Gophers باز زنان WCHA پلی آف با پیروزی St. Cloud State

Category: توین سیتی No comments

امی Potomak و کتی رابینسون شکست باز کردن کراوات بازی با سوم دوره اهداف و دوم-کشت Minnesota Gophers ضرب و شتم St. Cloud State 4-2 در شب جمعه در WCHA حذفی, درب بازکن, در ریدر عرصه است.

پس از امیلی قهوه ای را باز کرد به ثمر رساند با یک تنهاست هدف فقط 24 ثانیه به بازی Huskies در زمان تعجب آور منجر شود تنها سه دقیقه بعد پس از اهداف دانا راسموسن و اولیویا هانسون.

“این یک مبارزه سخت بازی امشب” Gophers مربی براد فراست گفت. “سه دقیقه مهربان بودند-از دیوانه. ما به ثمر رساند و در اولین تغییر, و من فکر می کردم آرام به یک کمی از یک “این ممکن است آسان” طرز فکر.”

الکس از خواب بیدار شده به ثمر رساند قدرت-بازی بازی هدف میدوی را از طریق دوره دوم برای مساوی کردن بازی.

اما Polusny ستاره دار در شبکه برای St. Cloud, توقف 48 52 Gophers عکس.

“خود goaltender ساخته شده برخی از خوب موجب صرفه جویی در” فراست گفت. “ما شروع به گرفتن کنترل بازی در دوم; ما بیشتر ساختار بدون جن بود و از شانس با جن.”

مینه سوتا دروازه بان سیدنی اسکوبی متوقف 16 18 عکس.

در این دیدار تیم دوباره در بازی 2 از سری خود را امروز در 2:07 بعد از ظهر در ریدر.

“ما خوشحال هستیم که با پیروزی امیدوارم ما می توانیم بازی خوبی 60 دقیقه فردا” فراست گفت. “این سخت است برای پایان دادن به هر تیم فصل به خصوص St. Cloud که دارای مقدار زیادی از غرور بیش از وجود دارد. ما هیجان زده برای فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>