بیشتر شهرهای ایران راه ایجاد COVID-19 صندوق

Category: توین سیتی No comments

بیشتر شهرهای دوقلو راه متحده در روز پنج شنبه راه اندازی جدید در تلاش برای جمع آوری اعانه به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر شهرهای دوقلو COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق را ارائه غذا و سرپناه و مراقبت از کودکان و بهداشتی بهداشتی تامین مالی و کمک به افراد مبتلا به این بیماری همه گیر این سازمان گفت: در انتشار اخبار.

این میان ضروری ترین نیازهای شناسایی شده توسط 95 سازمان های جامعه محلی ایالات راه همکاران با انتشار اخبار گفت.

“در طول این زمان بسیار دشوار است ما خدا را شکر به یک ارتباط عمیق با نزدیک به 100 غیر انتفاعی و همکاران ما از ما را قادر می سازد برای پاسخ به نیازهای جامعه در مناسب ترین راه” ایالات مدیر عامل شرکت راه جان Wilgers گفت: در انتشار اخبار.

کمک های مالی به این صندوق می تواند ساخته شده در ایالات وب سایت راه در www.gtcuw.org و یا با ارسال پیامک GTCUWCOVID19 به 51555. صد در صد از همه کمک های مالی استفاده می شود به ارائه خدمات به “کسانی که بیشترین آسیب پذیر از جمله افراد دچار فقر” سازمان گفت.

راه متحده نیز گسترش آن 211 خط تلفن رایگان و محرمانه بهداشت و خدمات انسانی منبع اطلاعاتی که ارائه می دهد کمک به دسترسی به مواد غذایی و پرداخت صورت حساب ها و پیدا کردن مراقبت از کودک, در میان چیزهای دیگر.

از 211 سرویس در دسترس است 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در بیش از 100 زبان. برای دسترسی به خدمات مردم می توانند با شماره گیری 2-1-1 یا 800-543-7709.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>