دست تکان دادن و دادخواهی منحرف از راننده واقعی قیمت گاز

دادستان کل خاویر بکررا این هفته اعلام کرد که او طرح دعوی در دادگاه در برابر دو ملیتی بنزین شرکت های تجاری برای شرکت در “طرح به درایو و دستکاری بازار قیمت بنزین به طوری که آنها می تواند تحقق بخشیدن به سود ثروت باد آورده.”

بکررا می گوید: اتهام رقابت ناعادلانه شیوه ممکن است منجر به افزایش در قیمت گاز در حدود 1 درصد در هر گالن است.

این آخرین پرده نمایش راه اندازی شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در مارس 2019 زمانی که او خواسته کالیفرنیا کمیسیون انرژی به بررسی همین دلیل کالیفرنیا قیمت گاز بسیار بالاتر از سایر نقاط کشور است.

در 10 صفحه گزارش CEC یافت که در سال 2018 کالیفرنیا درایور “پرداخت به طور متوسط 30 سنت در هر گالن بنزین در قیمت بالاتر رسانه های خرده فروشی مانند 76 شورون و شل از متوسط آمریکایی پرداخت می شود, بنزین در کشورهای دیگر است.” اما نام تجاری علامت یک کسر از تفاوت بین آنچه کالیفرنیا پرداخت و چه مصرف کنندگان در کشورهای دیگر در حال شارژ برای بنزین است. چه حساب برای بقیه تفاوت ؟

CEC گزارش گفت: آن را به دلیل “کالیفرنیا اضافی هزینه های برنامه.” آن را گران تر به تولید و دولت فرمول مورد نیاز از بنزین به فروش می رسد است در هیچ دولت دیگر پس از آن غیر ممکن است برای واردات بنزین در سراسر خطوط دولت هنگامی که یک پالایشگاه مشکل باعث تنگ لوازم و کوتاه مدت قیمت را افزایش می دهد.

دیگر برنامه “هزینه” شامل موظف کم کربن سوخت استاندارد و کلاه-و-تجارت برنامه هر دو در نظر گرفته شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

و مالیات. رژیم صهیونیستی. جری براون امضا در مجلس سنا بیل 1 در سال 2017 اضافه شده 12 سنت افزایش به قیمت هر گالن بنزین به پرداخت هزینه برای تعمیرات جاده ها است. این افزایش مالیات سالانه با نرخ تورم است.

اگر چه CEC گزارش آمده است که هیچ شواهدی از شیوه های غیر قانونی داشت CEC آیا حکومت نه از امکان فعالیت های غیر قانونی. Newsom بلافاصله پرسید بکررا به بررسی بیشتر است.

که در ماه اکتبر و در حال حاضر ما باید از این نتیجه. پس از گسترده تحقیقات به شرکت های نفتی برای جستجو به صورت غیر قانونی انجام بکررا کشف آنچه که او مدعی است که قیمت سنگ آهن در بازار توسط دو بین المللی انرژی معامله گران با استفاده از بازار اختلال پس 2015, پالایشگاه, انفجار در تورانس.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Vitol و SK, انرژی, آمریکا, مذاکره قراردادهای بزرگ برای بنزین و ترکیب اجزاء در راه است که به مقدار دستکاری قیمت احتمالا منجر به افزایش بیش از 1 درصد در قیمت گاز و تولید به 150 میلیون دلار سود.

“این نوع از حرص و آز است که لطمه می زند و مادر بزرگ خود را, آن لطمه می زند سامری خوب, آن لطمه می زند روزمره آمریکایی که برای پر کردن گاز مخازن” بکررا گفت: در طول یک تماس را فشار دهید.

آن را به خوبی خواهد بود برای شنیدن این سطح نگرانی در مورد قیمت گاز بالا از کالیفرنیا مقامات زمانی که آنها پیشنهاد و یا گسترش سیاست هایی که تشدید قیمت ها خیلی بیشتر از 1 درصد. به طرز مرموزی آنها هیچ عوارض بیماری در بچه خوب و سامریان از افزایش گاز و مالیات و یا برآورد 15-63 سنت به اضافه هزینه هر گالن توسط cap-and-trade برنامه با توجه به قانونی تحلیلگر ،

به جای در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به نگرانی های مشروع در مورد تاثیر قیمت گاز بالا در کالیفرنیا خانواده ها و کسب و کار و مقامات دولتی متمرکز در جستجوی شرور در صنعت انرژی است.

که سیاسی استقلالی. حسابداری شفاف از هزینه سیاست های دولت بسیار دیر شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de