فرماندار خواستار وحدت در مبارزه با کروناویروس

Sisolak Declares State of Emergency

استیو مارکوس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد که او با اعلام وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus (COVID-19) در یک کنفرانس خبری در سایر ساختمان وزارت امور خارجه روز شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امروز اعلام کرد که تلاش های دولت برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله بسته شدن ادارات دولتی به انجماد استخدام و گسترش پرداخت های اداری را ترک کنند.

Sisolak به نام برای وحدت در مبارزه با گسترش ویروس. مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند 25 نفر در سطح ایالت از جمله 16 در شهرستان کلارک.

پس از اکتبر. 1, 2017, جرم تیراندازی در لاس وگاس “شهروندان این کشور نشان داد ملت آنچه در آن به معنای با هم متحد شوند و در برابر همه شانس و قرار دادن همسایگان ما قبل از خودمان” Sisolak گفت: در یک کنفرانس جدید پنج شنبه شب.

“امشب من درخواست همکار من Nevadans به انجام آن با تعهد بیشتر و بیشتر شفقت از همیشه قبل از,” او گفت:.

در اینجا برخی از آنچه که فرماندار گفت:

دولت

ادارات دولتی بسته خواهد شد را به عموم مردم “در اسرع وقت” Sisolak گفت: هر چند زمان بستگی دارد ،

“خدمات ضروری مانند بیکاری و بیمه و راهنمایی و رانندگی پزشکی بهزیستی و دیگران, من کارگردانی آژانس رهبری به باد کردن فرد در خدمات عمومی و انتقال تا آنجا که ممکن است به صورت آنلاین و بیش از تلفن و خدمات در روزهای آینده,” او گفت:.

Sisolak گفت: رهبران سازمان های دولتی می تواند تصمیم بگیرد که چگونه به بهترین اجرای سفارش.

“اغلب وجود دارد هیچ one-size-fits-all رویکرد” او گفت:. “با که در ذهن من تفویض اختیار به شاخه اجرایی دولت و سازمان رهبری سازمان تصمیم می گیرید چه کار می کند بهترین خود را برای ادارات و کارکنان این که آیا این بدان معناست که اتاق تعطیلی برای همه غیر ضروری کارکنان اجرای teleworking یا یک رویکرد ترکیبی.”

دولت همچنین پیاده سازی یک استخدام یخ و تشویق سازمان های دولتی برای محدود کردن صرف به “ضروری اضطراری خرید.”

“در ورای همه این اقدامات مهم پیشگیرانه اندازه گیری است که نشان داده شده است به کاهش گسترش این ویروس در کشورهای دیگر و در سراسر جهان — اجتماعی فاصله,” Sisolak گفت.

Sisolak گفت که او در تماس با حزب دموکرات و جمهوری خواه رهبری در سطح دولت برای تعیین گام های لازم برای کاهش این تغییرات’ ضربه به دولت است. او را رد نکرد خواستار ویژه جلسه قانونی.

شرکت های خصوصی و قمار

Sisolak به چند توصیه هایی برای شرکت های خصوصی. او گفت: کارکنان با توانایی کار از خانه باید انجام دهید و بیمار و کارکنان “باید کاملا” در خانه بمانند.

“اجتماعی فاصله نیست one-size-fits-all,” Sisolak گفت. “آنچه با این نسخهها کار برای یک جامعه در کشور ما کار می کنند نه برای دیگری. وجود دارد نیاز به تمرکز زیادی در این روش ما را به کاهش بیماری انتقال است.”

در اوایل روز شنبه, MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و وین استراحتگاه اعلام کرد آنها خواهد بود تعلیق عملیات بر روی نوار. در حالی که Sisolak نیست تماس برای همه قمار به او گفت: او از تصمیم گیری ساخته شده توسط صاحبان.

“من را تشویق این مجوز برای انجام بهترین خود را برای حفاظت از پرداخت مزایای خود (کارکنان) در طول این زمان دشوار است” Sisolak گفت.

MGM رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جیم Murren در بیانیه ای گفت: امروز که این “یک بار از عدم قطعیت در سراسر کشور ما و جهان و همه ما باید انجام بخشی از ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

“ما برنامه ریزی برای بازگشایی تفریحی ما به عنوان به زودی به عنوان آن را امن برای انجام این کار و ما همچنان به حمایت از ما و کارکنان و مهمانان و جوامع در هر راه که ما می توانیم در این دوره از بسته شدن” Murren گفت.

Sisolak نیز نامیده می شود برای دولت های محلی به کاهش در تعداد زیادی از مردم در فضاهای عمومی.

“من درخواست دولت های محلی برای اجرای یک ارائه جدید از 50 درصد و یا کمتر از ظرفیت هر مکان جمع آوری فضایی در حال حاضر مجاز توسط آتش مارشال,” او گفت:. “مردم کمتر در یک اتاق با یک بزرگتر فاصله بین آنها تنها راه برای کاهش خطر ابتلا به گسترش است.”

مدارس

Sisolak اعلام کرد در اوایل روز شنبه که همه K-12 مدرسه در نوادا خواهد بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 6 آوریل. او تاکید کرد که دانش آموزان نباید ببینید تعطیلی مدارس به عنوان یک تعطیلات و نیاز به نگاهی به وضعیت seroiusly.

“من در ویسکانسین و هیجان من و دوستان من خواهد احساس می کنید که یک روز برفی نامیده می شد — آن را به معنای ما می تواند سردواندن و باید یک روز به صورت رایگان. این چیزی است که این” او گفت:. “این است که تمدید رخصتی بهار.”

داده ها نشان می دهد که افراد جوان کمتر مستعد ابتلا به این ویروس Sisolak گفت. اما افراد جوان “هنوز هم می تواند در معرض این ویروس و انتقال آن به دیگران به خود و مادر و پدر پدربزرگ و مادربزرگ خود را, کسانی که شما را دوست دارم” او گفت:.

در اوایل کنفرانس خبری Sisolak گفت: مدارس اجازه داده نخواهد شد به بازگشایی تا زمانی که آنها دریافت اجازه از دولت افسر ارشد پزشکی. این تعطیلی به درخواست عمومی, منشور و مدارس خصوصی.

تصمیمات و دستورالعمل برای daycares و مهد کودک خواهد آمد در تاریخ بعد Sisolak گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de