فرماندار Inslee بسته مدارس دولتی برای بقیه سال تحصیلی

:This decision, like every decision we’ve made during this crisis, is very difficult, Inslee said.

“این تصمیم مانند هر تصمیم ما در طول این بحران بسیار دشوار است” Inslee گفت. گتی ایماژ

گفت: واشنگتن “نمی تواند خطر از دست دادن دستاوردهای است که ما را ساخته اند” فرماندار جی Inslee امروز اعلام کرد که بسته شدن از دولت K-12 مدرسه تا پایان سال تحصیلی در ماه ژوئن به منظور گسترش و همه گیر سرکوب کردند.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

اگر چه تمام مدارس این کشور ممنوع خواهد شد از برگزاری “سنتی در فرد راهنما” Inslee گفت: آموزش از راه دور تلاش های خود ادامه خواهد داد. علاوه بر سالمندان دبیرستان را هنوز فارغ التحصیل ESL و نیازهای ویژه دانش آموزان هنوز هم قادر خواهد بود برای شرکت در کلاس های عمومی برخی از امکانات مدرسه (ارائه شده اجتماعی فاصله حکم را می توان دنبال کرد و تلاش خواهد شد تا حتی از یک شکاف دیجیتالی است که باعث می شود فاصله یادگیری بسیار آسان تر برای خوبی کردن و شهری دانش آموزان نسبت به فقیر و روستایی دانش آموزان است.

“این دشوار است و این یک روز سخت برای ما در واشنگتن گفت:” واشنگتن سرپرست آموزش عمومی کریس Reykdal که پیوست Inslee برای اعلام.

Reykdal افزود که واشنگتن در حال حاضر یکی از 14 متحده که بسته اند ساختمان مدرسه برای بقیه سال. او انتظار دارد که “ده ها” مطلب متحده به دنبال کت و شلوار و شمارش برخی از 50 میلیون دانش آموز در حال حاضر در پایان از مدرسه سال در راه های غیر سنتی در سراسر کشور است.

Reykdal همچنین با استفاده از زمان خود را در تریبون برای تماس با ما خدمات اینترنتی به درمان می شود (و احتمالا تنظیم) به عنوان اگر آن را یک ابزار عمومی.

او گفت که بروید یک راه طولانی به سوی حصول اطمینان از حتی دسترسی به فرصت ها مانند فاصله-یادگیری در لحظات بحران ملی مانند این یکی.

“ما هرگز جایگزین چهره به چهره آموزش” Reykdal گفت. “اما در حال حاضر این است که ما لحظه به اتصال هر خانواده و [را] از آن به عنوان یک حق متصل به آب تمیز.”

وی با اشاره به اوایل سرپرست که به رهبری واشنگتن مدارس دولتی از طریق قبلی بیماری همه گیر در حال ظهور پس از آن با نوآوری های جدید مانند مهد کودک و مدرسه, Reykdal گفت: “از این دانه ها از بحران آمده قوی ریشه های قوی و شکوفه و نوآوری است.”

اما در حال حاضر او اذعان کرد که مدرسه بسته “می کند به سوال” چه خواهد شد در پاییز رخ می دهد.

نه او و نه Inslee هنوز می تواند در ارائه پاسخ.

“بهترین کار خود را” فرماندار گفت: به مربیان و مدیران مدرسه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در همان زمان او اعتراف کرد که واشنگتن مدارس برای چند ماه آینده هستند “نمی خواهید به بهترین آنها تا کنون بوده است.” Inslee امید این است که آنها خواهید بود “خلاق” و “اختصاصی” آنها تا کنون بوده است.

دلیل این دولت در مدارس نیاز به حتی به واشنگتن است که تبریک گفت به صورت محلی و در سراسر کشور برای کاهش coronavirus عفونت از طریق سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و حتی به عنوان کارشناسان صحبت از یک “اوج” در عفونت رسید در نقاط مختلف ایالات متحده طی هفته های آینده—است که در طرف دیگر هر قله هنوز هم وجود دارد بسیاری از عفونت بالقوه.

“ما نمی توانیم خطر از دست دادن دستاوردهای است که ما را ساخته اند پس از اوج این بیماری همه گیر احتمالا خواهد گذشت” Inslee گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de