هری رید باعث مدتها در انتظار تایید: آن بایدن

Category: لاس واگاس No comments

Biden Rally in Vegas

لیلا Navidi

معاون رئیس جمهور جو بایدن و رهبر اکثریت سنا هری رید D-Nev. در آغوش گرفتن در طول یک تظاهرات در آشپزی آکادمی در لاس وگاس در پنج شنبه, اکتبر 18, 2012.

سابق ایالت نوادا هری رید رهبر نوادا سیاسی دموکراتیک ماشین, تایید کرده است, سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور.

رید اعلام کرد که تایید این صبح مارک اولین بار در سال 2020 چرخه انتخابات است که او می خواهم از عموم علاقه یک نامزد. سابق رهبر اکثریت سنا بود demurred در تایید طول سرب تا فوریه. 22 نوادا قفقاز و علنا بازیگران ناکرده رای گیری در ایالت های اولیه رای گیری چرخه.

تایید می آید به عنوان بایدن در حال تجربه یک دست انداز در قد و قامت در مسابقه پس از پیروزی این آخر هفته گذشته در ایالت کارولینای جنوبی اولیه. بسیاری از بایدن را در حد متوسط رقبا کاهش یافته است از نژاد مانند سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq ترک بایدن واضح تر مسیر به ظهور به عنوان جایگزین برای بیشتر مترقی بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., و الیزابت وارن سناتور. D-توده.

در بیانیه ای رید گفت: بایدن دارای توانایی به شکل متنوع ترین ائتلاف از رای دهندگان دموکرات زمینه که رید گفت: لازم بود و برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جو بایدن قدرت شخصیت و تجربه عمیق ایستاده در starkest مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت فساد و بی کفایتی مطلق,” رید در بیانیه ای گفت. “بایدن خواهد بود بسیار مورد نیاز تثبیت نیروی زیر مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه اصطلاح ارائه مثبت و مترقی جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز تاریک نژادپرستی و بیگانه ستیزی و سیاست های ساخته شده بر روی ظلم و ستم و محرومیت. من معتقدم بایدن بهترین قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تصویب سیاست های همه ما در مورد مراقبت.”

بایدن انجام ضعیف در آیووا قفقاز و مقدماتی نیوهمپشایر و او آمد و در دوم در نوادا قفقاز با حدود 20 درصد آرا را در مقایسه با ساندرز تقریبا 47 درصد. بایدن شناسایی شده بود کارولینای جنوبی اولین کشور با اکثریت آفریقایی رای دهندگان دموکرات رای دهندگان به مبارزات انتخاباتی خود را دیوار آتش و در آن برگزار می شود. بایدن در آمد اول قوی در پایان با بیش از 48 درصد آرا.

رید در بیانیه تبلیغ دولت از سال 2020 دموکراتیک زمینه است.

“من عمیق ترین احترام و تحسین برای سنسور. ساندرز وارن و Klobuchar و شهردار بلومبرگ ،” رید گفت. “آنها در میان درخشان ترین رهبران حزب ما و آنها ساخته شده ایم ارزشمند کمک به این مسابقه و کشور ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>