فرماندار می گوید Snohomish County Sheriff و اسپوکن در اعتراض به برنامه ریزان قرار دادن بهداشت عمومی “در معرض خطر”

A protester at Sundays anti-lockdown rally in Olympia.

یک معترض در روز یکشنبه anti-مستند رالی در المپیا. مشابه تظاهرات ترویج هستند برای این بعد از ظهر در اسپوکن. کارن Ducey / گتی ایماژ

روز دوشنبه یک جمهوری خواه که سازماندهی اعتراض های اخیر در المپیا در برابر فرماندار جی Inslee را “خانه بمانند سالم” منظور منتشر 30 دقیقه Facebook تصویری که در آن, در میان بسیاری از چیزهای دیگر او را تشویق پیروان خود را به تغییر تمرکز خود را و شروع به مقاومت در برابر “پادشاه Inslee” در محلی و شهرستان سطوح.

امروز انتخاب کلانتر شهرستان اسنوهومیش آدم Fortney گفت: در Facebook که او “نمی شود اجرای” Inslee باشد.

Fortney هم نامیده می شود برای فشار رهبران محلی به عمل در مخالفت با فرماندار استراتژی برای کاهش مرگبار گسترش COVID-19. (یک استراتژی است که حمایت قاطع از واشنگتن با توجه به نظرسنجی اخیر.)

“این مایه تاسف است که مقامات منتخب ترویج فعالیت های غیر قانونی قرار می دهد که جامعه خود را به خوبی در معرض خطر” Inslee سخنگوی مایک Faulk گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد کلانتر Fortney اقدامات. “این نوع از رهبری تنها می تواند منجر به بیشتر مردم بیمار شدن بیشتر شایعه و بیشتر نا امنی و با نتیجه نهایی که یک بحران طولانی ما باید همچنان به کاهش است.”

بیانیه ای که احتمالا امر به مقامات منتخب در جنوب شرقی واشنگتن Franklin County, بیش از حد. آنها به تازگی رای به دوباره باز کردن شهرستان در نقض Inslee باشد.

علاوه بر این جمهوری خواه نامزد فرماندار Tim Eyman تشویق مردم به نشان می دهد تا در دو تظاهرات در برابر Inslee را “خانه بمانند سالم” سفارش که برای این بعد از ظهر در اسپوکن.

هر دو تظاهرات سازماندهی شده در Facebook, اگر چه Facebook می گوید آن را منع استفاده از پلت فرم خود را برای سازماندهی “حوادث که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله.”

در مورد اسپوکن تظاهرات که در حال برنامه ریزی در Facebook, Faulk, این Inslee سخنگو گفت: “تجمع ممنوع تحت نظم بله این حوادث اگر آنها را در محل می تواند foreseeably نقض نظم است. البته بدترین قسمت برای هر کس این است که این تجمعات قرار داده و سلامت جامعه در خطر است.”

Facebook سخنگوی اندی سنگ گفت: این شرکت به دنبال به Spokane حوادث.

یکی از آنها “اجازه دهید ما ماهی” نمی گویند هر چیزی در آن Facebook صفحه رویداد در مورد نحوه اعتراض شرکت کنندگان باید رفتار خود را غیر از: “خود را نشانه و قطب ماهیگیری. بهتر است ضمیمه این نشانه ها به قطب ماهیگیری.”

پشتیبانی غریبه

دیگر اعتراض شرح داده شده در Facebook به عنوان یک “باز برای کسب و کار رالی” می گوید: “ما را تشویق همه به عمل فاصله امن. طرح ما این است که برای مردم در وسایل نقلیه به جلو بروید و به دنبال پیشرو وسایل نقلیه در اسپوکن آبشار بلوار و رانندگی در اطراف شهر به صورت سه پاس و بازگشت به تالار شهر به تجمع!”

گزارش از واشنگتن پست همچنان به نشان می دهد که این اعتراضات و خواستار بازگشایی متحده به طور کامل آلی و Facebook در حال حاضر در حال استفاده توسط “گسترده و خوبی تامین مالی محافظه کار کمپین برای تضعیف محدودیت هایی که کارشناسان پزشکی می گویند لازم است برای جلوگیری از coronavirus.”

Inslee برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی امروز در ساعت 2:30. موضوع: “COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de