دولت وام شروع جریان برای کسب و کارهای کوچک

Penndot

کیت Srakocic / AP

در این مارس 3, 2020, فایل, عکس, صندلی و راهروی خالی هستند به عنوان دیده می شود از طریق پنجره بسته Penndot رانندگان مجوز مرکز در Butler, Pa. برخی از صاحبان که پول خود را گفت: آنها در حال حاضر احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد قادر بودن به حفظ کارکنان خود را پس از کسب و کار بسته و با توجه به شیوع کروناویروس.

نیویورک — جریان پول به کسب و کارهای کوچک تحت حکومت $349 میلیارد coronavirus امداد طرح چیدن حرکت اگر چه بسیاری از صاحبان شرکت هنوز در انتظار و تعجب.

پول که برگزار شد تا توسط فن آوری و مسائل حقوقی و حجم گسترده ای از برنامه های کاربردی شروع به ورود در شرکت حساب های بانکی در پایان هفته گذشته است. کوچک کسب و کار دولت گزارش روز دوشنبه که بیش از 959,000 برنامه های کاربردی تصویب شده برای بیش از $232 میلیارد دلار از چک حفاظت از برنامه وام.

پول امی قدرت دریافت کرد جمعه شب خواهد شد نسبت به پرداخت هشت کارکنان از Dallas-بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت. درآمد پایین است بیش از 12 درصد در گروه قدرت که شامل مشتریان رستوران که در کسب و کار شده است محدود با شیوع ویروس.

“من می خواهم برای دریافت از طریق این و حفظ مردم قدرت” می گوید.

وام تا 10 میلیون دلار در نرخ بهره 1 درصد حمل وعده بخشش اگر پول استفاده می شود برای حفظ کارکنان و یا rehiring کسانی که گذاشته شده. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجاره, بهره وام مسکن و آب و برق.

پول بود پس از رسیدن به عنوان اولین تاثیر اقتصادی پرداخت تحت حکومت 2 تریلیون دلار بسته امداد نیز فرود در آمریکا در حساب های بانکی.

چک حفاظت از برنامه تا کنون نشده زندگی می کردند تا به انتظارات مطرح شده توسط وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که گفت: در اعلام برنامه ای است که صاحبان می تواند پول وام در همان روز آنها اعمال می شود. اما نه SBA و نه بانک ها می تواند به نوبه خود در سراسر صدها نفر از هزاران نفر از وام در یک ماده از روز اجازه دهید به تنهایی ساعت.

وجود موانع دیگر برای گرفتن پول در جریان است. SBA زد به مشکلات کامپیوتر و بانکداران در ابتدا مورد علاقه خود را تاسیس ترین مشتریان. پول نیز با تاخیر و در میان سردرگمی بین SBA و بانک ها وام اسناد و مدارک.

صاحبان قادر به پیدا کردن که در حالی که دولت وعده داده شده کاغذ بازی کمتر و سریع پول وجود دارد هنوز هم معمول وام فرآیندهای رسیدگی می شود. جیم کلی اعمال می شود در اوایل برنامه آغاز شد که در مارس 3 و نمی شنوند تا دوشنبه که خود را تعمیر کامیون, کسب و کار, PennFleet شده بود تایید شده است. اما او هنوز هم تا به حال صبر کنید جلوتر است.

“ما باید کاغذ بازی در اواخر این هفته به امضای” سعید کلی شرکت که بر اساس Boothwyn پنسیلوانیا.

چون coronavirus را ویران کرده است اقتصاد به عنوان یک کل برخی از صاحبان احساس نمی کنم که پول وام را تضمین شرکت خود را بقا است. جولی گلدمن کردم او پول وام پنج شنبه. او را برای رفتن به صرفه جویی در پول به او پرداخت پنج کارکنان زمانی که خود شرکت اصلی دونده مجاز به بازگشایی توسط فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی. این شرکت تولید کننده پارچه دونده مورد استفاده در مراسم عروسی.

گلدمن که شرکت در لیوینگستون, New Jersey, نگران است در مورد کسب و کار خود را در آینده پس از بازگشت زندگی به حالت عادی بازگشت. او نمی داند که اگر, ارتباط جنسی, برنامه ریزی عروسی را می خواهید به بهار برای جزئیات مانند دونده.

“هیچ کس نمی داند اگر آنها می تواند باز بماند,” گلدمن می گوید. “این فقط یک مبارزه واقعی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de