ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


انسینو >> واضح بود دانشگاه هاروارد-Westlake پسران بسکتبال تیم تا به حال شده است وجود دارد قبل از.

Wolverines برنده دوم خود را مستقیما ماموریت لیگ قهرمانان اروپا با یک سیم به سیم 81-66 برنده بیش از Chaminade جمعه شب در Crespi.

سالمندان Brase Dottin (17 امتیاز) و ماسون قلاب (16) به رهبری راه را با کمک از تاریخ ترومن Gettings (16) و دانشجوی سال دوم کامرون پرتاب کننده (15).

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را ترومن Gettings #10 و کامرون پرتاب #24 واکنش نشان می دهند در طول پسران بازی بسکتبال در مقابل Chaminade در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را کامرون پرتاب #24 میسازد تا توپ به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را آبه عقاب #33 و کالین Weems #4 دفاع از خود را در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را کامرون پرتاب #24 می رود به حلقه به عنوان Chaminade را Colin Weems #4 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade را Kenneth سیمپسون Jr #2 شاخه در طول پسران بازی بسکتبال مقابل دانشگاه هاروارد-Westlake در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade را Kenneth سیمپسون Jr درایوهای به حلقه به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را ماسون قلاب #44 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را ترومن Gettings #10 به نظر می رسد به ساقه به عنوان Chaminade کیت Higgins Jr #3 و Jaylen Henderson #13 دفاع از خود را در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را هولدن McRae #0 واکنش نشان می دهد در طول پسران بازی بسکتبال در مقابل Chaminade در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade را آبه عقاب #33 و دانشگاه هاروارد-Westlake را ماسون قلاب #44 پس از یک جهش در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade را Wilson استخر #11 و دانشگاه هاروارد-Westlake را Spencer هوبارد #2 نبرد برای یک جهش در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را کامرون پرتاب #24 میسازد تا توپ به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را آبه عقاب #33 و کالین Weems #4 دفاع از خود را در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade کیت Higgins Jr شاخه به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را هولدن McRae #0 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade کیت Higgins Jr #3 میسازد تا توپ به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را یعقوب Huggins #12 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade را Wilson استخر #11 شاخه به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را ماسون قلاب #44 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade را آبه عقاب #33 شاخه به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را ترومن Gettings #10 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade کیت Higgins Jr #3 و Jaylen هندرسون گارد دانشگاه هاروارد-Westlake را ترومن Gettings #10 در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Chaminade کیت Higgins Jr شاخه به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake را ترومن Gettings #10 دفاع در طول پسران بازی بسکتبال در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • دانشگاه هاروارد-Westlake را کامرون پرتاب #24 واکنش نشان می دهد پس از غرق شدن 3-نقطه شات طول پسران بازی بسکتبال در مقابل Chaminade در Crespi دبیرستان در انسینو جمعه بهمن ماه 7, 2020. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

پیروزی امن و امان هاروارد-Westlake باز بخش اسکله خواهد بود که اولین بار در تاریخ برنامه. این یک دستاورد قابل توجه با توجه به تیم از دست جانی Juzang – سال گذشته ماموریت MVP لیگ – به طور ناگهانی طبقه بندی.

Chaminade را KJ سیمپسون به پایان رسید و با 27 امتیاز در از دست دادن تلاش های خود را پس از 41 نقطه انفجار در نیمه نهایی در برابر سنت فرانسیس. آبه عقاب تا به حال 12 امتیاز و کیت Higgins اضافه شده 11 در سختی عکسبرداری در شب.

این یک شروع سریع برای دانشگاه هاروارد-Westlake (23-4) پرش به یک 12-1 منجر شود. Gettings و قلاب در زمان استفاده از اندازه خود را با آسان سبد اطراف لبه قبل از اسپنسر هوبارد به راحتی زدم 3-اشاره گر. یک هوبارد لیآپ یک دقیقه بعد از آن ساخته شده 16-6 با کمتر از سه دقیقه به بازی در سه ماهه اول.

هوبارد و قلاب هولدن McRae و Brase Dottin را تشکیل می دهند یک هسته از ادراک سالمندان است. نه تنها باید چهار بازی انجام شده در بسیاری از بازی های بزرگ در حرفه خود در دانشگاه هاروارد-Westlake اما در سال گذشته ماموریت لیگ عنوان بازی.

Wolverines تجربه ایجاد تنومند, پایه, اما آن کمک کردم از underclassmen بیش از حد. دانشجوی سال دوم کامرون پرتاب کننده تا به حال 15 از جمله 10 در نیمه اول. گارد نقطه Dahnte راسل که مقدار کمی دقیقه در جایگزینی هوبارد حال انتقال بزرگ 3 که به دانشگاه هاروارد-Westlake بزرگترین آن منجر شود از این بازی در سه ماهه دوم 34-17.

در سه ماهه سوم یک Chaminade 7-0 اجرا برش آن را به هشت امتیاز بازی پس از یک حمله دوباره بجای اول برگشتن و نمره از سیمپسون. اما Dottin ضربه کرنر سه تا بادکنک که منجر به 11.

دانشگاه هاروارد-Westlake آغاز سه ماهه چهارم در یک 9-3 اجرا و هرگز به عقب نگاه کرد.

دیگر نمرات از منطقه

FOOTHILL لیگ

ساگوس 97 هارت 95 (OT): Adrian مک اینتایر 34 امتیاز, 19 rebs, 8 asts; Nate پرز 29pts برای ساگوس. پس از اتمام دوم در Foothill لیگ. هارت پس از اتمام سوم.

والنسیا 70 Canyon 56: نوح Veluzat تا به حال 16 امتیاز و 10 ریباند و 10 پاس گل در Vikings فصل آخر. این Foothill لیگ قهرمان خواهد شد در انتظار روز یکشنبه مسابقات مرحله حذفی برای دیدن که تیم آنها میزبان در بخش 1 ،

MARMONTE لیگ

Newbury Park 62 هزار اوکس 59: پلنگ امن مقام سوم در Marmonte لیگ به امن اتوماتیک حذفی پیشنهاد به لطف یک بازی برنده 3-اشاره گر از کوئینسی بنتلی با .5 دوم در سمت چپ بازی. اندرو ویلسون led Newbury Park در به ثمر رساند با 20.

دره ماموریت لیگ

کندی را شکست داد Sylmar 64-57 برای برنده شدن در دره ماموریت لیگ مسابقات نهایی.

غرب دره لیگ

El Camino Real 80 کلیولند 46: Kyle براون رهبری Conquistadores با 16 امتیاز. با گرانادا هیلز منشور را از دست دادن به تفت ECR قفل کردن نقطه سوم در لیگ خواهد شد و امیدواریم که برای باز تقسیم اسکله شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de