نهنگ خاکستری سرشماری و مطالعه گونه های سلامت توقف میان coronavirus نگرانی

برای اولین بار در نزدیک به چهار دهه است که وجود دارد برای تماشای نهنگ.

آلیسا Schulman-Janiger و یک تیم از داوطلبان باید نشسته بر صخره بالا در نقطه ویسنت تفسیری مرکز در رانچو پالوس وردس برای 37 سال را 12 ساعت در شیفت روزانه از دسامبر. 1 از طریق مه 31.

آنها تماشای نهنگ ها خاموش کالیفرنیای جنوبی ساحل در سفر خود از مکزیک به آلاسکا – گاهی دیده می شود تغذیه بار دیگر آنها را جست و خیز گاهی اوقات آنها mate – همیشه تا زمانی که در حال حاضر تحت نظارت.

  • بازدید کنندگان کلارا Beal راست و باربارا جانسون می پیوندد دنیس Donegan سمت چپ ACS/لا خاکستری نهنگ سرشماری و رفتار پروژه داوطلب به عنوان آنها اسکن اقیانوس نهنگ خاکستری در رانچو پالوس وردس در روز پنج شنبه, دسامبر 01, 2016. هر سال ACS/لا خاکستری نهنگ سرشماری و رفتار پروژه داوطلبان جمع آوری به دنبال نهنگ خاکستری در مهاجرت خود را از آلاسکا به باجا و برگشت هر چند در این سال لغو شد به دلیل coronavirus نگرانی. (عکس از اد Crisostomo اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این نهنگ خاکستری مهاجرت در هر سال است ردیابی و شمارش توسط داوطلبان از نقطه ویسنت تفسیری مرکز در رانچو پالوس وردس. (فایل عکس SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • این نهنگ خاکستری مهاجرت به طور معمول به دنبال در طول سال توسط یک گروه اختصاص داده شده از داوطلبان که نمی تواند آن را انجام دهد در این سال به دلیل coronavirus نگرانی. (عکس Laylan کانلی اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این نهنگ خاکستری مهاجرت به طور معمول به دنبال در طول سال توسط یک گروه اختصاص داده شده از داوطلبان که نمی تواند آن را انجام دهد در این سال به دلیل coronavirus نگرانی. (عکس از اد Crisostomo اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این نهنگ خاکستری مهاجرت در جریان است اما مراقب نهنگ نمی قادر خواهد بود به چوب خط حساب کردن که چگونه بسیاری از آنها عبور اولین بار یک نهنگ خاکستری سرشماری برنامه اتفاق افتاده است در نزدیک به چهار دهه است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اریک شانه/بندر نسیم کشتی)

  • یک نهنگ خاکستری نقض در مقابل نقطه ویسنت سراسر از جایی که داوطلبان از آمریکا Cetacean جامعه Los Angeles فصل خاکستری نهنگ سرشماری و رفتار پروژه به طور معمول نگه می دارد آهنگ از آن گذشت. (فایل عکس آلیسا Schulman-Janiger)

اما با پارک و مسیرهای پیاده روی و نقطه ویسنت تفسیری مرکز تعطیل توسط coronavirus مربوط به اقامت در خانه سفارش این اولین بار است که نهنگ نمی تواند مشاهده شده برای یک پایگاه داده گسترده ای است که اسناد و مدارک این گونه نهنگ – اطلاعات حیاتی در ردیابی چگونه سالم این گونه است که چگونه بسیاری از در حال نشان دادن نزدیکی ساحل و یا چگونه بسیاری از نوزادان در حال ساخت بازحمت حرکت کردن طولانی و بیشتر.

“من در شوک و من می توانم آن را باور نمی کند” گفت: Schulman-Janiger اجرا می شود که سالانه آمریکا Cetacean جامعه/لا خاکستری نهنگ سرشماری و رفتار پروژه. “من در حفظ تفکر, ‘چگونه آنها انجام می دهند’? من هنوز در شوک تلاش به قبول آن است.”

این سال را به اسناد و مدارک به ویژه مهم است به عنوان نهنگ خاکستری هنوز تحت غیر معمول مرگ و میر رویداد زیر مرگبار سال 2019 در زمانی که بیش از 200 نهنگ مرده پیدا شد و در طول سفر خود, بسیاری از شستشو در جنوب کالیفرنیا سواحل است.

اما با تماشای نهنگ قایق تعطیل و دیگران در امتداد سواحل غرب طلیعه صخره و گفت: به ماندن در خانه هیچ کس نمی خواهد می دانم که چگونه نهنگ هستند مراتب این سال است.

ثبت نام برای ما خط ساحل, خبرنامه هفتگی خلاصه ای از اخبار و ویژگی های در مورد چگونه ساکنان شیراز ساحل در حال ایجاد روابط خود را تغییر محیط زیست است. مشترک شدن در اینجا.

“مقدار زیادی از پول آزاد شد تا به مطالعه آنها با تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین عکس, تجزیه و تحلیل و necropsies,” Schulman-Janiger گفت.

او مظنون در این سال ممکن است به عنوان کشنده به عنوان در سال گذشته با اوایل شاخص های چنین به عنوان یک بعد-از-ظاهر طبیعی به عنوان آنها به رهبری جنوبی به لاگون بیشتر لاغر نهنگ ها بیش از حد معمول زود عازم شمال مهاجرت و هنوز بسیاری از گوساله گزارش در مکزیک است. او در اطراف آخرین زمان وجود دارد غیر معمول مرگ و میر رویداد در جای خود قرار داده 20 سال پیش که یکی به مدت چند سال.

“حتی اگر وجود دارد گاه به گاه رویت است که نمی خواهد به ما یک ایده است. که نمی تواند به جای 12 ساعت شمارش نهنگ,” او گفت:. “حتی اگر نهنگ مرگ وجود دارد و نه تیم از افرادی که می تواند به آنها کمک کند. ما نمی توانیم به آن پاسخ دهند. ما نمی توانیم دلفین یا نهنگ به موزه تاریخ طبیعی چرا که آنها در حال تعطیل.”

“این مهم بود سال دوم نگاهی به شرایط و چگونه بسیاری از گوساله,” او گفت:.

فقط قبل از نهنگ خاکستری سرشماری تعطیل آخر هفته وجود دارد افزایش در رؤیت است. در 14 مارس وجود دارد 73 نهنگ خال در یک روز و چند روز بعد وجود دارد 63.

“ما فقط تا به حال به اوج اما ما هرگز با اطمینان می دانیم چرا که ما نمی وجود دارد,” او گفت:.

تا کنون این سال شده است وجود دارد 49 مرگ و میر گزارش شده است; 43 در مکزیک – چهره های مشابه به سال گذشته در همین زمان است. پنج مرگ و میر تا کنون اتفاق افتاده اند همراه کالیفرنیا ساحل با توجه به NOAA آخرین گزارش خود در مارس 13.

در سال گذشته بیشتر مرگ و میر رخ داده است در امتداد سواحل غرب به عنوان نهنگ سفر شمال به تغذیه خود مقصد در آلاسکا است.

Schulman-Janiger آغاز شده خاکستری نهنگ سرشماری برنامه در سال 1984. قبلا وجود داشته است پاره وقت, پروژه, اما او را اول وقت سرشماری که سیاهههای مربوط به هر روز در طول فصل.

نهنگ خاکستری تقریبا شکار به انقراض در 1800s. در یک نقطه وجود دارد کمتر از 2000 نفر با توجه به مرکز پستانداران دریایی. اما با حمایت قرار داده و در محل تعداد آنها اجازه داده شد به دوباره بجای اول برگشتن.

این نهنگ خاکستری بود حذف از لیست گونه های در معرض خطر در سال 1994 اولین پستاندار گرفته شده از لیست. امروز جمعیت آنها تخمین زده می شود در حدود 26,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im