Brian Kemp

رون هریس, استخر / AP

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گوش به یک سوال از مطبوعات در طول یک تور گسترده موقت بیمارستان در گرجستان کنگره جهانی مرکز در روز پنج شنبه 16 آوریل سال 2020 در آتلانتا.

آتلانتا گرجستان — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در دوشنبه نورد تهاجمی برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد کشور گفت: بسیاری از کسب و کار توقیف به کاهش گسترش coronavirus ممکن است بازگشایی درهای خود را به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

کمپ اعلام کرد که ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو در میان کسب و کار است که ممکن است بازگشایی جمعه — به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است. توسط دوشنبه, سینما ممکن است رزومه فروش بلیط و رستوران ها محدود به takeout سفارشات می توانید به محدود ناهار خوردن در خدمات.

“در راه همان است که ما با دقت بسته کسب و کار و خواست عملیات برای پایان دادن به کاهش ویروس را گسترش امروز به ما اعلام کرد قصد دارد به منظور و با خیال راحت بازگشایی بخش های اقتصاد ما است.” کمپ گفت:

علاوه بر تماس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپ شنیده های پراکنده فراخوان عمومی در گرجستان به لغو محدودیت.

شین هازل آزادیخواه نامزد سنای آمریکا ترویج یک اعتراض کوچک یکشنبه در Cherokee County courthouse در کانتون. در تصویری ارسال شده در Facebook صفحه هازل استدلال کرد که این محدودیت بودند بر خلاف قانون اساسی اعمال و که مقامات تا به حال “تجاوز.”

“من تنها مراقبت در این دنیا آزادی و حقوق برای هر فردی وجود دارد خارج وجود دارد” هازل گفت.

وزارت امور خارجه تشکر. دیوید کلارک یک Buford جمهوری ارسال شده اظهارات آنلاین جمعه گفت: “زمان برای گرجستان و آمریکا برای بازگشایی, برای کسب و کار است.”

“اگر ما همچنان در مسیر ما به پایین ما را کاملا از بین ببرد و نه تنها اقتصاد آمریکا بلکه جهان اقتصاد,” او گفت:.

هیت مقامات می گویند گرجستان مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است بالاتر از 700 عنوان شماره جدید گزارش شد دوشنبه. حداقل 733 مرگ و میر در سطح ایالت شده است مربوط به ویروس های گرجستان وزارت بهداشت گفت. عفونت های تایید شده اند تقریبا در 19,000 مردم است.

خودروساز کیا قصد دارد به بازگشایی آن کارخانه در غرب گرجستان هفته آینده پس از نزدیک به monthlong shutdown که این شرکت نسبت به زنجیره تامین کمبود و نگرانی از گسترش coronavirus. همه 2,800 کارگران در کیا این گیاه در وست پوینت را به بازگشت به کار هنگامی که تولید رزومه گیاه سخنگوی ریک داگلاس گفت. داگلاس نمی دهد خاصی بازگشایی تاریخ. گرجستان تنها خودرو کارخانه تولید شده است تعطیل از مارس 30.

حدود 40 نفر در این Kia گرجستان گیاه شنبه شروع به ساخت سپر چهره برای کمک به جبران کمبود دنده محافظ برای کارکنان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان. این شرکت گفت: آن دسته از کارگران خود را در دماهای اسکن شده و در حال ارائه با ماسک و دستکش. کار خود را از ایستگاه های در حال مبهوت به اجرا اجتماعی فاصله. داگلاس گفت: مشابه پادمان خواهد شد استفاده می شود که بقیه Kia گرجستان کارکنان بازگشت به کار هفته آینده.

گرجستان بود 1,664 موارد COVID-19 در 230 خانه های سالمندان زندگی کمک مراکز و دیگر امکانات مشابه که از روز شنبه با توجه به لیست منتشر شده توسط وزارت امور خارجه از سلامت جامعه است. که شامل 250 ساکن مرگ و میر.

نیز وجود دارد 830 کارکنان در این تاسیسات که تا به حال آزمایش مثبت است.

این PruittHealth پالمیرا خانه سالمندان در آلبانی ذکر شده است با 106 عفونت 16 مقیم مرگ و میر و 45 آلوده اعضای هیات بدترین در تمام دسته ها.

اما همچنان اختلافات در مورد دقت و صحت داده ها. یکی دکالب شهرستان تسهیلات ذکر شده به عنوان داشتن 10 امتیاز مثبت ساکنان و مثبت یکی از کارمندان می گوید ساکنان و اعضای خانواده آن را تا به حال تنها یک مثبت مقیم. دولت لیست امکانات دو به عنوان داشتن بیشتر ساکنان آلوده تر از آن لیست ساکنان به طور کلی.

برای بسیاری از مردم کروناویروس که باعث این سال را به همه گیر باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری های شدید مانند ذات الریه و یا حتی مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im