مواد غذایی مواد مخدر مواد غذایی-تحویل کارگران کسب حمایت از LA County میان شیوع کروناویروس

لس آنجلس هیئت ناظران به تصویب رسید فرمان اضطراری در روز شنبه, مارس 14 خواهد کرد که حفاظت از خرده فروشی مواد غذایی, فروشگاه های مواد مخدر و تحویل مواد غذایی کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سرپرستان مارک ریدلی-توماس و جانیس هان دفاع و پشتیبانی فرمان که کارفرمایان را ملزم به پاکسازی و سهام حمام و سرویس بهداشتی با تجهیزات لازم, پاک, فروشگاه ها و چرخ دستی های خرید بین استفاده می کند و تامین امنیت برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله میان استانداردهای دیگر.

“به عنوان دستورالعمل قرار داده شده برای اولین پاسخ دهندگان ما باید مجموعه ای از دستورالعمل سختگیرانه تر برای کسانی که در مواد غذایی و مواد غذایی در بخش” ریدلی-توماس گفت. “مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی تبدیل شده اند ضروری است در این زمان دشوار است و ما تمام است که ما می توانیم برای حمایت و محافظت از آنها را با منابع ما موجود از جمله مناسب تجهیزات حفاظتی و سیاست.”

“در وسط این اورژانس بهداشت جهانی ما فروشگاه مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر کارگران در حال حاضر در خط مقدم پاسخ” هان گفت. “کار خود را ضروری است برای نگه داشتن ما در شهرستان در حال اجرا است و ما نیاز به مطمئن شوید که آنها باید ابزار مورد نیاز برای انجام شغل خود را با خیال راحت.”

این اقدام پس از آن صورت کارگران در تمام مواد غذایی و Instacart راه می رفت خاموش کار بیش از نگرانی های بهداشتی.

“مواد غذایی و داروخانه کارگران و تحویل مواد غذایی رانندگان باید به طور غیر منتظره خود را در خط مقدم coronavirus همه گیر و در عین حال فروشگاه ها ارائه نشده است کافی سلامت یا ایمنی حمایت” گفت: جان گرانت رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 770. “ما با تشکر از استاد راهنما مارک ریدلی-توماس برای پیشرو لس آنجلس هیئت ناظران به اجرای اقدامات لازم است که از کارگران که در حال به خطر انداختن سلامت خود را به جوامع خود خدمت کنند.”

در صورت عدم وجود استانداردهای فروشگاه های گرفته شده از یک رویکرد تدریجی برای ایمنی با نصب پلکسی گلاس سپر و محافظ ماسک و دیگران خروج کارکنان به دفع کردن برای خود.

“این اقدامات نه تنها به حفاظت از ما کارگران که مشغول فروشگاه هر روز — اما مردم در سراسر لس آنجلس نیز گفت: پاسکوال Villa De La Cruz از Albertsons در جنوب LA.

اندازه گیری نیز فراهم می کند که مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر می تواند به رد خدمات به هر گونه می شود مشتری با پوشیدن یک ماسک صورت.

در علاوه بر این به آجر و ملات فروشگاه های مواد غذایی که باز باقی می ماند بسیاری از مردم پس از اقامت در خانه سفارشات را تبدیل به آنلاین خدمات تحویل مواد غذایی. فرمان نیز پوشش می دهد خریداران و تحویل مردم برای شرکت هایی مانند Instacart, DoorDash و Shipt.

فرمان خواهد اثر را بلافاصله و غروب پس از coronavirus بحران گذشته است و اضطراری سفارشات برداشته می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de