فرمانداران خواست برای کمک به جلوگیری از شیوع بیشتر در خانه سالمندان زندگی کمک مراکز

در دراز مدت مراقبت از خانه صدایی زنگ بالقوه موج جدید COVID-19 شیوع بیماری در نور از عمده های در به طور کلی موارد در کالیفرنیا و کشورهای دیگر.

این انجمن بهداشت آمریکا (ahca صحبت) و مرکز ملی برای کمک به زندگی (NCAL) هشدار داد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دیگر فرمانداران این هفته که “توجه فوری” نیاز بود برای جلوگیری از شیوع بیشتر در پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک.

آنها به نام متحده برای کمک به تسریع در آزمایشگاه-تست زمان پردازش و همچنین در سایت تست برای امنیت بیشتر N-95 ماسک و لباس و به منظور هماهنگی نزدیک با دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت در بازگشایی امکانات برای بازدید کنندگان.

حدود 40 درصد از دولت بیش از 7,080 COVID-19 مربوط به مرگ و میر شده است از ساکنان خانه سالمندان با توجه به دولت داده است. همانطور که از سهشنبه سخت ضربه لس آنجلس — که باعث می شود تا حدود یک چهارم از جمعیت این ایالت — ادعا کرد که حدود 60 درصد از دولت 2,804 خانه سالمندان ساکن مرگ و میر.

“با توجه به این واقعیت است که سطح COVID در جامعه اطراف خانه سالمندان است یک شاخص پیشرو از موارد در تاسیسات عمده خوشه از COVID موارد در بسیاری از کشورها می آید در یک زمان بسیار چالش برانگیز به عنوان بسیاری از ایالات طرح بازگشایی تسهیلات مراقبت دراز مدت و بازگشت از ملاقاتها از عزیزان” نامه ای به ملی انجمن فرمانداران (NGA) و دولت فرمانداران گفت.

اخیر ACHA/NCAL نظرسنجی از خانه سالمندان و کمک امکانات زندگی متوجه شد که 87 درصد گفت: گرفتن نتایج آزمایش از آزمایشگاه شرکت است که مصرف دو روز یا بیشتر در حالی که تقریبا یک چهارم گفت: این پنج روز یا بیشتر با توجه به سازمان.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly. فایل AP photo

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly روز سه شنبه اعلام کرد برنامه های جدید برای COVID-19 تست در دولت از جمله به روز رسانی تست راهنمایی. با افزایش تست شده است وجود دارد در حال رشد و تاخیر در زمان پردازش, او در بیانیه ای گفت.

به روز شده در راهنمایی اولویت کسانی که COVID-19 علائم و افراد بدون علائم است که می گیرند در معرض خطر دسته بندی ها از جمله افرادی است که زندگی و کار در خانه های سالمندان پناهگاه بی خانمان و زندانها بهداشت و درمان کارگران و بیماران در بیمارستان ها, به گزارش آژانس. علاوه بر این دو شرکت صندلی در حال حاضر منجر کالیفرنیا آزمایش نیروی کار خصوصی و عمومی مشارکت که گرفته شود در گسترش مجموعه و پردازش COVID-19 نمونه تست.

دکتر Michael Wasserman, رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا دراز مدت مراقبت های پزشکی و مدیر آیزنبرگ ایجاد کرد – ماهر-پرستاری و تسهیلات زندگی کمک در رنگ گل اسپرک — گفت: گرفتن نتایج تست را می توانید 48 ساعت یا حتی یک هفته.

“خانه های سالمندان اغلب نیاز به تست یک بار در هفته اما آنها حتی نمی باید نتیجه را از هفته گذشته — که مضحک” واسرمن گفت.

دکتر Michael Wasserman یک متخصص امراض دوران پیری و رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا طولانی مدت, مراقبت, پزشکی چهار شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است. او همچنین مدیر پزشکی آیزنبرگ روستا در اسپرک شده است و منتقدان چگونه در لوس آنجلس به کار گرفته شده COVID-19 بحران در خانه های سالمندان. (عکس توسط مایکل اوون بیکر, عکاس)

Ahca صحبت/NCAL نامه همچنین اشاره کرد که تقریبا یک نفر از پنج خانه های سالمندان به گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که آنها یا ندارند یا کمتر از یک هفته از عرضه تجهیزات حفاظت شخصی. در همین حال بیش از نیمی از زندگی کمک مراکز باید کمتر از دو هفته عرضه N-95 ماسک و لباس.

“با توجه به این واقعیت ما چند ماه به پاسخ این همه گیر و عدم PPE منابع است که هنوز هم یک موضوع بسیار مورد” نامه است.

The California Department of Public Health, که نظارت بر ترین های پرستاری ماهر امکانات در دولت گفت: در یک ایمیل یکشنبه که امکانات می سازیم و آنها را در طول روز بررسی روند هر نیاز ممکن است آنها را تجربه و از جمله در امکان شخصی محافظ کمبود تجهیزات.

“ما با هر یک از این امکانات روزانه برای کمک در ارائه PPE مورد نیاز است که در تسریع شیوه” بیانیه ای گفت:. “علاوه بر این درخواست ها منتقل شده به پزشکی و سلامت منطقه عملیاتی هماهنگ کننده سیستم است که به کمک این امکانات در تامین امنیت PPE.”

صدها میلیون نفر از ماسک در حال توزیع به عنوان دولت می سازد تا سهام آن از حفاظت فردی, تجهیزات Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: حفاظت از سلامت و ایمنی “برخی از ما آسیب پذیر ترین مردم” باقی می ماند و آن “اولویت است.”

این بخش اشاره کرد این نهاد مورد نیاز برای خانه های پرستاری به منظور توسعه یک COVID-کاهش 19 طرح با شش عنصر در تست و کنترل عفونت. همچنین گفت: از آن باقی مانده آماده به اعزام اعتصاب تیم های بهداشت و درمان, پیشگیری از عفونت کارشناسان به کار در همکاری با ادارات بهداشت محلی و شرکای دیگر به کمک امکانات با شیوع است.

واسرمن گفت که هر دو گسترده در تست های محلی خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی به عنوان به خوبی به عنوان فراوان تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز شده است به عنوان اوایل ماه مارس. او همچنین استدلال کرد که بزرگ خانه سالمندان زنجیر می تواند یافت می شود پول برای کمک به ارائه هر دو تست و تجهیزات.

یک کارگر سلامت است که با کمک قرار دادن بر روی دستکش های حفاظتی به عنوان او آماده برای جمع آوری گرد و خاک نمونه از بیماران. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

“من با شما موافقم که دولت مسئولیت به گام و کمک کند اما من اعتقاد دارم که آن را نیاز به یک همکاری بین دولت و صنعت” واسرمن گفت. او استدلال می کرد که خانه سالمندان صنعت بیشتر نگران مسئولیت حمایت در میان همه گیر تر از حفاظت از ساکنان خانه سالمندان.

Ahca صحبت و NCAL گفت: در یک پاسخ مشترک است که آنها به نظر می رسد در چندین تلویزیون ملی رسانه های شروع در ماه مارس برای کمک تماس بگیرید. آنها گفتند: آنها نیز منتشر شد تعدادی از رسانه ها و بیانیه های مقامات بهداشت عمومی “در هر سطح برای کمک به PPE تست و نیروی انسانی حداقل از اوایل ماه مارس است.”

“واقعیت این است که در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت های در حال مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای که در سمت چپ آنها التماس برای منابع به مبارزه با این ویروس” در این بیانیه خوانده شده در بخش. “فقط مانند بیمارستان ها, ما به نام برای کمک به. در مورد ما آن را دشوار است برای گرفتن هر کسی برای گوش دادن به ماه ترک عواقب مخربی برای ما ساکنان و کارکنان. “

که تمایلات تکرار شد توسط انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی که در بیانیه ای گفت که در حالی که خود را در همکاری با شهرستان ها و تنظیم کننده دولت هستند “قوی تر از همیشه” با توجه به همه گیر “ما نمی توانیم پیشرفت در برابر ویروس بدون تجهیزات مناسب و COVID-19 آزمون است که آیا ارائه نتایج سریع. ما همچنان به توان نهفته در زنجیره تامین مسائل و تست نتیجه به تاخیر می اندازد.

برخی از خانه های سالمندان, اما, گرفته اند امور را در دست خود.

باب Beitcher, رئيس جمهور و مدیر عامل حرکت تصویر و تلویزیون صندوق در تصویر متحرک و تلویزیون صندوق واسرمن پردیس در وودلند هیلز, چهار شنبه, ژوئن 10 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

زمانی که نه برای سود حرکت تصویر و تلویزیون صندوق جمع امکانات زندگی در وودلند هیلز مورد نیاز سریع COVID-19 تست مدیر باب Beitcher خریداری یک نقطه از مراقبت Biomeme سیستم در ماه آوریل برای حدود $11,000. این اجازه می دهد تا نمرات COVID-19 آزمون انجام می شود و در یک روز در حالی که گرفتن نتایج در کمتر از دو ساعت.

Beitcher رئیس جمهور و مدیر عامل حرکت تصویر و تلویزیون صندوق توصیف کرده است آن را به عنوان “یک نجات دهنده زندگانی برای ما در کل تست پروتکل.”

