Gophers بسکتبال مردان می افزاید: ‘قطعات مهم’ با دو نقل و انتقالات

دو اضافات جدید به Gophers بسکتبال مردان تیم frontcourt شد و رسمي چهارشنبه.

مرکز لیام رابینز انتقال از دریک و رو به جلو Brandon Johnson, فارغ التحصیل انتقال از میشیگان غربی هر دو متعهد به مینه سوتا در اوایل این ماه.

“ما هیجان زده به اعلام شده از براندون و لیام به ما بسکتبال برنامه” Gophers مربی ریچارد Pitino در بیانیه ای گفت. “ما مجموعه ای را به اضافه کردن برخی از قطعات مهم به جلو ما دادگاه و احساس کردیم که با دو بچه. ما انتظار داریم که هر دو دانشجو-ورزشکاران برای ایجاد یک تاثیر فوری و خارج از دادگاه.”

به عنوان یک کاربر بعدی فصل رابینز 7-بالا و پایین صفحه از Davenport, آیووا, نیاز به اعطا می شود چشم پوشی از مشکلات یا NCAA نیاز به بازنویسی انتقال آن قوانین که گزارش در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای بعد از این بهار.

“لیام غالب است در بلوک پایین اما همچنین می تواند گام به گام و کشش دفاع” Pitino گفت. “او همچنین یکی از بهترین شات مسدود کننده در کشور است.”

پس از آرام دانشجوی سال اول فصل رابینز به طور متوسط 14.1 امتیاز 5.1 ریباند و 2.9 بلوک در هر بازی در فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال دوم.

جانسون 6-پا-8, 220 پوند به جلو که فارغ التحصیل از Thea بومن آکادمی رهبری در گری, Ind., به طور متوسط 15.4 امتیاز و 8.1 ریباند به عنوان یک اشتباه junior با میشیگان غربی در فصل گذشته. او 93 بازی های دانشگاهی, تجربه پس از سال 2016.

“براندون بزرگ را فراهم می کند در داخل و خارج حمله هجومی” Pitino گفت. “او سخت و فیزیکی. موتور خود را هرگز متوقف نمی شود در حال اجرا است. او آماده خواهد شد به رقابت در ده بزرگ از یک روز.”

رابینز و جانسون پیوستن دو دبیرستان signees از نوامبر: گارد جمال Mashburn جونیور و رو به جلو Martice میچل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de