دولت مدیون آن به دانش آموزان برای رفع بخشش وام برنامه

پس از سال ها از دندان-gnashing نا امیدی و ده ها هزار نفر از آمریکایی ها با وام های دانشجویی ممکن است به زودی دریافت کمک های که وعده داده شده به آنها توسط دولت فدرال.

اخیرا گزارش شد که وزارت آموزش و پرورش تا به حال به تصویب رسید اصلاحات به خدمات عمومی وام بخشش (PSLF) برنامه و متعاقب آن گسترش که برنامه طراحی شده بودند که به ارائه بدهی به دانشگاه دانش آموزانی که رفت و به آموزش غیر انتفاعی و خیریه و حمایت از کار و موقعیت خود را در تمام سطوح دولت و رشته های مشابه.

این خبر خوبی است چرا که این برنامه بر روی کاغذ بود و دولت حق انجام می شود. در بازگشت برای 10 سال کار و 120 پرداخت وام وزارت آموزش و پرورش را ببخش باقی مانده بدهی وام دانشجویی فدرال به افراد واجد شرایط.

اگر تنها آن را به حال شده است که ساده است.

به جای PSLF بد رفت از شروع به زمانی که آن را نورد توسط جورج دبلیو بوش بود. این برنامه ضعیف بود ابلاغ و از رنج بیش از حد سفت و سخت دستورالعمل که منجر به اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان بودن را رد کرد.

سپس, زمانی که فدرال قانونگذاران سعی در رفع این وضعیت در سال 2018 با تصویب یک 700 میلیون دلار توسعه شناخته شده به عنوان موقت تمدید خدمات عمومی وام بخشش (TEPSLF) آنها تنها موفق به اضافه کردن به این اختلال.

گرفتن-22 یک مشکل: برای واجد شرایط برای TEPSLF متقاضیان باید اول رد شده اند برای اصلی PSLF امداد به طور کامل از طریق یک نرم افزار جداگانه روند. که مضحک نیاز منجر به 73 درصد از متقاضیان برای TEPSLF رد طول سال اول پسوند. به عنوان رهبری دولت دفتر پاسخگویی محقق گفت: رادیو عمومی ملی این ترتیب نمی توان بسیاری از حس از قرض چشم انداز “که چرا شما نیاز به درخواست برای یک برنامه است که شما می دانم که شما فاقد شرایط لازم برای.”

همه گفت: بیش از 38 ، 000 وام رد شد برای TEPSLF با توجه به مدارک فنی مربوط به PSLF.

به آنها کمک کند و این فرایند را آسان تر برای اولین بار متقاضیان وزارت آموزش و پرورش است که رفع این برنامه توسط تحکیم PSLF و TEPSLF زیر یک فرم درخواست.

“ما فکر می کنم این یک حرکت بزرگ,” گائو محقق گفت. “این تنها بسیار ساده تر از یک چشم انداز قرض به یک برنامه واحد. که راه شما می دانید اگر شما واجد شرایط برای منظم خدمات عمومی بخشش وام شما می توانید آن را دریافت خواهید کرد. و اگر شما, شما می توانید در نظر گرفته شود به صورت موقت گسترش روند. آن را مانند یک توقف خرید.”

در اینجا امید به تعمیر کار کار می کند.

مردم باید گرفته شده از وام و طرح های حرفه ای شمارش در برنامه است. آنها سزاوار کمک دولت متعهد به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر