اسلحه و مواد غذایی: شنبه خریداران عجله به سهام تا به عنوان coronavirus ترس گسترش

کندال فرانکلین معمولا منتظر در 5 دقیقه خط به خرید یک جعبه مهمات. در روز شنبه در ترنر Outdoorsman در سن برناردینو صبر بود 40 دقیقه است.

با عجله آماده می شود برای یک هفته-طولانی قرنطینه یا بیماری به وضوح محدود نمی به خریداران در تلاش برای مانع کاغذ توالت یا آب بطری.

صاحبان اسلحه نیز نگرانی در مورد بدترین سناریو مورد.

فرانکلین نگران بود که غارت می توانید شروع به در صورت وجود کمبود هر روز کالاهای اساسی به کشور چنگ زدن با کروناویروس-موجب کمبود.

“اگر آن را می شود بیش از حد دیوانه شما می خواهید می شود قادر به محافظت از خود,” او گفت:. “همه قفل شده است و برای سه هفته به طوری که شما هرگز می دانید که چگونه دیوانه آن را دریافت کنید.”

‘هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه این”

فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر در تلاش برای انبار کردن کالا نگرانی از coronavirus بودند دست و پنجه نرم به نگه دارید تا با جمعیت کثیری از خریداران در سراسر جنوب کالیفرنیا در روز شنبه.

مانند اوایل این هفته Costco wholesale فروشگاه دیدم صدها نفر از مردم خط تا در اورنج کانتی فقط از طریق درب جلو. به عنوان جمعیت ادامه داد: در فروشگاه های مواد غذایی مختلف, اقلام پرواز کردن قفسه ها به عنوان سریع به عنوان کارکنان می تواند آنها را قرار داده تا.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این است که حتی بیشتر از تعطیلات گفت:” گرگ با مدیر کل Costco در فولرتون. “ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای تسهیل خط و دریافت مردم از طریق.”

 • یک مشتری وارد ترنر Outdoorsman در نارنجی نشان دادن جاده در سن برناردینو در 14 مارس سال 2020 است. یک کارمند وجود دارد گفت: کسب و کار شد تا آن را به عنوان شده است در فروشگاه های مواد غذایی — نگرانی در مورد رمان coronavirus. “مهمات ما کاغذ توالت” کارمند گفت. (برایان Rokos/مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • کودی فیلیپس نشان داده شده در خارج ترنر Outdoorsman در سن برناردینو در 14 مارس سال 2020 گفت که او تا به حال به صبر چند ساعت در شلوغ خارج از منزل فروشگاه در تلاش برای خرید او یک تفنگ در میان جمعیت فزاینده در طول رمان coronavirus را بترساند.
  (برایان Rokos/مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • کودی فیلیپس گفت که او تا به حال به صبر چند ساعت در خارج از منزل مغازه ها مانند ترنر Outdoorsman در سن برنردینو به خرید خود را با یک تفنگ در میان جمعیت فزاینده در طول رمان coronavirus را بترساند. او جلب مشتری پلاک 57 و مغازه شد و هنوز هم در خدمت مشتریان در 20s در ظهر در 14 مارس سال 2020 است. (برایان Rokos/مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • کودی فیلیپس نشان داده شده در خارج ترنر Outdoorsman در سن برناردینو در 14 مارس سال 2020 گفت که او تا به حال به صبر چند ساعت در شلوغ خارج از منزل فروشگاه در تلاش برای خرید او یک تفنگ در میان جمعیت فزاینده در طول رمان coronavirus را بترساند.
  (برایان Rokos/مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • مایک و کتی اسپرزا می گویند که آنها می خواهم به مشاهده طبیعت انسان است. آنها آمدند به ترنر Outdoorsman در سن برناردینو در 14 مارس سال 2020 به تماشای جمعیت که در اندازه افزایش یافته و در مغازه ها است که تهیه کردن به خارج از منزل در میان علاقه مندان به رمان coronavirus را بترساند. (برایان Rokos/مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • مایک و کتی اسپرزا می گویند که آنها می خواهم به مشاهده طبیعت انسان است. آنها آمدند به ترنر Outdoorsman در سن برناردینو در 14 مارس سال 2020 به تماشای جمعیت که در اندازه افزایش یافته و در مغازه ها است که تهیه کردن به خارج از منزل در میان علاقه مندان به رمان coronavirus را بترساند. (برایان Rokos/مطبوعات-سازمانی/SCNG)

در یک نقطه و یک راننده متوقف به درخواست یک پارکینگ اپراتور در مورد این خط تنها برای پیدا کردن آن پیچیده شده بود در اطراف ساختمان.

