رژیم صهیونیستی. Newsom سیاسی قمار در بی خانمانی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

گاوین Newsom عجله است که در آن فرشتگان و محتاط تر سیاستمداران — از ترس به آج با زیرپا تقریبا تمام حالت دوم از حالت آدرس به کالیفرنیا ظاهر مقاوم مسکن و بی خانمانی بحران.

Newsom ردی باشند و شاید به امید صعود بیشتر تا سیاسی, سلسله مراتب نظم در شروع ساخت و ساز مسکن و حرکت ده ها هزار نفر از مردان و زنان و کودکان از خیابان است.

در حالی که ابتدا خود را 40-plus-دقیقه آدرس به قوه مقننه با boilerplate paeans به دولت در اقتصاد پر جنب و جوش و نوازش خود و قانونگذاران در بازگشت به سال گذشته موفقیت های او به سرعت segued به این موضوع که انتخابات پارلمانی است که روی در کالیفرنیا ذهن.

“هیچ مقدار از پیشرفت می استتار مهلک ترین بحران در میان ما نهایی جلوه ای از فقر و بی خانمانی” Newsom اعلام کرد. “به همین دلیل من وقف امروز سخنان به این بحران است. اجازه دهید آن را به آنچه در آن است یک ننگ است که ثروتمندترین دولت در ثروتمندترین کشور — موفقیت در سراسر بسیاری از بخش های در حال سقوط است و تا کنون به درستی در خانه درمان و انسانی در درمان بسیاری از خود مردم است.”

پس چه خواهد Newsom انجام دهید ؟

او گفت که او می خواهد “هماهنگ بحران-سطح پاسخ” شامل چندین سازمان های دولتی و دولت های محلی نه تنها به ایجاد پناهگاه و مسکن دائمی اما برای مقابله با این جمعیت بی خانمان مسائل با مواد مخدر و سلامت جسمی و روانی.

Newsom در آغوش حداقل مفهومی, قوانین وادار به شدت بیمار روانی به دریافت مراقبت طریق conservatorships و اعتیاد به مواد مخدر, برنامه های چون “ما نیاز به توقف تحمل باز استفاده از مواد مخدر در خیابان های ما.”

در حالی که حمایت صدها میلیون نفر از دولت جدید دلار برای یک رویکرد جامع به بی خانمانی او همچنین اشاره کرد که او ممکن است پیشنهاد جدید مالیات نیز گفت: “ما نیاز قابل توجهی پایدار درآمد.”

تبدیل به بزرگتر کمبود مسکن Newsom گفت: قانونگذاران “هنگامی که ما نمی ساخت مسکن برای مردم در تمام سطوح درآمد به عنوان یک نتیجه ما بدتر بی خانمان بحران است.”

در طول مبارزات انتخاباتی خود برای فرماندار در 2018, Newsom بیشتر یا کمتر متعهد به ساخت 3.5 میلیون واحد مسکونی جدید تا سال 2025. او پس از حمایت کردن و نمی دهد هر گونه اهداف جدید در هفته گذشته در حالی که گفت او می خواست “به صورت انبوه تولید مسکن را افزایش دهد.”

Newsom نمی آشکارا حمایت قانون سنا لایحه 50 که باید بازنویسی شود زمین های محلی با استفاده از کنترل برای برخی از نوع از مسکن و دیدم آن شکست در سنا با توجه به مخالفت دولت های محلی. اما او گفت که او می خواهد چیزی در امتداد آن خطوط.

“من آن را دریافت شهرستانها نیاز خود را برای دیدار با اهداف مسکن در راه است که منطبق بر جامعه خود,” او گفت: “اما انجام این کار چیزی است که دیگر یک گزینه است. به عنوان یک شهردار سابق من احترام محلی, کنترل, اما نه در هزینه ایجاد دو کلاس کالیفرنیا.”

Newsom سزاوار اعتباری قطعا برای گرفتن سیاسی مالکیت این دو بحران جدی اما آنها بسیار دشوار آجیل به کرک — کتاب درسی نمونه چرا دولت به عنوان بزرگ و پیچیده را به کالیفرنیا با بسیاری از اغلب نامتجانس منافع ذاتا بسیار دشوار خواهد بود.

Newsom به ارث برده و آنها از آنجا که فرمانداران قبلی جری براون به خصوص آنها را دیدم که تقریبا غیر ممکن است برای تسخیر شد و تمایلی به صرف سرمایه سیاسی در آنها. Newsom حاضر است حتی مشتاق به امتحان کنید و اگر او آن را می کشد خاموش — اگر ساخت و ساز مسکن دو برابر به عنوان دولت می گوید که باید و اردوگاه های موقت بی خانمان نابودی — او حق خواهد ادعای پیروزی.

اگر Newsom نشده نقل مکان کرد سوزن در آنها سه سال از این رو او خواهید بود pilloried به عنوان همه بحث و کارایی نداره. این یک قمار بزرگ سیاسی.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de