هارولد رید Statler برادران باس, خواننده, درگذشت 80

STAUNTON, Va. (AP) — هارولد رید که خواند باس برای برنده جایزه گرمی کشور گروه Statler برادران درگذشت و پس از یک نبرد طولانی با نارسایی کلیه. او 80.

رید جمعه درگذشت و در زادگاه خود از استانتون ویرجینیا برادرزاده اش Debo رید گفت.

این Statler برادران غالبا سنگ پشتیبان برای کشور آیکون جانی کش. برخی از بزرگترین بازدید شامل 1965 را “گل روی دیوار” و 1970 “بستری از گل رز است.”

هارولد رید عضو Country Music Hall of Fame و انجیل موسیقی سالن از شهرت. او همچنین یک کمدین است.

“او است و همیشه دوست داشت با خانواده اش و دوستان و میلیون ها نفر از طرفداران” بیانیه ای در وب سایت گروه گفت. “او آواز خود را آهنگسازی و کمدی ساخته شده نسل مبارک. او گرفته شده است یک تکه ای از قلب ما با او.”

رید و سه بچگی دوستان — Lew دویت فیل Balsley و جو McDorman — تشکیل چهار ستاره کوارتت در سال 1948. این گروه بعدها به عنوان شناخته شده Kingsmen خواند عمدتا موسیقی انجیل. McDorman ترک و جایگزین شد همین رید هارولد را برادر کوچکتر.

دویت یک بار گفت: این گروه تغییر نام خود را بار دیگر به دلیل چند اعمال دیگر — همه بهتر شناخته شده بودند در صورتحساب یا لیست به عنوان Kingsmen. نام جدید آمد از یک جعبه Statler بافت, او گفت:.

کوارتت روشن به موسیقی کشور در سال 1964 پس از جلسه نقد و پیوستن به جاده ها خود را نشان می دهد.

بیش از دو دهه Statlers برنده سه جایزه گرمی و شد نام بالا آوازی گروه نه بار توسط Country Music Association.

“او یک برگ بزرگ و دوست داشتن خانواده و میلیون ها نفر از طرفداران که او را به یاد صحنه و تلویزیون antics با لبخند و گرامی داشتن موسیقی خود را که زندگی می کنند با سنین” Debo رید در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر