هر روز هفته در طول اسفند ماه تاریخ زنان خواهیم بود نوشتن در مورد یک فیلم به کارگردانی یک زن است. اگر چه ما لیست را نمی توان جامع و ما امیدواریم که به برگ ریزان برخی از نور در کار است که اغلب نادیده گرفته می شود توسط مخاطبان اصلی و جوایز.

حمایت

ما را بشنوند افزایش – رایگان نمایشگاه افکن آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام زنان در خط مقدم فمینیسم

جوجه پرنده
ایالات متحده 94 دقیقه Dir. Greta Gerwig

lady-bird-mag.jpg

در سال 2017, فیلم کردم که خیلی buzz برای برنده دو اسکار اما snubbing آن زن مدیر در او فوق العاده, از خود راضی نوشتن و کارگردان اولین بانوی پرنده است که فوق العاده به خوبی انجام می شود آمدن از سن داستان در مورد یک دبیرستان ارشد کریستین “بانوی پرنده” McPherson, مرور راه خود را از طریق او در سال آخر دبیرستان. و آن را لمس در تمام استاندارد آمدن از سن استعارههای: بالا و پایین از دوستی جوان, عشق و رابطه جنسی; تلاش برای سازگاری در حالی که تلاش برای پیدا کردن خودتان است; در مقابل هیجان انگیز و اضطراب در دوره انتظار برای پذیرش (یا رد) از کالج ها; این متمرد حالات و لحظات ضربه شورش است که فقط می تواند به نظر می رسد نمی توان کمک کرد. همه از آن است که به کاوش در یک استادانه تند و تلخ اسکریپت با کین دست کسی که آشنا تنگاتنگی با همه آن.

آنچه که بیشتر قابل توجه در مورد Greta Gerwig فیلم این است که چگونه آن را پس بی وقفه قطاری پر از مملو رابطه بین یک مادر و یک دختر نوجوان در آستانه تبدیل شدن به یک فرد بالغ و تمام صحبت احساس می کند و دومی در مورد مادر او در طول این زمان این پدر و مادر می داند که شما بهتر از هر کس دیگری اما همچنین به نظر می رسد نمی دانم شما در تمام; شما نمی خواهید به نیاز به این پدر و مادر و در واقع می خواهید او را دوباره تماشا کردن و خارج شدن از زندگی خود را و در عین حال شما به شدت به دنبال تصویب او او مراقبت او عشق بدون قید و شرط. دلیل دیگر بانوی پرنده با این نسخهها کار به خوبی بر روی نقطه اقدام از دو زن در مرکز فیلم; Saoirse Ronan به عنوان بانوی پرنده و Laurie Metcalf به عنوان مادر بزرگ روکش صحنه خود را با هم تقریبا مانند یک رقص از دادن و گرفتن.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

موجود در آمازون نخست Kanopy و سیستم عامل های مختلف به اجاره یا خرید.

بزرگ تر فیلم به کارگردانی زنان:

  • Cheryl Dunye را ازهندوانه زن
  • Suzan پیت مارچوبه
  • Signe Baumane این سنگ ها در جیب من
  • The Wachowski را مشتری صعودی