“ما نیاز به کاغذ توالت,” او گفت: به عنوان او ادامه داد: به دنبال یک نقطه پارکینگ.

او در حال حاضر خیلی دیر است. در حدود 11:45 a. m. ضربه اعلام کرد به مشتریان در خط است که فروشگاه تا به حال هیچ کاغذ توالت یا حوله کاغذی. او گفت: شش پالت کاغذ توالت بود شده مواجه نگردند 10 دقیقه قبل و شد خاموش قفسه در هفت دقیقه.

در تورانس وجود دو بلوک خط در یک معامله گر جو قبل از فروشگاه ساعت 8 صبح باز است.

بعد که صبح, برخی از فروشگاه های زنجیره ای از جمله Ralphs و Stater برادران بازارهای اعلام کرد کاهش ساعت به وقت کارکنان به بورس کالا و به طور کامل, پاک, فروشگاه ها.

 • دو بلوک خط طولانی از خریداران جمع آوری در تورانس معامله گر جو درست قبل از فروشگاه ساعت 8 صبح باز و در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. خریداران در سراسر جنوب کالیفرنیا شدند جاری شدن سیل در فروشگاه های مواد غذایی میان ترس از جدید کروناویروس. (عکس توسط لیزا Jacobs ساحل خبرنگار/SCNG)

 • کاغذ توالت و حوله کاغذ راهرو در Stater وارنر در بازار ساحل طولانی شد به طور کامل از بین برود روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در میان خریداران inundating فروشگاه های مواد غذایی در سراسر جنوب کالیفرنیا در میان جدید coronavirus نگرانی. (عکس توسط امیلی راسموسن ساحل طولانی Press-Telegram/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مواد غذایی کنسرو شده و موارد دیگر در رالف فروشگاه مواد غذایی در ساحل طولانی در حال اجرا پایین در شنبه 14 مارس سال 2020 در میان خریداران inundating فروشگاه های مواد غذایی در سراسر جنوب کالیفرنیا در میان جدید coronavirus نگرانی. (عکس توسط امیلی راسموسن ساحل طولانی Press-Telegram/SCNG)

 • خریداران در رالف فروشگاه مواد غذایی در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در ساحل خط از بالا به داخل در میان جمعیت در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در میان ترس از جدید کروناویروس. (عکس توسط امیلی راسموسن ساحل طولانی Press-Telegram/SCNG)

 • یک نشانه بر روی یک قفسه در Stater وارنر در خیابان چاپمن در نارنجی به اطلاع خریداران که آنها به طور موقت از های مختلف تمیز کردن محصولات بعد از ظهر روز شنبه, مارس 14 سال 2020 با توجه به همه گیر جهانی از رمان coronavirus و آخرین خرید شوق. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • قفسه ها به طور معمول پر از بسته های چیپس بودند تقریبا خالی در Stater وارنر در خیابان چاپمن در نارنجی بعد از ظهر روز شنبه, مارس 14 سال 2020 با توجه به همه گیر جهانی از رمان coronavirus و آخرین خرید شوق. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“برای اطمینان از در دسترس بودن محصول برای تمام مشتریان خود را وجود دارد محدودیت در تقاضای بالا در موارد” Stater برادران مدیر عامل پیت Van Helden در بیانیه ای گفت. “این شرکت در حال کار در سراسر ساعت برای دریافت محصول به فروشگاه ما به سرعت آن را به عنوان در دسترس می شود.”

اگر چه وجود ندارد هر خط در Stater وارنر در لانگ بیچ کاغذ توالت و حوله کاغذی به طور کامل از بین رفته اند. علائم ارسال شده در قفسه های خالی اعلام کرد دو مورد محدود کردن هر مشتری. کنسرو شده و گوشت تازه نیز به نظر می رسد در حال اجرا پایین است.

Lakewood ساکن ماری براون, 60, فقط ظهور به فروشگاه شنبه بعد از ظهر برای گرفتن برخی از پپسی. او گفت: Stater برادران آن روز نبود تقریبا به عنوان بد به عنوان تجربه او در یک وان در لیکوود در روز جمعه.

“روز قبل از روز شکرگزاری تر بود” براون گفت: او به عنوان تخلیه یک زن و شوهر از کیسه های مواد غذایی به ماشین خود را در پارکینگ.

