فروش تفنگ در لاس وگاس اما برخی از نگرانی در مورد عدم آموزش

Category: لاس واگاس No comments

Retailers Experience Shortages

خورشید کارکنان

مشتریان خرید اسلحه و مهمات در یک فروشگاه لوازم ورزشی در لاس وگاس پنج شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

جریان خدمات و آنلاین کنفرانس تلفنی شرکت ها تنها کسانی نیستند که بهره در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در اجرا تا به رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اضطراری بخشنامه به غیر ضروری کسب و کار — از جمله اکثر فروشگاه های خرده فروشی — نیمه شب جمعه اسلحه گرم فروشگاه در سراسر دره لاس وگاس گزارش خوشه عظیم در خرید و فروش اسلحه و مهمات بازتاب ملی چشم انداز مثبت در فروش تفنگ. اما این روند تا به برخی از نگرانی در مورد اینکه آیا مردم به خرید اسلحه برای اولین بار در درک که چگونه با خیال راحت ذخیره و استفاده از سلاح به خصوص با توجه به این که بسیاری از تیراندازی محدوده و امکانات آموزشی بسته است.

“امیدوارم هیچ کس صدمه دیده می شود به عنوان یک نتیجه از این” سعید استیو کارمایکل ارشد مدیریت تحلیلگر در شهرستان کلارک تیراندازی پیچیده است. این مجموعه تعطیل دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر.

بسیاری از فروشگاه اسلحه باز مانده این هفته با وجود زودتر دولت بسته شدن سفارش در روز سه شنبه به عنوان آن را فاقد مکانیسمهای اجرایی. برخی از مغازه ها تا به حال برقرار موقت به سیاست های مدیریت تقاضای بالا برای اسلحه و عمل اجتماعی فاصله. برای مثال 2nd متمم فروشگاه تفنگ در رانچو درایو تنها اجازه پنج مشتریان در یک زمان یک کارمند گفت. Briarhawk سلاح گرم و مهمات در صحرا پذیرش دو مشتریان در یک زمان به طور خودکار ضبط صدا.

سنبله در فروش تفنگ بود کاهش زمینه بررسی روند با توجه به چندین فروشگاه تفنگ صاحبان. Briarhawk هشدار داد که مشتریان در آن صدای ضبط که دولت در زمینه بررسی روند تاخیر در تحویل سلاح های گرم تا 72 ساعت است. جو پاتر فروشنده در نخبگان سلاح گرم در صحرای گفت: او در وسط پردازش حدود 100 پس زمینه چک و فروشگاه کوچک بود و تقریبا خارج از بورس.

با عجله به خرید اسلحه در طول این نامشخص زمان می آید به عنوان جای شگفتی نیست به پاتر به خصوص با توجه به این که مردم به نظر می رسد جوراب زنانه ساقه بلند در منابع دیگر.

“اول وجود دارد اجرا بر روی کاغذ توالت زیرا مردم freaked. سپس یک اجرا در مواد غذایی است. سپس گام بعدی آشکار شد و مردم اجرا بر روی اسلحه و مهمات,” او گفت:.

آن را افزایش می دهد در اسلحه و مهمات فروش در طول دوره از ناامنی و ناآرامی گفت: Christopher کارنی صندلی از گروه روانشناسی در UNLV. برخی از مردم نگران هستند که ناآرامی ها باعث خشونت و بنابراین تصمیم به ذخایر سلاح های کارنی گفت.

“در این مورد احتمالا وجود دارد یک نگرانی که اقتصاد سقوط خواهد کرد و یا نیروی انتظامی آلوده می شود و در آنجا بود غارت و شورش” او گفت:. “مردم نگران هستند محافظت می شود در این نوع از رویداد است.”

این پدیده روانی اجتماعی سرایت به موجب آن اقدامات کسانی که در اطراف ما تاثیر رفتار ما نیز احتمالا در بازی کارنی گفت.

“اگر شما نگاه کنید هر کس در حال اجرا برای خرید کاغذ توالت مرغ و اسلحه شما احساس می کنید مجبور به انجام همان نوع از چیزی که” او گفت:.

کلارک کانتی مقامات و مترو پلیس خواسته اند ساکنان برای جلوگیری از وحشت خرید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اطمینان مردم است که زنجیره تامین در منطقه قوی باقی می ماند. خرید مقدار زیادی از منابع در یک بار باعث می شود آن را دشوار برای مردم ثابت درآمد یا مردم در مواجهه با مشکلات اقتصادی برای دریافت آنچه آنها نیاز دارند گفت: Clark County رئیس مرلین Kirkpatrick.

اما کریس Chanski chief operating officer در محدوده 702 در Dean Martin رانندگی گفت: نگرانی واقعی است نه سلاح گرم عرضه اما آموزش برای اولین بار صاحبان اسلحه. محدوده فروش سلاح گرم و شامل یک محدوده عکسبرداری اما مانند دیگر تیراندازی در محدوده منطقه از آن مجبور شد به پایین که در کنار آن کسب و کار Chanski گفت.

این بدان معناست که مردم به خرید اسلحه می تواند با قرار دادن خود در معرض خطر, او گفت:.

“خرید یک تفنگ و خرید مهمات کافی نیست. آنها نیاز به در آمده و دوره های آموزشی و همچنین” Chanski گفت.

محدوده 702 ارائه شده است در یک کلاس شروع دوشنبه تا اسلحه جدید صاحبان می توانند یاد بگیرند که چگونه به استفاده از سلاح های خود را مسئولانه Chanski گفت. کلاس ها 50 دلار در هر جلسه.

مسلسل وگاس بهار از کوه جاده امیدوار به انجام کاری مشابه در هفته آینده با توجه به این که بسیاری از صاحبان جدید نمی دانید که چگونه به استفاده از اسلحه. صاحب چنگیز کوهن گفت که او شده و شنوایی گزارش مردم “به معنای واقعی کلمه راه رفتن به مغازه اسلحه و رفتن” من نیاز به یک تفنگ.'”

مشكل این واقعیت است که تفنگ مغازه ها در حال غرق با مردم و نه به توصیه های جدید صاحبان اسلحه کوهن گفت.

“اگر شما را به یک تفنگ, فروشگاه, خطوط در حال کردن درب و در اطراف بلوک به طوری که معمولا آنها لازم نیست که زمان برای توضیح” او گفت:.

در حالی که کوهن و Chanski گفت: آنها احترام این واقعیت است که مردم می خواهید به نگه داشتن خود و خانواده خود را امن کارنی خواست مردم برای درک واقعیت از coronavirus همه گیر و با تهدید واقعی از آن شمار است. مقامات بهداشتی توصیه همه به ماندن در داخل به عنوان آنجا که ممکن است جلوگیری از اجتماعات بزرگ و یا جمعیت از هر نوع و حفظ حداقل شش پا فاصله از دیگران است.

علاوه بر این مردم باید خودداری از صرف زمان بیش از حد در رسانه های اجتماعی و overvaluing خطرات مرتبط با وضعیت کنونی در لاس وگاس کارنی گفت. او امیدوار است که کسانی که خرید اسلحه را به هر اندازه ممکن است برای به حداقل رساندن خطر از حوادث است. در سال 2018 و 15 نفر کشته شدند, با اسلحه های مرتبط با حوادث در شهرستان کلارک با توجه به پزشکی قانونی ،

“کمکی نگرانی خواهد بود که چگونه مردم در حال نگهداری اسلحه در خانه های خود را, و اگر بچه ها دسترسی به اسلحه های خود را,” کارنی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>