رشد شکاف میان اینلند امپایر, ساحلی, اقتصاد کاهش

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

امپراتوری داخلی است که هنوز هم در جنوب کالیفرنیا رشد موتور اما لس آنجلس و اورنج شهرستان ساری تا یکی می گوید اقتصادی کارت امتیازی.

این Milken Institute, مرکز منطقه ای اقتصاد’ سالانه اقتصادی امتیازی می آمیزد کار محلی و رشد دستمزد داده ها با جامعه صنعت فن آوری و گسترش و تراکم و نفس است. در این سال نتایج نشان می دهد رودخانه و سان برناردینو شهرستان رتبه بندی شماره 25 در میان 200 شرکت بزرگ آمریکا در منطقه است. که از شماره 15 سال گذشته اما هنوز هم شیراز بالاترین درجه و چهارم-بهترین ها در دولت است.

در ضمن اورنج کانتی منتقل شد تا به شماره 46 در سراسر کشور در مقابل No. 56 یک سال پیش. لس آنجلس در زمان یک جهش بزرگ به شماره 53 از 81st.

سان فرانسیسکو کردم شماره 1 رتبه بندی از چهارم-بهترین یک سال پیش و اول آن درجه بالا از سال 2004. Provo, Utah, شد, شماره 2, از بالا به پایین نقطه از یک سال پیش. Austin تگزاس بود دوباره سوم.

“بالا انجام شهرستانها باید منسجم استراتژی است که اجازه می دهد آنها را به آب و طوفان اقتصادی و اهرم دارایی های خود را برای رشد پایدار” گفت: Kevin Klowden موسسه اجرایی مدیر. “سان فرانسیسکو میراث نوآوری و پژوهش در دانشگاه ها و فراوانی نیروی کار ماهر و تکنولوژی نوپا برجسته عمق و پویایی اقتصاد منطقه.”

وضعیت کلی اقتصادی خنک کننده را نشان می دهد تا در این رتبه بندی است. فقط نه از 21 کالیفرنیا بازارهای دنبال بهبود خود را رتبه بندی ملی در این سال است.

کالیفرنیا دیگر جوامع در 50 بالا بودند San Jose, شماره 5 در مقابل مقام دوم یک سال پیش از آن; اوکلند (شماره 17 در مقابل 14); فرزنو (شماره 32 در مقابل 37); سانتا رزا (شماره 34 در مقابل 18); سن دیگو (شماره 38 در مقابل 45); سالیناس (شماره 41 در مقابل 88); و ساکرامنتو (شماره 50 در مقابل 64).

کالیفرنیا نمره کم شد بیکرزفیلد در شماره 138 از 162 سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im