یک مناسبت خاص در حالی که شما در حال اقامت در خانه ؟ سعی کنید تصور takeout!

در این زمان های عجیب و غریب زندگی هنوز هم می رود.

تولد و سالگردها و احتمالا قبل از اینکه طولانی, فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد در طول زمان هنگامی که ما از یکدیگر جدا شده.

جای تعجب نیست ما شروع فیلدینگ سوال از افرادی که می خواهید چیزی خاص خود را برای روز تولد و یا سالگرد از یک رستوران.

و ما در اینجا به شما بگویم گزینه های وجود دارد! آنهایی که خوب!

به تازگی ما لباس ما جداول استفاده خوب بشقاب و دستمال پارچه ظهور یک بطری شامپانی روشن برخی از شمع و خوردند مثل ما بودند در رستوران. آن را سرگرم کننده بود و از آن ساخته شده ما را فراموش نکنید ما در خانه بودند در حالی که کمی.

جس’ دختر حتی لباس پوشیدن و مانند یک سرور آورده و دوره اما حتی اگر شما لازم نیست که یک متفکر نوجوان, آن را قطعا ممکن است و خواهد شد را برای یک مناسبت خاص شما را هرگز فراموش نکنید.

اگر شما به شراب شما حتی می توانید تماس, تک, Vino (517 سلبی Ave. St. Paul; 651-602-9515; solovinowines.com) و به آنها بگویید چه شما با داشتن برای شام. آنها را نشان می دهد و شما می توانید پرداخت از طریق تلفن و آن را انتخاب کنید.

در اینجا چند مکان ما می دانیم که در خدمت takeout که یک گام بالاتر از بقیه است.

ACQUA

چگونه سریع Acqua چرخد و به یک مقیاس کامل takeout بهره برداری از گرفتن چشمگیر بود. در حالی که مکان های مختلف ممکن است پیشنهاد کاهش نسخه به طور منظم منو این خرس سفید دریاچه معاصر ایتالیایی رستوران رفته full steam ahead با آن به طور منظم منو ارائه شده است. این بدان معناست که این رستوران نه تنها ویژگی قابل ملاحظه a la carte منو از چیزهایی مانند پاستا, استیک و غذاهای دریایی اما محبوب سه دوره tasting menu (سوپ یا سالاد entrees مانند پاستاها ریزوتو, کباب مرغ و گوشت خوک گوشت ماهیچه و همچنین به عنوان دسر). Acqua نیز شناخته شده برای آن کرافت کوکتل و شما پوشش داده شده در آن منطقه بیش از حد. کوکتل کیت که هشت کوکتل در دسترس هستند. سفارش سیاه, گیلاس, Collins و فقط اضافه کردن جین هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی. یا سفارش تازه مارگاریتا, مخلوط و فقط اضافه کردن آب لیمو و پرتقال آب نارگیل. شما ایده را دریافت کنید. همچنین شایان ذکر است Acqua را خواهر و برادر رستوران فقط-به-فانتزی Mizu ژاپنی به عنوان به خوبی به عنوان گاه به گاه بیشتر کابین 61 نیز ارائه takeout در ایالت موظف رستوران تعطیلی.

اطلاعات: منظقه وانت و تحویل. 4453 Lake Ave. S., خرس سفید دریاچه; 651-407-7317; acqua-restaurants.com/white-bear-lake

BALDAMAR

Miso خوابانده دریا و باس از Baldamar در رزویل. (نانسی Ngo / پایونیر پرس)

هنگامی که در حال رفتن به جشن یک استیک خوشمزه یا شام غذاهای دریایی اغلب به ذهن می آید. Baldamar جدید استیک و غذاهای دریایی در رزویل کند و هر دو ماهرانه — حتی با آن منظقه منو. اخیر takeout جهت وام خود را به استیک پخته شده به رسانه مناسب نادر گزینه ای که ما انتخاب هنگام سفارش آنلاین. طرف مورد نیاز خواهد بود. توصیه می شود که دو بار سیب زمینی پخته می آید که با تمام اتصالات و همچنین ترد فلش-سرخ شده کلم بروکسل با فرزنو فلفل و سرکه بریزید. برای غذاهای دریایی را انتخاب کنید بین پان خشکیده ماهی قزل آلا یا Miso خوابانده باس دریا که می آید در یک خوشمزه, تخت خواب مارچوبه و سبزی مخلوط پس از آن می تواند به تنهایی و بدون طرف اگر شما را انتخاب کنید. غذا, زیبا و اعدام در یک راه فقط یک cheffy رستوران می توانید انجام دهید و آن را احساس به عنوان اگر شما فقط درمان خودتان را به یک شب در شهر — در حالی که ماندن در خانه.

اطلاعات: منظقه و تحویل در دسترس است. 1642 W. County Road, B2, رزویل; 651-796-0040; baldamar.com

من NONNI

بازی مرغ با orzo و broccolini از من Nonni. (جس فلمینگ / پایونیر پرس)

این مجلل رستوران ایتالیایی ارائه شده است takeout از طریق خواهر خود عمل Buon Giorno. این روند بسیار نرم و صاف کردن — به صورت آنلاین سفارش دهید و انتخاب کنید تا در دلی. آنها همچنین باید یک شراب در دست برای کمک به شما انتخاب کردن شراب فروخته شده در محل با وعده غذایی خود را. منو محدود است اما شامل ارائه salumi و پنیر, پلاتر, جالب, سالاد یک دسته کامل از خوشمزه پاستا و entrees که شامل بازی مرغ, کیک خرچنگ لغو احکام صادره ی گوشت بره و حتی ribeye. ما عشق را لمس اضافی از آنها درخواست اگر شما می خواهید نان و کره با شام خود را بیش از حد.

Info: انتخاب کنید تا داخل Buon Giorno (بعد به من Nonni) و یا آنها خواهید آن را به ماشین خود را. 981 Sibley بزرگراه یادگار, St. Paul; 651-905-1080; sunfishcellars.com

سنبل

معمولا صمیمی مجلل رستوران ایتالیایی سنبل چرخد و در اوایل به خانواده-سبک takeout با یک منوی در دسترس در هر شب. هر سفارش در خدمت دو نفر هر چند پس از آن هنوز هم کار می کند برای شام صمیمی صورتی که آنچه شما دنبال آن هستید. گزینه های تغییر روزانه اما شامل همه چیز از کوفته با سوپ زرت و سالاد به کل کباب مرغ با اتصالات و حتی یک قارچ پای گلدان. کارکنان در اینجا این است که فوق العاده با استعداد — ما تا به حال هرگز یک وعده غذایی بد از سنبل — پس از آن یک شرط بندی مطمئن است که هر آنچه که آنها در حال ساخت است.

Info: انتخاب کنید تا در رستوران; 790 Grand Ave. St. Paul; 651-478-1822; hyacinthstpaul.com

جوآن در پارک

روزانه در حال تغییر منو از این محله های مورد علاقه شامل مواردی مانند خرچنگ نان تست, فیله مینیون شراب brined بوداده مرغ لعاب دنده بره و برای دسر, قهوه ای, کره, پودینگ. سفارش آنلاین قبل از 4 p. m. و آنها را به یک جشن درست کردن به ماشین خود را.

اطلاعات: منظقه وانت; 631 S. Snelling Ave. St. Paul; 651-690-3297; joansinthepark.com

YUMI رستوران ژاپنی + نوار

برخی از مورد علاقه ما سوشی نقاط مانند ساکورا و Saji بله در سنت پل. و در حال حاضر یکی دیگر وجود دارد برای اضافه کردن به این لیست. Yumi یکی از پیش بینی ترین رستوران جدید دهانه از سال تا به حال به سختی نورد خوش آمدید حصیر در سابق افسانه سرخس فضایی در کلیسای هیل زمانی که همه از این اتفاق افتاده است. اما با محل سکونت در حال حاضر در اکسلسیور آن جانباز عملیات و کارکنان به سرعت تغییر چرخ دنده ها به بایگانی اطلاعات. نتایج زیبا رول سوشی و ساشیمی صفحات بروید. رشته فرنگی سرخ شده در روغن برنج به عنوان به خوبی به عنوان teriyaki و تمپورا پلاتر نیز ساخت منو. و پاداش: در St. Paul محل تحویل رایگان برای مشتریان موجود است که در عرض 10 مایل است.

اطلاعات: منظقه وانت. تحویل در سنت پل در عرض 10 مایل است. دو مکان: St. Paul (400 سلبی Ave. St. Paul; 651-207-6810) و (217 آب سنت تراشه; 952-474-1720); yumisushibar.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im