با تغییر چشم انداز از خرید مواد غذایی در طول همه گیر می آیند, جدید, خرید, پروتکل ها و قوانین و مقررات.

وجود دارد بسیاری از سوالات وجود دارد در مورد چه شیوه های جدید باید به دنبال در هنگام خرید مواد غذایی. مینه سوتا فروشنده انجمن خطاب است که در یک مشورتی صادر شده این هفته است.

در اینجا نکات کلیدی برای حفظ در ذهن در هنگام خرید مواد غذایی:

  • عمل اجتماعی فاصله. اجازه می دهد حداقل شش فوت بین خود و دیگران به عنوان توصیه شده توسط CDC.
  • ساده سفر خود را با ساخت یک لیست و داشتن تنها یکی از اعضای خانواده انجام خرید.
  • صبور باشید. فوق العاده روش های تمیز کردن در محل قرار داده در فروشگاه های مواد غذایی از جمله در خطوط پرداخت و اعضای تیم در حال مجدانه به مشتریان خرید سریع و کارآمد.
  • خرید هوشمند و لازم نیست بیش از حد پر خود را دستی. وجود دارد هیچ کمبود محصول. مواد غذایی کشور عرضه قوی است. فروشگاه های مواد غذایی در ادامه به دریافت و تحویل در هر روز است. آرام باقی می ماند و فکر در هنگام خرید. Overbuying می تواند به جلوگیری از همسایه خود از ارائه برای خانواده خود را.
  • ببخشید برمی گردد. به عنوان یک لایه احتیاط مینه سوتا فروشنده باید تنظیم سیاست بازگشت. این است که برای اطمینان از رفاه اعضای تیم و مشتریان.
  • اگر می بینید برخی از محصولات جدید در فروشگاه شما آنها را امتحان کنید. به عنوان یک صنعت فروشنده انجمن است که با همکاری نزدیک با وزارت مینه سوتا کشاورزی را به فرصت های جدید است. این انجمن مشارکت با کشاورزان محلی و تولید کنندگان که خود را از دست داده مستقیم به بازارهای مدارس و رستوران ها و میله های به نگه داشتن اقتصاد کشور در حال حرکت به جلو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله لیست اعضای شرکت که در حال استخدام, بازدید mngrocers.com.