Harry Connick Jr. چرخ دنده تا برای یک تور با وین نشان می دهد

Category: لاس واگاس

Harry Connick Jr.

اریک Kabik

Harry Connick Jr. در نوار این هفته است.

نوازنده و بازیگر Harry Connick Jr. آخرین بازی لاس وگاس در پاییز سال 2017, آوردن التقاطی و پویا کنسرت Encore تئاتر است. او این هفته با یک رویکرد متفاوت نشان می دهد که ترکیب مقدار زیادی از خود جاز-پاپ بازدید و همچنین آهنگ های مورد علاقه توسط افسانه کول پورتر. این یک محروم-نسخه برادوی سری او انداخته در ماه دسامبر به پشتیبانی از آخرین ضبط “عشق واقعی: جشن کول پورتر.”

“این یک تور کوتاه اما من واقعا می خواستم برای انجام یک تور بود صمیمی با تنها هفت یا هشت نوازندگان بسیاری از کول پورتر اما بسیاری از آهنگ ها از آلبوم های مختلف من انجام داده ام در طول سال بیش از حد” او می گوید. “این بسیار متفاوت از آنچه من در برادوی و نشان می دهد که در حال رفتن به تور جهانی در پاییز. این است که بسیار زیرک تر نشان می دهد. آن را ندارد کسانی که مجموعه های غول پیکر و تمام است که طراحی رقص. این یک نوع متفاوت از چیزی بسیار خار از لحظه ای است.”

Connick مینی-تور شروع می شود در تاریخ 26 فوریه در وین لاس وگاس و در نهایت حرکت به آریزونا و نیومکزیکو و تگزاس در ماه مارس است. او هنوز هم مونتاژ نسخه تمام عیار برای پاییز که می تواند شامل عظیم صفحه نمایش های ویدئویی برنامه نویسی و 25 قطعه ارکستر اگر آن را هم راستا با اجراهای برادوی. او امیدوار است که بزرگتر نشان می دهد زمین در لاس وگاس به عنوان به خوبی.

“این یک پروژه بزرگ است و ما نیاز به زمان بیشتری برای قرار دادن آن و برنامه ریزی برای آن است,” او می گوید. “این یکی از بزرگ است.”

Connick است که قطعا هیچ غریبه ای آشنا و محبوب فروشگاه کول پورتر اما قدردانی خود را به این آهنگ ها توسعه یافته از طریق سال.

“زمانی که من واقعا جوان وجود دارد بسیاری از آهنگ های او نوشت که من می دانستم و [همچنین] اما من نمی دانم که آنها کول پورتر آهنگ ها می گوید:” Connick, معروف, یک, New Orleans, نابغه است که شروع ضبط با یک گروه جاز در سن 10 سالگی. “آنها فقط بخشی از موسیقی جاز کارنامه. این بود تا بعد از آن من شروع به درک او مرد و به درک او را در راه های مختلف. او شده است در زندگی من یک مدت زمان طولانی است.”

“عشق برای فروش” ممکن است پورتر آهنگ Connick انجام شده است برای طولانی ترین زمان.

او تا به بسیاری از تور بر روی تخته سنگ برای سال 2020 اما Connick نیز یافت می شود زمان به ساقه یک فیلم است که باید به زودی منتشر می شود یک درام به نام “ترس از باران” با بازی کاترین Heigl.

“آن بسیار شدید است. من بازی پدر یک دختر مبتلا به اسکیزوفرنی,” او می گوید. “این است که یک دقیقه پس از من انجام داده ام [دراماتیک] نقش [مثل این یکی]. من واقعا دوست دارم برای انجام انواع کارها و زمانی که این اسکریپت در آمد, من فقط فکر می کردم خیلی باحال بود.”

“Harry Connick Jr. ارائه عشق واقعی” انجام خواهد شد در 8 p. m. فوریه 26, 28 و 29 در Encore تئاتر (3131 Las Vegas Blvd. جنوب 702-770-9966) و اطلاعات بیشتر را می توان در یافت wynnlasvegas.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de