Beitcher نیز گفت که آنها نیز درهم به دریافت کافی تجهیزات حفاظت شخصی پرداخت تا 10 یا 12 بار بیشتر از آنچه که آنها به طور معمول خواهد پرداخت و با توجه به کمبود.

روز سه شنبه در نامه ای به فرمانداران نیز درخواست شده است که دولت در بهداشت عمومی سازمان کار در هماهنگی نزدیک با ارائه دهندگان برای اطمینان از هر امکانات کافی PPE لوازم تست و نیروی انسانی در محل با خیال راحت به بازگشایی شده است.

آنها را تحسین استراتژی های چنین به عنوان تضمین تسهیلات مراقبت دراز مدت کافی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و ساکنان و بازدید کنندگان و حصول اطمینان از غربالگری و نظارت از ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان با حرارت چک علامت غربالگری و دسترسی به شستن دست و یا ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در هنگام ورود و خروج از ساختمان.

آنها همچنین به نفع محدود کردن تعدادی از اعضای خانواده در هر دیدار برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است خود را در پیشبرد و تعامل با شهروندان در فعالیت های در فضای باز زمانی که ممکن است در حالی که باقی مانده حداقل شش فوت از هم جدا.

کالیفرنیا صادر راهنمایی در ماه گذشته برای بازدید به سر در خانه های سالمندان, اما چند گزارش می افتد به عنوان coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر.

لس آنجلس سلامت مدیر باربارا فرر. عکس: Facebook تصویری تصویر

در حالی که وجود دارد باید سنجیده و دقیق در مورد چگونه خانه های پرستاری در حال بازگشایی “ما نیاز به بازگشایی آنها را برای بازدید کنندگان گفت:” تونی Chicotel کارکنان وکیل در کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “زمان گذشت که.”

“امن ترین راه برای ملاقات با خانواده در خارج از منزل, اجتماعی فاصله با ماسک و است که باید مورد نیاز در تمام 50 ایالت” Chicotel گفت.

در اواسط ماه ژوئن باربارا فرر لس آنجلس سلامت عمومی مدیر اعلام کرد که دوستان و خانواده می تواند در دیدار عزیزان خود را در خانه های سالمندان تحت محدودیت های خاصی و تنها اگر 28 روز گذشت از هر coronavirus موارد شناسایی شده در یک مرکز.

شیدا Odette که مادر شده است در آستوریا پرستاری & مرکز توانبخشی در لس آنجلس’ Sylmar جامعه از اواخر ژانویه نا امید شده که او نکرده اند قادر به دیدن او 96 ساله با اواخر مرحله آلزایمر در فرد در ماه های اخیر.

Odette که قبلا او را سرپرست برای بیش از یک دهه گفت: او گفته شد در ماه مه یا ژوئن که مادر او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اما او به نظر نمی رسد به هر گونه علائم علاوه بر سرفه های خشک. بیش از 80 ساکنان و نزدیک به 60 اعضای هیات از Astoria آزمایش مثبت و 23 نفر فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به شهرستان داده است.

Odette گفت که او قادر به دیدن مادر خود را از طریق یک درب شیشه ای یک زن و شوهر از هفته پیش. اما او مشتاق به دیدن او بدون “یک تابش خیره کننده” و قادر به شنیدن صدای او و شنیده می شود.

“وقتی که مامان من عبور می کند او را برای رفتن به خواب و او را برای رفتن به تصویب,” او گفت:. “من می خواهم برای دیدن در فرد است چرا که این مادر من است. آن را فقط بسیار مهم است من او را ببینید.”

آن را بلافاصله روشن نیست که کسی در آستوریا تا به حال آخرین تست مثبت است. مدیر نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز شنبه.

فرر و دیگر مقامات بهداشتی در سراسر جنوب کالیفرنیا گفت: وضعیت COVID-19 بهبود یافته در خانه های سالمندان در هفته های اخیر تا حد زیادی با توجه به گسترده تست و پوشش.

“ما تجربه زیادی در دست ما پرستاری ماهر و امکانات به دلیل این ویروس … اما من می خواهم توجه داشته باشید که 7 روز نورد متوسط روزانه COVID-19 مرگ و میر در حال ریزش است” فرر به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

کاهش کلی COVID-19 مرگ و میر در این شهرستان دیده می شود که بازتابی از کاهش این مرگ و میر در این خانه های سالمندان, او گفت:. در ضمن کلی coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان هستند و هنوز هم در حال افزایش است.

“همچنین این معنا نیست که ما از جنگل به دلیل COVID-19 یک ویروس کشنده و …. مرگ و میر عقب مانده شاخص و متاسفانه ما به احتمال زیاد برای دیدن افزایش مرگ و میر در هفته پیش رو” فرر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de