قهوه ای بود بیش از حد نگران جدید کروناویروس و گفت که او را درک نمی کنند چرا مردم به تمیز کردن فروشگاه. او همچنین در حال حاضر برخی از مواد غذایی کنسرو شده و آب در خانه به عنوان بخشی از زلزله کیت, او گفت:.

“این دیوانه است,” او گفت:. “اگر آنها نگران سرایت این است که احتمالا ساده ترین راه آن گسترش یافته است.”

در رالف فروشگاه مواد غذایی در 4 خیابان در ساحل طولانی ساکن کاملیا دراگان 62 یکی از چندین خریداران که گفت: در آن زمان 45 دقیقه به اتمام است.

“این مثل این است که کمونیست رومانی,” او گفت: از خانه کشور است.

لوازم در رالف نیز کم نگردند از جمله گوشت تازه کنسرو کالا, ماکارونی و برنج. دراگان گفت: او قصد دارد به او سفارش غذای آنلاین به جای خرید بعدی.

بیش از این سیستم یک کارمند در یک Ralphs در لاس تونس رانندگی در تمپل سیتی اعلام کرد که محدود کردن تعداد کاغذ توالت و آب بطری بسته به هر فرد با توجه به “افزایش در تقاضا است.”

قفسه برچسب برای کاغذ توالت و آب در حال حاضر نشسته خالی است. موارد دیگر تا حد زیادی از دست رفته بودند و قطعه قطعه گوشت و تخم مرغ و شیر.

در 99 در مرتع پرورش احشام در غرب دره بلوار در سن گابریل کارگران گفت: اوضاع شلوغ تر از متوسط شنبه.

برنج قفسه بودند تقریبا خالی گوشت بی ثمر بخش و ماکارونی فوری راهرو نابود.

ساعت-انتظار طولانی

در ترنر Outdoorsman در سن برناردینو یک کارمند گفت: کسب و کار در حال افزایش بوده است. وجود دارد حدود 50 مشتریان این ماجرا در نارنجی کوچک نشان دادن جاده فروشگاه در ظهر برخی از آنها دچار ساعت-انتظار طولانی.

یک کارمند در ترنر در چین هیلز گفت که او تا به حال 100 مشتریان خود را در فروشگاه. باس طرفدار مغازه ها در رانچو کوکامونگا نیز مشغول یک خریدار گفت.

مایک اسپرزا که با همسر کتی پایین آمد به ترنر در سن برنردینو به مردم را تماشا مشترک Frankin را کرد.

“مقدار زیادی از اسلحه گرم صاحبان نگران هستند. مردم می توانند خشونت آمیز. این ذهنیت اوباش” مایک اسپرزا گفت: اما او تعجب که چقدر مهمات هر کسی نیاز.

“بدیهی است که شما نمی توانید به ساقه یک ویروس” او گفت:.

گفت: کتی “من فکر می کنم آن را ترسناک راه مردم در واکنش به این.”

کودی فیلیپس رفته بود به باس طرفدار مغازه ها در رانچو کوکامونگا در یک روز دیگر برای خرید او 14 سال پسر خود را برای اولین بار تفنگ. خانواده برخوردار شکار و ماهیگیری و تیراندازی با کمان و اسلحه. فیلیپس چپ بدون تفنگ پس از 3-1/2 ساعت در خط.

او امیدوار است شانس خود را بهتر خواهد بود شنبه در ترنر.

فیلیپس ماند در خارج پس از بیش از دو ساعت در صف برگزاری یک لغزش کاغذ نشان می دهد که او مشتری شماره 57. مشتریان با ورقه در 20s شد و در حال حاضر در حال خدمت است.

“همه ناجور در مورد تاج مسائل” فیلیپس گفت. “همه نگران the crazies می آیند به طوری که آنها در حال انباشت اسلحه و مهمات.” او گفت: او جستجو برای اسلحه آنلاین و کشف بسیاری از آنهایی که ارزان تر از بورس است.

باس طرفدار مغازه ها کارمند با اشاره خبرنگار به دفتر شرکت.

شاید قابل درک نیست و هر کس می خواست به صحبت در مورد مهمات خود را خرید.

یک زن ترک ترنر در سن برناردینو در زمان یک تلفن همراه عکس, همجنس همراه بود که برگزاری دو جعبه از گلوله.

او کاهش یافته است به مصاحبه.

نویسنده کارکنان لیزا Jacobs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im