رشته گیتار ساز Ernie Ball رایگان ارائه می دهد ماسک صورت برای Coachella Valley ساکنان

COACHELLA — Guitar string سازنده Ernie Ball می گوید که با در نظر گرفتن سفارشات از Coachella Valley ساکنان نیاز به صورت رایگان ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ساکنان می توانید سفارش تا پنج ماسک رایگان در هر دو بزرگسالان و یا جوانان در اندازه ernieballmasks.com با تحویل رایگان شامل این شرکت اعلام کرد.

“من تا به حال باور نکردنی مدل نقش من در تمام زندگی به خصوص پدر من و پدر بزرگ من. آنها شده اند و واقعا موثر در نظر گرفتن وضعیت بد و بدانند که چگونه به آن را یک” مدیر عامل شرکت برایان توپ گفت. “این اخلاق خانواده ما و کسب و کار ما. بنابراین در حال حاضر این وظیفه ما است که برای استفاده از این تجهیزات است که ما باید برای کمک به جامعه ما است.”

مقامات شرکت گفت: در اوایل ماه آوریل که آنها تا به حال پیکربندی مجدد بخشی از خود را Coachella کارخانه به تولید حدود 500 دو لایه پنبه ماسک در هر روز.

اولین ماسک اجرا می شود اهدا شد به مارتا را ایجاد کرد و در Indio, با توجه به شرکت. برخی نیز رفت و به محلی farmworkers کشاورزی شرکت چندین غذای محلی بانک ها و ادارات محلی و امکانات بهداشتی است.

Riverside County قبلا لازم است که هر کسی ترک خانه می پوشند, صورت, پوشش, اما بهداشت منظور شد nixed در اوایل این ماه توسط هیئت مدیره شهرستان سرپرستان.

برخی از شهرداری ها از جمله پالم اسپرینگز, کلیسای جامع شهر و Indio, تصویب خود را در صورت پوشش سفارشات زیر حرکت می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de