بونگ من به ارث رسیده از یک دوست. من نبوده است littering کاسه با lonely planet به دام افتاده در چرخ برای دهه گذشته هش ممکن است برخی از اثر داشته اند اما به نظر می رسید من ایمنی بدن به این عنوان است. هش هیچ چیز نیست. دوست دختر من با این حال که کار نمی کند و اجازه می دهد او را به رفتن به خانه در ناهار می شکند سیگار کمتر علف های هرز از من انجام دهد. و پس از یک شب قبل از شام من اندود شده یک کاسه با هش و گفت: او را به لذت بردن از. پانزده دقیقه بعد او ایستاده بود و در فریزر, خروس بزرگ, شکلات, توت فرنگی, بستنی را به دهان او و نشان می دهد ما را به یک حرکت سیرز ون. (امتیاز: recommendedrecommended )

تقطیر

من تا به حال بیشتر شانس با تقطیر که در آمد یک سرنگ پلاستیکی پر شده با 100 میلی گرم طلایی THC شربت. در اندیشیدن من می خواهم پرسید پاتر اگر سرنگ بود یک تک دوز و او می خندید. صد میلی گرم است که در مورد مقدار که نیویورک تایمز مقاله نویس Maureen Dowd infamously مصرف قبل از چرخش به یک وجودی علف های هرز بحران است. پاتر گفت که بسیاری از مردم قرار داده تقطیر در edibles—پرتاب کمی در برخی از یکجور دوربین عکاسی خمیر و پخت آن را. اما چرا در این کالری اضافی?

من خوردند تقطیر مستقیم از سرنگ. در حالی که طعم و مزه و mouthfeel لذت بخش بود به اندازه کافی (یک کمی piney کمی نرم و صاف) 30 میلی گرم دوز من می خواهم با آغاز شده بود به وضوح کافی نیست. پس از دو ساعت من به راحتی می تواند عملکرد ماشین آلات سنگین, بنابراین من در زمان دیگر 70 میلی گرم و سعی کردم دوباره. که بیشتر آن را دوست دارم. من نمی خواهم بگویم که من کردم ترسناک سنگسار که هدف من بود اما من به خواب رفتن با دست من در یک کیسه از تراشه های نان ذرت مکزیکی. هنوز عرق نیست ایده آل برای استفاده روزمره. برای یک, آن گران است. صد میلی گرم از بالای قفسه تقطیر هزینه $25.50 در اندیشیدن است که خوب اگر شما نیاز به تنها چند میلی گرم به سنگسار اما اگر شما تحمل کمتر Marley برادر. (امتیاز: recommendedrecommendedrecommended )

Vape

هر کس دوست دارد یک vape قلم. آنها بسیار آسان است و با احتیاط با هیچ ظروف سرباز یا مسافر و یا سر و صدا—شما فقط قرار دادن شاهدانه خود را کارتریج فشار یک دکمه تنفس و راه رفتن را به رئیس خود را با هیچ تعفن به شما دور است. اما در حالی که سهولت vape قلم نمی تواند همسان من همیشه در بر داشت آنها را کمتر موثر از ساده گل. من می توانم در یک vape قلم در تمام طول روز و تنها چیزی که من می خواهم یک دهان درد. متاسفانه بنفش پدربزرگ من برداشت تا در اندیشیدن بود و هیچ تفاوتی ندارد. من به عنوان ممکن است vaping هوا. راحتی بزرگ است اما بالا گرفتن بهتر است. (امتیاز: recommended)

برشنا شرکت

آن زمان در نهایت برای لمس. من یک dab دکل اما من یک همسایه با یکی و من از او پرسیدم اگر من می تواند بیش از یک درس است. او پیشنهاد کرد دیدار ما در 4:20 بعد از ظهر شنبه است. کامل.

زمانی که من به آپارتمان خود را dab دکل در یک طرف میز به همراه بوتان, مشعل, یک شیشه Q-راهنمایی و یک لیوان کوچک آب برای تمیز کردن. همسایه که با این نسخهها کار در X-Tracted Labs در Sodo آورده کم عمق جعبه مربع اندود شده با حدود 20 کوچک شیشه ای با رنگ سبز و آبی کلاه. این لمس هر یک گرم X-Tracted ویال رفتن حدود 50 دلار در خرده فروشی. کل راه اندازی گفت: از جمله dab دکل بوتان, مشعل و لوازم جانبی او هزینه بین $400 و 500 دلار است. بنابراین برای صرفه جویی در پول.

