رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را مخاطره آمیز و تهدید به بیش PG&E

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تهدید یک دولت تصاحب Pacific Gas & Electric سرمایه گذار متعلق به ابزار در حال حاضر در حال مذاکره و خروج آن از ورشکستگی است.

مالیات دهندگان باید احساس خطر توسط فرماندار گاه به گاه تهدید به توقیف این شرکت در هزینه به خدائى که ناشناخته است اما احتمالا بسیاری از ده ها میلیارد دلار است.

این هفته ورشکستگی ایالات متحده قاضی دنیس Montali امضا کردن یک راه حل که اجازه می دهد تا PG&E به تشکیلات جدید بکار تجاری میلیاردها دلار بدهی به ابزار دارندگان اوراق قرضه. که توافق به ارمغان می آورد این شرکت یک گام نزدیک تر به خروج از ورشکستگی توسط دولت 30 ژوئن مهلت.

PG&E در حال حاضر مذاکره شهرک ارزش $25.5 میلیارد برای پرداخت مطالبات از مالکان و کسب و کار و سازمان های دولتی و شرکت های بیمه است که ادعا 50 میلیارد دلار ضرر و زیان از آتش سوزی مقصر در شرکت تجهیزات مدیریت و سهل انگاری.

اما Newsom کسر کرده تایید خود را از این شرکت را به ورشکستگی و خروج از برنامه. از لحاظ فنی او را تایید مورد نیاز نیست اما فرماندار انتصاب در کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون باید تایید شرکت طرح به منظور PG&E برای دسترسی به میلیاردها دلار در دولت جدید wildfire صندوق.

بنابراین Newsom است با استفاده از اهرم خود را به تقاضا که PG&E تبدیل شدن به یک “جدید شرکت” و یا چهره یک دولت تصاحب. او می خواهد جدید هیئت مدیره و تغییرات شرکت تامین مالی برنامه ای برای ترک بیشتر سرمایه رایگان به صرف در ارتقاء ایمنی و سرمایه گذاری است.

آنچه او نیست پیشنهاد شده است که یک تغییر به دولت را “معکوس محکومیت” که زین سرمایه گذار متعلق به آب و برق با مسئولیت نامحدود برای آسیب های ناشی از آتش سوزی است که آغاز شده توسط تجهیزات خود را حتی اگر آنها در حال غفلت نیست. در گذشته CPUC به طور معمول اجازه شرکت ها برای جبران ضرر و زیان با رای surcharges. که تغییر در پاییز سال 2017 که این کمیسیون صادر تعجب رد یک درخواست از سن دیگو گاز و برق برای جبران $379 میلیون دلار در هزینه های بیمه از سه آتش سوزی در سال 2007. پس از دادگاه اجازه دهید که تصمیم ایستاده عمدی خاموشی آغاز شد.

در حال حاضر PG&E تخمین می زند که عمدی قطع برق اجتناب ناپذیر خواهد بود برای 10 سال آینده. این انسان ساخته شده در بحران ناشی از ناشناختنی مسئولیت تا به حال تاثیر بر بازار بیمه گسترش نامحدود بالقوه هزینه آتش سوزی آسیب به افرادی که سیاست های خرید برای محافظت از خانه خود و یا کسب و کار. مشتریان سرمایه گذار متعلق به آب و برق پرداخت بیش از حد به افزایش نرخ برای پوشش افزایش هزینه های.

خواهد Newsom را برنامه ریزی تصاحب نیروی مالیات دهندگان برای جذب در حال حاضر هزینه های منتقله توسط سرمایه گذاران و ratepayers?

آن را بسیار به احتمال زیاد است. اخیرا معرفی سنا لایحه 917 توسط دولت ایالت اسکات وینر D-سان فرانسیسکو اجازه می دهد دولت به استفاده از دامنه برجسته برای به دست آوردن PG&E و تبدیل آن به یک دولتی سودمند است. روشن نیست که چقدر هزینه مالیات دهندگان اما خرید خواهد بود تامین مالی با اوراق قرضه است که اضافه کردن چند دهه از هزینه های بهره به کل.

یکی دیگر از نگرانی های است که در اثر یک دولت تصاحب خواهد باید در بازنشستگی تعهدات بدهکار توسط PG&E به اعضای بین المللی اخوان الکتریکی کارگران که نشان داد در وینر کنفرانس خبری به دست, آگهی, هشدار پتانسیل برای کار و بازنشستگی ضرر و زیان است. خواهد دولت را بیش از بازنشستگی تعهدات ؟

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom باید در صف مقابل در مورد هزینه های بالقوه دولت تصاحب PG&E. تهدید ممکن است تنها یک تراشه چانه زنی اما مالیات دهندگان نباید مجبور به بازی در این بازی پوکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر