فرماندار Inslee مسائل مربوط به “اقامت در خانه” سفارش برای واشنگتن

Category: سیاتل No comments

Inslees new mantra: Stay at home, stay healthy.

Inslee جدید سرود: “ماندن در خانه سالم بماند.” جان مور / گتی ایماژ

در پاسخ به نصب مرگ و میر و عفونت های جدید از coronavirus و همچنین گزارش می دهد که نشان می دهد تماس های اجتماعی فاصله نیست که به دنبال به خوبی به اندازه کافی در سراسر ایالت واشنگتن فرماندار جی Inslee این شب با صدور قانونی اجرا “در خانه ماندن” جهت است که او می گوید در اثر برای حداقل دو هفته آینده.

“این سلاح—فاصله خودمان را—تنها سلاح ما می توانید استفاده کنید در برابر این ویروس” Inslee گفت.

غیر ضروری کسب و کار بسته خواهد شد, مراسم تشییع جنازه و مراسم ممنوع خواهد شد و “اگر شما می خواهید به احزاب در ساحل و یا بازی بسکتبال وانت یا sleepovers—این دیگر مجاز برای حداقل یک زن و شوهر هفته” Inslee گفت.

اما فرماندار همچنین روشن ساخته است که واشنگتن 7.5 میلیون نفر از ساکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید. “همه ما فقط نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله حداقل شش فوت” Inslee گفت.

تصدیق کرد که این دستور “خواهد شد بسیاری از کسب و کار در کشور ما” Inslee نیز ذکر شده است “ضروری” نوع کار است که نمی خواهد خاموش شود. در میان آنها خدمات اورژانس کارگران ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و روزنامه نگاران در دادگاه کارگران حمل و نقل کارگران بحرانی تولید کنندگان و صنایع دفاع.

آخرین شماره از دولت وزارت بهداشت نشان می دهد 110 coronavirus مرگ و میر و 2,221 موارد تایید شده در واشنگتن که دیدم اول مرگ در کشور از coronavirus در اواخر فوریه.

“رشد سریع در تعداد موارد است و قرار است در دولت ما واقعا در یک مسابقه در برابر زمان” Inslee گفت. “بیشتر از ما که در خانه بمانند کمتر از ما که تحت تاثیر قرار خواهد شد COVID 19 و بیشتر زندگی می کند که ذخیره خواهد شد.”

فرماندار توصیف تصمیم به صدور یک “در خانه ماندن” به عنوان “یک انتخاب بسیار دشوار است” و او قطعا نه با عجله آن; Inslee حرکت در آمد و پس از فرمانداران در تعدادی از کشورهای دیگر—از جمله اورگان و کالیفرنیا—در حال حاضر گرفته شده از جمله مراحل.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما او به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که نیاز به اقدام در برابر ویروس به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به هزینه های اقتصادی و مشکلات شخصی که خواهد آمد از سفارش واشنگتن به ماندن قرار داده است.

“ما می خواهیم برای بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Inslee گفت. “ما نمی خواهیم این طولانی نفوذ در زندگی ما و سریعترین راه برای بازگشت به حالت عادی است به این آمار و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

او پیشنهاد کرد که در حالی که hunkering پایین, مردم, نگاه به جلو به روز هنگامی که آنها می توانند “نان تست پایان این” در دوباره باز شد, میله, رستوران ها و دیگر مورد علاقه hangouts.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>