Hardaway نمرات 23 منجر به Mavs گذشته تیمبرولوز 139-123

Category: توین سیتی

دالاس — Tim Hardaway جونیور به ثمر رساند 23 امتیاز و لوکا Doncic تا به حال 20 به Dallas Mavericks ضرب و شتم مینه سوتا تیمبرولوز 139-123 دوشنبه شب.

ماوریکس هرگز ازمایش کرده و قادر به استراحت بیشتر خود را شروع و در سه ماهه چهارم پس از به ثمر 81 امتیاز قبل از نتیجهی خود بزرگترین نیم فصل. Hardaway, Doncic و Kristaps Porzingis بازی نمی کند در فینال دوره است.

این وضعیتی وخیم تیمبرولوز بازی بدون ستاره بزرگ مرد کارل-آنتونی شهرهای خود را از دست داده و پنجم در یک ردیف و 18 در 19 بازی.

دالاس به ضرب گلوله 56 درصد در نیمه اول و رفت و 12 از 23 از 3 نقطه محدوده در مسیر به یک 81-65 حاصل کار دو تیم منجر شود.

گرگ رو نزدیک تر از نه در نیمه دوم و در حالی که Mavs آمار تنها 3 در سه ماهه سوم آنها هنوز هم به رهبری 14 ورود به چهارم.

دالاس پس از آن باز چهارم نهایی در یک 11-3 اجرا با شیث کاری برخورد دو 3s و J. J. Barea دیگری برای کمک به قرار دادن بازی دور. کاری به پایان رسید و با 19 امتیاز به عنوان هفت Mavs گل در دو چهره است.

D’angelo راسل led مینه سوتا با 29 امتیاز و ملک Beasley تا به حال 21. تیمبرولوز را از دست داده اند نه راست بر روی جاده ها است.

شهرهای از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با شکسته مچ دست چپ.

Barea بازی در 627th بازی برای ماوریکس عبور مایکل فینلی برای پنجم تمام وقت پشت Dirk Nowitzki, Brad Davis, Derek هارپر و رولاندو Blackman.

Barea به تیم فوری آسانسور پس از ورود در اواخر سه ماهه اول ساخت یک رانندگی معکوس لیآپ پس از 3 به دالاس اول خود را دو رقمی شود در 37-27.

ماوریکس تمدید آن تا 20 در سه ماهه دوم و تنها Beasley را 14 امتیاز به علاوه 11 از راسل نگه داشته مینه سوتا در این بازی است.

نکته-INS

تیمبرولوز: از 11 مینه سوتا بازیکنان که در زمان دادگاه در این تیم آخرین جلسه on Dec. 4 فقط دو جاش Okogie و جارت کولور سیتی – لباس پوشیدن برای گرگ در شب دوشنبه. شهرهای مجروح و هشت نفر دیگر با این تیم است. “ما در یک معنا نه بازیکنان جدید در گذشته کمی در اینجا” مربی Ryan ساندرز گفت. “ما در حال تلاش برای سرعت بخشیدن به روند با این بچه ها یاد بگیرند که هر یک از دیگر.” … جیک روحانی بازی اولین بازی خود را پس Nov. 18 داشتن از دست رفته گذشته 40 با یک چپ پا رگ به رگ شدن.

ماوریکس: G Jalen Brunson نشسته و از دست خواهد حداقل بعد از چهار بازی با یک شانه راست پیچ خوردگی. مربی ریک کارلایل گفت Brunson سفر خواهد کرد در این تیم آینده چهار بازی سفر جاده در حالی که rehabbing. … کارلایل مورد بحث نیست این تیم درخواست تجدید نظر ثبت شده پس از آن از دست دادن به شاهین کرد و گفت: “ما از شنیدن چیزی که ما می شنویم چیزی.”

بعدی

  • تیمبرولوز: در میامی در روز چهارشنبه.
  • ماوریکس: در سن آنتونیو در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im