ژامبون دریاچه است و تحت پیگرد مینه سوتا درد مرکز و Walgreens Co.برای نقش او ادعا می کند آنها در بازی احتمالی خود را توسعه مواد مخدر اعتیاد.

مایکل Faulhaber و همسرش, ایوان Faulhaber هستند به دنبال بیش از 50.000 دلار خسارت به حساب درد و رنج آنها تحمل کرده اید به عنوان یک نتیجه از اعتیاد و برای جبران پول آنها را صرف درمان آن با توجه به مدنی شکایت سه شنبه در شهرستان رمزی دادگاه منطقه.

در حالی که دیوید هاچینسون دیرین شهرهای دوقلو دفاع وکیل که وکالت بیمارستان و درمانگاه ها و پزشکان در لباس قصور گفت که در حالی که او شنیده مشابه پرونده های حقوقی ثبت شده در سراسر کشور. اما این اولین از نوع خود او آگاه در مینه سوتا است.

Faulhaber ادعا می کند که کادر پزشکی در این مرکز آغاز شده و تجویز او مصرف داروها برای مدیریت درد خود را در سال 2003 و ادامه داد: تجویز دارو از جمله دوز بالا و مقادیر از تریاک و مرفین از طریق حداقل 2016.

خود دکتر, دکتر Samual K. یو, افزایش خود را دوز در طول زمان به “سطوح خطرناک” بدون در نظر گرفتن و یا هشدار Faulhaber از خطرات مواد مخدر انجام شده برای اعتیاد و یا ارائه او “هر گونه درمان های جایگزین برای کاهش درد خود را,” کت و شلوار می گوید.

Faulhaber خود را پر نسخه در Walgreens فروشگاه در راگون رپیدز.

اضافه کاری Faulhaber معتاد به مواد مخدر و او را در هر دو مینه سوتا درد مرکز و Walgreens به سرزنش و کت و شلوار می گوید.

به طور خاص او خود را سرزنش دکتر برای “غفلت overmedication” و عدم “ارزیابی یا تشخیص” خود را اعتیاد و مواد مخدر, اختلال در میان دیگر مغفول.

Walgreens متناوبا موفق به متوقف کردن پر کردن نسخه با وجود دانستن اعتیاد او و “تسامح توزیع داروها که باعث (او را) به overmedicated” با توجه به کت و شلوار.

پس از آن Faulhaber رنج می برد از یک آرایه از بدن و روان خسارت کت و شلوار, ادامه, از جمله “شدید” ناراحتی و درد و ناتوانی عملکردی از دست دادن حافظه و پریشانی عاطفی از دست دادن لذت بردن از زندگی است.

همسر او نیز به دنبال خسارت بیش از 50.000 دلار برای درد و رنج او را تحمل حساب شوهرش اعتیاد.

دادستان به نمایندگی از Walgreens در مورد بازگشت نیست یک تماس برای اظهار نظر و نه کارکنان در مرکز مدیریت درد.

هیچ وکیل ذکر شده بود برای مرکز مدیریت درد در سوابق دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de