Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck می کردند در هفته مورد بحث و بررسی گزینه برای سال 2020 فصل

Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck است که در میان حدود 200 رهبران ارشد در دانشگاه مینه سوتا در نظر گرفتن یک هفته کردند برای کمک به جلوگیری انتظار می رود درآمد از ضرر و زیان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما خوشحالیم که گفت:” Fleck بود که میله میله برای دریافت 4.5 میلیون دلار در این سال است. همسر “هدر و من بلافاصله شروع به پریدن کرد بر روی آن. هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به ادامه کمک کند.”

جمعی پرداخت نشده زمان است که انتظار می رود برای نجات U تقریبا 1 میلیون دلار اگر تا پایان سال مالی در 30 ژوئن با توجه به برایان برنت U, معاون ارشد رئيس جمهور از سرمایه گذاری و عملیات.

دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel و 10 اعضای کابینه انتظار می رود به 10 درصد کاهش دستمزد سال مالی آینده صرفه جویی در مدرسه در مورد $300,000. اما تو را انتظار می رود درآمد حاصل از رکود می تواند صدها میلیون دلار به عنوان فیزیکی فاصله دستورالعمل مختل کرده است.

“همانطور که ما از طریق این وجود در حال رفتن به یک مقدار زیادی از هزینه های است که وجود دارد در آغاز که وجود ندارد در حال حاضر و یا منابع مالی که وجود دارد در اوایل که وجود ندارد در حال حاضر” Fleck گفت. “ما همیشه با پیدا کردن راه استراتژیک آن را به کار.”

یکی “شدید” برآورد در هیئت رجنت نشست مارس 7 گفت: اگر ورزش با تاخیر به پاییز فصل U می تواند از دست دادن تا $75 میلیون دلار درآمد. که نزدیک به 60 درصد از هزینه های خود را در آخرین سال تحصیلی.

“ما بدست نمی به همه که چون من فکر می کنم مردم در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در پنج تا شش هفته” Fleck گفت.

برخی از وضوح است که انتظار می رود زمانی که Gophers مدیر دو و میدانی علامت Coyle به تشریح گزینه های بودجه در هیئت مدیره بعد از رجنت جلسه در مارس 7.

Fleck بوده است بخشی از گپ و بزرگ ده جلسات در برنامه های احتمالی اگر فصل نمی تواند در زمان شروع در ماه اوت است. او اعتبار ایالتی اوهایو را Ryan روز و شمال غربی را پت فیتزجرالد برای رهبری این تلاش ها که برخی از آنها به او گفته اند بحث شده است برای هفته ها.

چند گزینه های شناور در حال از بین بردن nonconference بازی در پاییز امسال و یا در حال حرکت نوعی از فصل بهار 2021.

“همه چیز روی میز است که یکی از چیزهایی که من آموخته ام نشسته در جلسات” Fleck گفت. “… آن را فقط سخت به بگویید که چه آن را به نگاه مانند.”

اگر وجود دارد یک شیر تغلیظ شده در فصل بهار سال 2021 به دنبال به طور منظم فصل کامل که سقوط Fleck نگرانی در مورد بازیکن ایمنی در جایی نزدیک شدن به 25-28 بازی در یک تقویم سال.

“آنچه من شنیدن است رشد مردان و زنان صحبت کردن در مورد سلامت و ایمنی همه ما دانشجو-ورزشکاران و من فکر می کنم که واقعا سرد” Fleck گفت: جلسات آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im