در اختتامیه اورنج کانتی سواحل این هفته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که او با تکیه بر علم و نه سیاسی. این معلوم نیست که در آن او خود علم بنابراین من پیشنهاد این است.

لس آنجلس اجرا کرده است ترین شدیدی ساحل تعطیلی در کشور و گزارش بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر. اورنج کانتی گرفته است مهربان رویکرد و گزارش 45 مرگ و میر.

اورنج کانتی پایین بودن نرخ مرگ باید سرفصل های ملی. جمعیت ما از 3.3 میلیون بزرگتر از 22 متحده است. اگر آن را یک دولت اورنج کانتی مرگ و میر از 0.0014 درصد خواهد بود 49 پایین سمت راست پشت آلاسکا است.

اولیه بیمارستان در نیوپورت بیچ دارای 475 تخت در دسترس برای coronavirus بیماران است اما هرگز درمان بیش از 25 نفر به این بیماری در هر زمان داده شده. رهبران که سیستم بیمارستان بر این باورند که منحنی است پهن و اورنج کانتی نیاز به مسئولانه بازگشایی شده است.

در برابر این پس زمینه بهداشت عمومی – و در حمایت از قرار دادن داده ها و واقعیت بیش از سیاست و هیستری – در نیوپورت بیچ شورای شهر رای دادند و این هفته برای حفظ سواحل آن باز است.

در ساخت تصمیم گیری ما ما نیز با تکیه بر اطلاعات از سراسر کشور – اطلاعات نشان می دهد که باز کردن سواحل آیا رانندگی تا موارد COVID 19. لس آنجلس بسته سواحل آن بیش از یک ماه پیش و داده ها در حال حاضر نشان می دهد که هر لس آنجلس, ساحل, جامعه بالاتر سرانه COVID عفونت رای از اورنج کانتی باز-ساحل جوامع است.

مانند اورنج کانتی شهرستان Brevard, Florida (جمعیت: 600,000) تا حد زیادی نگه داشته سواحل آن باز در طول بحران. که شهرستان دیده می شود فقط هشت کشته و 47 بستری شدن در بیمارستان در مجموع. شهرستان Duval, Florida, با جمعیت نزدیک به یک میلیون دلار افتتاح شد سواحل نزدیک به دو هفته پیش است و دیده می شود هیچ سنبله. در مارس 26, آن را تا به حال چهار مورد جدید. به عبارت دیگر نور خورشید و گرما و باز هوای فضاهای منجر به گسترش COVID 19.

این امر به ویژه درست است اگر مردم با استفاده از سواحل تمرین عام فاصله. ما تصمیم به باز کردن سواحل ما همچنین اضافه شده بیشتر نشانه یادآوری beachgoers به استفاده از عرف عام. ما همچنین استقرار اضافی نجات غریق و ماموران پلیس به اطمینان حاصل شود که beachgoers در ادامه به استفاده از ساحل مسئولانه است. این یک سازش خوب بر اساس علم و درک درستی از شرایط محلی.

اما 428 کیلومتر دورتر در ساکرامنتو و بدون مشاوره با یک نیوپورت بیچ, رسمی, فرماندار گاوین Newsom تصمیم به جایگزین خود را برای ما قضاوت خاموش کردن کل 42 مایل اورنج کانتی خط ساحلی از جمله نیوپورت است. او با استفاده از علم برای رسیدن به نتیجه است ؟ نوچ. او گفت: او صادر شده و او فرمان به دلیل به طور گسترده ای منتشر و شدید گمراه کننده رسانه های عکس که به این تصور نادرست است که نیوپورت سواحل مملو از مردم امتناع به عمل فاصله. خود ما آتش محلی و مقامات پلیس بررسی این رسانه ها تصویر و موافقت آن را گمراه کننده بود. آنچه آنها “مشاهده از زمین و هوا” ما امنیت عمومی رهبران به من گفت: “شد و اکثریت قریب به اتفاق beachgoers تمرین های اجتماعی فاصله.”

سوال اساسی این است که آیا رفتن به ساحل خطرناک است. این ایده که در کالیفرنیا هستند در معرض خطر بیشتر در ساحل از آنها هنگام بازدید از Costco و یا خارج و یا برای آن ماده باز ماری جوانا داروخانه مضحک است.

کودکان در حفر شن و ماسه نوجوانان گشت و گذار و مردم خواندن یک کتاب خوب در یک صندلی ساحل را تهدید می کند سلامت و ایمنی ، وقت آن است که برای رژیم صهیونیستی است. Newsom برای جلوگیری از تظاهر در غیر این صورت. اجازه دهید شهرها و استان ها انجام شغل خود و پاسخ به نیازهای جمعیت های محلی. اجازه دهید حقایق غلبه بر نادرست رسانه روایات. حفظ سواحل باز است.

در ضمن من وزن این شمارنده اندازه گیری: هر واحد از بسته شدن ثبت نام در اورنج کانتی ساحل باید گاوین Newsom نام در آن است. مردم می خواهند بدانند که آنها محروم از آزادی خود را از جنبش بدون دیتا برای حمایت از آن.

خواهد اونیل است شهردار نیوپورت بیچ ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de