هیستینگز و وودبری/کلبه گراو روزنامه ها برای توقف انتشار, با استناد به همه گیر خرید اینترنتی

یک جفت از هفته دوقلو شهرستانها روزنامه ها که در خدمت چند شرق مترو حومه شهر را متوقف خواهد کرد, انتشار, اوایل ماه آینده و پس از چاپ درآمد حاصل از تبلیغات نابود شد توسط COVID-19 بحران است.

هیستینگز استار روزنامه نهایی موضوع خواهد بود منتشر شده در مارس 7, در حالی که بولتن وودبری و کاتیج گرو منتشر خواهد شد آخرین آن موضوع در مارس 6, با توجه به مقاله منتشر شده توسط RiverTown چند رسانه ای که دارای این هفته نامه به عنوان بخشی از فارگو, N. D. مبتنی بر فروم ارتباطات است.

“اختلال به درآمد حاصل از تبلیغات از هیستینگز استار روزنامه و بولتن منجر شده در این دو نشریه دیگر باقی مانده و از نظر مالی قابل دوام” RiverTown ناشر نیل Ronquist گفت: در این مقاله است. “درآمد حاصل از تبلیغات حساب برای حدود 70 درصد از درآمد ما پرداخت می شود, روزنامه های تولید.”

به عنوان بخشی از حرکت RiverTown که منتشر محتوا از همه چهار تا از آن روزنامه ها در RiverTown.net دیگر اختصاص گزارش منابع برای پوشش اخبار در هیستینگز یا جنوب شهرستان واشنگتن شهرستانها خدمت توسط بولتن و روزنامه استار, مقاله گفت. دومی بود که برای اولین بار منتشر شده در سال 1857 یک سال قبل از مینه سوتا استقلال.

RiverTown می گوید آن عقاب جمهوری خواه ادامه خواهد داد برای پوشش Red Wing, Minn., و Ellsworth, Wis., در حالی که آن ستاره-ناظر ادامه خواهد داد پوشش ویسکانسین شهرهای هادسون ریچموند جدید و در رودخانه می افتد.

این RiverTown مقالات تحت یک سری از ترکیبات تابستان گذشته که نصف تعداد عناوین آن منتشر شده به چهار.

انجمن فارگو-مورهد گل سرسبد کاغذ از RiverTown صاحب فروم ارتباطات جمعه اعلام کرد این امر بس چاپ تحویل در روزهای دوشنبه و جمعه ها برای کاهش هزینه ها.

فروم ارتباطات مدیر عامل لایحه Marcil جونیور گفت: در نامه ای به خوانندگان این مرحله بود که در پاسخ به زیان باعث این بیماری همه گیر. روزنامه همچنان به تولید روزانه e-edition.

پیشگامان مطبوعات عضو انجمن اخبار سرویس — فروم متعلق به خدمات سیم — اما متعلق به Denver-بر اساس MediaNews ،

چاپ تبلیغات حفره حفره در روزنامه های سراسر کشور طی ماه گذشته به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران همچنان ادامه دارد.

در ایالات متحده آگهی روزنامه و درآمد کاهش یافته است 20 درصد به 30 درصد در چند هفته گذشته در مقایسه با یک سال پیش با توجه به بین المللی رسانه های خبری گزارش کانون.

حتی به عنوان خوانندگان از جان گذشته برای اطلاعات در coronavirus رانده اند افزایش ترافیک آنلاین و اشتراک بسیاری از مقالات محلی در حال برش مشاغل, کارکنان, ساعت و پرداخت انداختن چاپ نسخه و در برخی موارد خاموش کردن به طور کامل.

Ronquist گفت که او امیدوار است خوانندگان را به ادامه حمایت از کار حرفه ای روزنامه نگاران است.

“آیا خوانندگان مصرف محتوا از طریق چاپ و یا دیجیتال آن است که کار حرفه ای روزنامه نگاران است که نگه داشتن مقامات دولتی ما در بررسی نگه داشتن جوامع ما اطلاع داد — به خصوص در زمان هایی از این — و به اشتراک گذاری نقاط عطف از دوستان و اعضای خانواده,” او گفت:.

این گزارش شامل اطلاعاتی از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im