Coronavirus نمی کشد آخر هفته Gov. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت:. “این ویروس رفتن نیست چون این یک روز آفتابی زیبا در اطراف ما بشکست.”

Newsom آغاز شده روزانه خود را در گفتار و هشدار جمعیت که رفتند به برخی از سواحل در شنبه, از جمله تماس نیوپورت بیچ و گفت: وجود خطر در نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله داشتیم و که آن را می تواند تاخیر دولت در بازگشایی کسب و کار و کاهش سلامت سفارشات.

“این تصاویر نمونه ای از آنچه برای دیدن … چه نکنید اگر ما می خواهیم به پیشرفت معنی دار است که ما در چند هفته گذشته گسترش به شماره بعدی هفته” Newsom گفت. “واقعیت این است که ما فقط چند هفته بعد نه ماه دور از ساخت قابل اندازه گیری و تغییرات معنی دار به ما ماندن در خانه ،

به عنوان منطقه بود ضربه با یک موج گرما بیش از آخر هفته beachgoers رنگی هنوز هم-باز در امتداد ساحل با نقاط داغ از جمعیت در نیوپورت بیچ, برخی از مناطق از نزدیک هانتینگتون بیچ, Doheny دولت ساحل و سن کلمنت.

در حالی که بسیاری گذاشته حوله و پیدا فضا بر روی شن و ماسه بود که گسترش دیگران از انجام مثل آن را به طور منظم به روز تابستان در ساحل. تعداد کمی از مردم عینک ماسک در حالی که سامانه بر روی شن و ماسه.

جمعیت آن برآورد شد توسط مسئولان شهرستان در حدود 40,000 روز جمعه و شنبه در نیوپورت بیچ با بالاترین غلظت beachgoers در غرب نیوپورت باعث قطبی بحث است که نشان می دهد چقدر از ساحل به معنی جنوب کالیفرنیا.

برخی استدلال می کنند فضای باز از سواحل اجازه می دهد تا برای تفریح و به عنوان یک استرس آزادی دیگران می گویند سواحل به سادگی بیش از حد بسته بندی شده در میان coronavirus.

این نیاز حیاتی برای مردم به حفظ مسئولیت اجتماعی فاصله در همه زمان ها بوده است و بخش مهمی از این شهر را عمومی پیام, نیوپورت بیچ, سخنگوی جان پاپ گفت.

“اکثریت قریب به اتفاق بازدید کننده ساحل در این آخر هفته شد و تمرین های اجتماعی فاصله اما بسیاری از آنها نه” پاپ در بیانیه ای گفت. “سهم ما رژیم صهیونیستی است. Newsom نگرانی در مورد حفظ اجتماعی فاصله در سواحل است. این هفته ما در شورای شهر و عملیات اضطراری تیم خواهد شد به دنبال در گزینه های اضافی برای مدیریت جمعیت و تقویت اجرای تلاش در سواحل شهرستان به عنوان فرماندار نشان می دهد.”

یک شورای ویژه, برگزار خواهد شد در 3 p. m. روز شنبه, مارس 28 به بحث در مورد بسته شدن نیوپورت سواحل به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته و یا به پیاده سازی جاده بسته شدن به محبوب در امتداد ساحل.

سن کلمنت است که با داشتن یک ویژه جلسه شورای شهر در 4:30 بعد از ظهر سه شنبه برای بحث در مورد پتانسیل برای بازگشایی آن, ساحل, لات و اسکله و همچنین در نظر گرفتن امکان منفعل استفاده در سواحل شهر.

بسته شدن برخی از سواحل و نه دیگران است یکی دیگر از منطقه از ادامه بحث. جمعیت از این مناطق هجوم آوردند به همسایه سواحل ایجاد تنگناها از beachgoers? باید تمام محدودیت ها برداشته شود برای از بین بردن فشار هنوز هم-باز کردن سواحل و یا باید همه آنها بسته شود و در همان صفحه ؟

اورنج کانتی مدیر عامل فرانک کیم گفت که او امیدوار است افتتاح چندین سن دیگو سواحل برخی از آن دوباره به روی عموم باز است در اوایل روز شنبه را از بین بردن جمعیت در اورنج کانتی سواحل است.

“من نمی خواهم به مجازات اورنج کانتی ساکنان نگه داشتن آنها را دور از خارج از منزل برای از نو خلق کردن” او گفت:. “من فکر می کنم این تراکم را کاهش دهد به عنوان سواحل بیشتر باز است.”

ثبت نام برای ما خط ساحل, خبرنامه هفتگی خلاصه ای از اخبار و ویژگی های در مورد چگونه ساکنان شیراز ساحل در حال ایجاد روابط خود را تغییر محیط زیست است. مشترک شدن در اینجا.

کیم گفت که او سوار در امتداد ساحل این آخر هفته به رعایت چگونه ساکنان شد با استفاده از ساحل و امکانات رفاهی.

“از آنچه که من می توانم بگویم که همه این افراد بودند که به همراه شن و ماسه آنها با قرار دادن چتر و تجمع در داخل واحد خود از آنچه که من می توانم ببینم او گفت:” در طول یک county کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به وجود برخی اوج جمعیت که در آن می توان آن را سخت به حفظ اجتماعی فاصله در تمام زمانها. “من فکر می کنم تا زمانی که مردم درک و انجام بهترین خود را برای حفظ و اجتماعی خود فاصله, فضا, من فکر می کنم که درست رفتار تشویق کنید.”

مقامات در هانتینگتون بیچ گفت: افرادی که جمع شده بودند در سواحل وجود دارد بیش از آخر هفته شد و مطابق با اجتماعی فاصله خود به خود و یا آیا پس از نزدیک شدن مورد نیاز به گسترش است.

Newsom گفت: اگر مردم توقف تمرین های اجتماعی فاصله آن را می توان تلاش برای بازگشایی دولت است.

“این تنها چیزی است که جاوا آهسته توانایی ما برای بازگشایی این اقتصاد ما توانایی انطباق و تغییر stay-در-خانه سفارش,” او گفت:. “تنها چیزی که می تواند به توقف است که بیشتر تصاویر مانند ما شاهد بیش از این آخر هفته.”

استیسی بلک وود مدیر OC, پارک گفت: در طول ساعات اوج وجود دارد حدود 6000 تا 7000 نفر در سواحل شهرستان که باعث می شود تا حدود 16 درصد از خط ساحلی در روزهای شنبه و یکشنبه.

به طور کلی وجود دارد حدود 15000 تا 20000 در طول تعطیلات آخر هفته در این شهرستان عمده سواحل که شامل آلیسو ساحل و جنوب لاگونا بیچ, Salt Creek, رشته Capistrano ساحل و غروب, ساحل, سازگار با آخر هفته تابستان شرکت کنندگان بسیاری است که تمرین های اجتماعی فاصله او گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی.

توانایی رفتن به خارج و از نو خلق کردن در ساحل مهم است برای سلامت روانی و عاطفی شهرستان خبر داد.

اما دکتر Nichole, سریع, شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت که او انتظار دارد که همه ساکنان در اورنج کانتی برای گوش دادن به فرماندار دستور جسمی فاصله خارج از خانه است. این شهرستان دارای بسته پارکینگ و دیگر نقطه دسترسی به تضعیف کنندگان که کیم وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای در حال حاضر به تغییر.

“ما در حال تشویق مردم به بازسازی در مناطق مسکونی” سریع گفت. “اگر شما نیاز به یک ماشین برای رسیدن به محل شما در حال بازآفرینی شما در حال رفتن بیش از حد.”

CNS کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de