اجرای بزرگ ایستادگی در Nordo را هیجان انگیز فرشته در خانه

Category: سیاتل No comments

The faces of revenge, (L-R) Tatiana Pavelo, Amelia Brown, and Ayo Tushinde.

چهره ای از انتقام (L-R) تاتیانا Pavela, Angela DiMarco و Ayo Tushinde. کافه Nordo

در طول دوران ویکتوریا کاونتری Patmore نوشت: شعر در توصیف همسر ایده آل به عنوان یک “فرشته ای در خانه” زندگی می کند که به او لطفا ،

حمایت

بلیط های در فروش امروز! AJR با کوین SAFADINHA در رودخانه آمفی تئاتر در پنج شنبه, اوت 23

هیچ کس دوست game, این شعر در زمان, اما آن را تبدیل به محبوب در اطراف نوبه خود از قرن و ایدئولوژی آن بود فراگیر به اندازه کافی به خار ویرجینیا وولف به نوشتن یک مقاله کامل در مجموعه نقد آن است. “کشتن فرشته در خانه بود و در بخشی از اشغال یک نویسنده زن,” او نوشت.

در کافه Nordo تولید فرشته در خانهاجرا می شود که از طریق 8 مارس چهار تهدید سارا Porkalob و همکاری مدیر اندی Buffelen پرتاب چند چاقو به پشت Patmore را بدنام شعر با خود عجیب و غریب فمینیستی ویکتوریا مهمانی شام هیجان انگیز.

در نشان دادن سه نفر از زوج های متاهل آماده یک شام برای جشن سال جدید و همه کسانی که $84 به صرف بلیط دعوت شده است.

شوهران (Sir Edmund قهوه ای, دوریان ویلیامز و فلچر James; بازی های برگزار شده توسط David S. Hogan, رابین ایان HallSmith و ری Tagavilla بود) بالا هستند-منظور از اعضای یک راز روشن فکران-نوع جامعه ای که ظلم و ستم زنان در نامحسوس و نه چندان ظریف راه. همسران (آملیا قهوه ای, برتا ویلیامز و کلارا, James; بازی های برگزار شده توسط Angela DiMarco, تاتیانا Pavela و Ayo Tushinde بود) تحمل سوء استفاده, به علت, اما هر آگهی یک زندگی مخفی خود را. تنها مهمان یک شعبده باز آمریکایی به نام هنری اسمیت (بازی های برگزار شده توسط Jordi منتس) که یک کارت وحشی من نمی توانم بگویم بسیار مورد بدون اذیت نمودن مسائل است. و پس از آن وجود دارد عاقلانه و شوخ خدمتکار, دیزی اوکانر (با بازی Maddie Brantz). زمانی که ساعت اعتصاب نیمه شب مرموز, خونین نبوت انجام خواهد شد, اما آن را نمی ممکن است یکی از مردان شده اند در انتظار.

نیمه اول این که نشان می دهد واقعا خطر ناک. در یکی از اوایل صحنه برخی از دسته کوچک موسیقی جاز از مرحله بندی Ahren Buhmann را شبح وار طراحی روشنایی و DiMarco توانایی به نگاه کاملا در اختیار مشروع می ترسم گه از من.

دیگر شادی شامل Tagavilla کامل خط تحویل و حتی بهتر لهجه اسکاتلندی بود که همسان تنها با Brantz طنز و در نقطه گویش کار می کنند. هوگان و DiMarco فرمان مرحله با قدرت برابر در حالی که Pavela و Tushinde زیبا تحویل نگرفته استخوان-خشک گفت و گو است. HallSmith تجسم پسر خوب و نقش خوب و خدمت به عنوان یک یادآوری است که مردسالاری آثار فریبنده در راه است. منتس به حال کردن شب در عملکرد من دیدم—لهجه بود ناهموار جذابیت گذاشته شد در کمی بیش از حد ضخیم—اما بازی یک suave شعبده باز خوب است که نزدیک به یک کار غیر ممکن است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

نیمه دوم نشان می دهد از دست بخار با یک زن و شوهر کمی سخت به دنبال زمان جهش عجله یکپارچه عاشقانه کرتهای فرعی و بیش از حد طولانی نشان می دهد سحر و جادو (خوب من به وضوح مغرضانه در برابر سحر و جادو) اما کشنده است.

همانطور که برای مواد غذایی! من نمی دانم شما می توانید از خوردن گل برگ, اما من انجام خواهد داد به طوری که بیشتر اغلب پس از لنجرنج اجرایی آشپز ارین Brindley را داودی برگ سالاد توفو. چغندر سوپ با پنیر بز گلچه بود مناسب خونین-به دنبال, اما آن را بهتر است (و کمی شوخ) اگر آن خدمت کرده بود خون گرم است. این ساختار شکنی سینه اردک بود که شوخی پیچیده شده در یک کیسه بدن از برگ چغندر سوئیس بود لطیف و خوشمزه است. گیلاس ترش به خوبی با اردک آمیزش و پوره سیب زمینی گل بود و چاشنی. یک دسر madeleines و کرم های ارائه شده خوب لمس نور به این نتیجه چهار وعده غذای. اگر شما با داشتن یک کوکتل, من پیشنهاد می کنم از برتا که حامل تمام قدرت از آن اسم.

مانند اژدها او چرخه فرشته در خانه خدمت خواهد کرد به عنوان اولین قسط از بازی های جدید در چرخه از Porkalob بر اساس “سحر و جادو نهفته انتقام و خون و ایثار است.” من علاقه مند به دیدن جایی که او طول می کشد یک بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>