بخشی است که مرا می ترساند بیشتر در مورد لمس است مشعل. من سوخته خود من ابرو فقط از بونگ بازدید; یک blowtorch به احتمال زیاد برای من ارسال به یک بخش سوختگی. خوشبختانه همسایه داوطلب به انجام بخش سخت برای من. او نشان داد. او از کار اخراج مشعل گرم ناخن و تنظیم آی فون خود را تایمر برای 45 ثانیه. داغ شدن بیش از حد و آن را رایت, کالا, گفت, علاوه انتظار یک کمی در حالی که کمک می کند تا گرما پراکنده بنابراین شما می توانید حتی بیشتر رسید. درست در 45 ثانیه او در زمان یک لکه کوچک از موم آغشته و آن را در اطراف ناخن و استنشاق در حالی که تبدیل به یک “کربوهیدرات کلاه” در اطراف دکل که به ارمغان می آورد اکسیژن به کهنه را نم زدن. بعد از آن او تمیز ناخن—نیز نامیده می شود یک سوسیس—با آب و Q-tips. “همیشه شروع با یک سطح تمیز,” او گفت:. “آن را مانند خوردن یک صفحه پاک است.”

نوبت من بود. عصبی, من به دنبال دستورالعمل و spooned برخی از موم را بر روی سوسیس, چرخید قصه کلاه و نفس در. پس از تجربه من dabbing با آقای دوستانه من به انتظار گذاشته شود سرفه در اولین استنشاق اما X-Tracted dab متفاوت بود. آن را صاف و شیرین و لمونی با خشونت در همه. این احساس بهتر در ریه ها من از قدیمی به طور منظم ضربه بونگ. و آن را کردم من واقعا لعنتی بالا است. پس از سه برشنا شرکت و دو از X-Tracted به علاوه Sensi به ستاره از اندیشیدن من به عنوان جوانی می گویند روشن. من تصادفا در خانه با earbuds حلق آویز از گوش من متصل به هیچ چیز تعجب که در آن موسیقی رفت. بعد هنوز من تا به حال یکی از آن تحقق است که به نظر می رسد عمیقا درست در لحظه: من عاشق لمس. آنها ماهیت حشیش با هر چیز دیگری محروم دور. من لازم نیست خنگ پیر گل به بالا دریافت کنید. من نیاز به یک $500 dab دکل و blowtorch از خود من است. (امتیاز: recommendedrecommendedrecommendedrecommendedrecommended)

همه چیز در یک بار

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من به دنبال ضربه زدن چاه های آنلاین هنگامی که من وزوز شروع به پوشیدن بنابراین من در زمان دن پاتر مشاوره متناوب با کمی مخلوط و سپس یک ضربه vape قلم و سپس به گذشته کمی از 96 درصد THC تقطیر از قفسه بالا سرنگ. آن کار می کرد. من در نهایت پس از همه, که, ترسناک سنگسار. کلید من متوجه شدم این است که همه چیز را در یک بار.

و یا در آن است ؟ مهم نیست که چقدر شما مصرف مواد مخدر و ماهیت خود را پوشید. شما نمی توانید اقامت سنگسار برای همیشه, و, واقعا, چرا شما می خواهید به? وقتی بیدار شدم روز بعد تنها با چند خاطرات مبهم از 24 ساعت قبل از من تصمیم به انجام کاری رادیکال: من می خواهم به یک استراحت. بهترین راه برای کاهش تحمل خود را بعد از همه ساده است: آیا دود لعنتی خیلی. و تا کنون من به نوعی آن را دوست دارم. مغز من را احساس نمی کند, fuzzy, من در واقع می تواند به یاد داشته باشید رویاهای من, و من به سختی هر گونه تمایل به خوردن Doritos غوطه ور در Nutella. آن را تنها در 15 دقیقه بوده اما هنگامی که شما سیگار می کشید تا آنجا که من انجام دهد من فکر هوشیاری ممکن است بیشتر مست دولت بودن از همه است. recommended

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>