مکس مایر دانشجوی سال اول فصل با Gophers تیم بیس بال در سال 2018 نشده اند می تواند اسکریپت بسیار بهتر است.

راست دست پارچ از وودبری بود lights-out مسکن در یک ده بزرگ قهرمانی تیم رسید که در اواخر فصل به برنده شدن در این کنفرانس مسابقات و پیشبرد به NCAA فوق العاده منطقه ای.

فصل گذشته مایر تبدیل شد به یک استارت غلبه بر آسیب مچ پا یک سال به صورت جداگانه. اما مینه سوتا آغاز شده ضعیف سوم به پایان رسید در ده و مانده بود از مسابقات NCAA زمینه با 29-27 رکورد.

“این یک کمی شل در سال گذشته بود و ما فقط می تواند در آمده و فقط پیروزی دوباره مانند (ما در سال 2018) گفت:” مایر در حال حاضر یک کاربر در روز چهارشنبه. “اما ما می دانیم که قطعا چنین نیست دیگر. ما باید به کار برای هر پیروزی, و من می دانم که همه گرسنه است به خارج وجود دارد و شروع به پیروزی دوباره.”

Gophers’ 2020 شروع فصل جمعه در برابر اردک اورگان در فرشتگان کالج کلاسیک در تمپه, Ariz. در آریزونا مینه سوتا پس از آن نقش پپرداین در شنبه سن دیگو در روز یکشنبه و آریزونا در روز دوشنبه.

Gophers با قرار دادن اهمیت در شروع سریع پس از برنده شدن فقط دو تا از آنها برای اولین بار 13 بازی فصل گذشته. که تلو تلو خوردن در یک کشش از 21 مستقیم, بازی خارج, مینه سوتا, ایالات متحده به عنوان بانک ورزشگاه در دسترس بود در آماده سازی برای NCAA بسکتبال مردان چهار نهایی و Siebert زمینه بود زیر برف.

Gophers احساس می کنم که آماده است به عنوان آنها همیشه شده با تو سابق فوتبال تمرین تسهیلات, تبدیل, در, بخش, برای, بیس بال, فعالیت های در خواب زمستانی فرو رفته.

در این سال باز تخته سنگ بسیار بیشتر وطنی. پس از چهار بازی در آریزونا و نمایشگاهی در برابر دوقلوها در فورت مایرز, Fla., در فوریه. 21, مینه سوتا, پخش 14 مستقیم بازی ها در ایالات متحده بانک ورزشگاه از Feb. 22 مارس 11. Gophers پس از آن نه دور بازی از طریق مارس قبل از برنامه ریزی شده به خانه باز در Siebert زمینه در مارس 3 به عنوان بزرگ ده بازی براحتی خانه و جاده به ممکن است.

انتظارات را بیش از حد. بیس بال آمریکا پیش بینی کرد Gophers به پایان پشت میشیگان — که پیشرفته به جهان دانشگاه سری در سال گذشته — و ایالتی اوهایو. این Buckeyes ششم به پایان رسید در این کنفرانس از یک سال پیش اما برنده این کنفرانس مسابقات به ادعای NCAA خودکار اسکله و حفظ مینه سوتا در این فرآیند است.

“آن صدمه دیده است کمی به گذشته Big Ten tournament” گفت: shortstop اردن Kozicky از Gophers’ فقط ارشد. آن را (هم در مسابقات NCAA) تا کنون دیگر سال از من اینجا بوده ام. در این سال ما گرسنه هستیم مضطرب به خارج وجود دارد دوباره و بهبود آنچه که این برنامه است در مورد.

“ما احساس نمی کنیم اجازه دهید هر کسی, اما, خودمان, اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به ماندن رقابتی برای برنامه کامل و بازگشت به postseason که در آن ما تعلق دارند.”

مربی جان اندرسون این تیم در خط مقدم تبادل به عقب بر گردیم به Gophers’ بالا استاندارد داخلی است.

مایر است که به نام پنج فصل همه امریکا, لیست خواهد بود که باز بعد استارت در روز جمعه. او تن به تن یک تیم بالا 76 2/3 نوبت فصل گذشته قابل توجه 87 و ارسال 2.11 به دست آورده-اجرای متوسط است.

مایر بوده است ثابت پیش فصل ده بزرگ پارچ سال و به عنوان یک پتانسیل در دور اول MLB پیش نویس انتخاب کنید. او اضافه کرده است را تغییر دهید تا او از رفتن به fastball سنجش زمان در 99 مایل در ساعت این زمستان و سختی کشویی.

راست دست سام Thoresen و پاتریک Fredrickson حافظه در پشت مایر در شروع چرخش است. هر سه باید برخی از پیش نویس وزوز اما اندرسون نمی خواهید به آن را بشنوند.

“ماندن از جهان خارجی; من نگاه کنید که واقعا ما چالش بزرگ در این سال” اندرسون گفت. “این رفتن به در مورد کمک به آنها را مدیریت تجربه خود را و امیدوارم که ما می تواند تمرکز بر روی بازی و این روند نیست بیاد و تعقیب جوایز و همه چیزهای دیگر. که واقعا سخت است.”

Gophers از دست دادن تیم اول همه بزرگ ده گیر الی ویلسون. پسر سابق لاک پشت نقب زن و عمده-اتحادیه Dan Wilson پیش نویس بود توسط دزدان دریایی در سال گذشته است.

مینه سوتا ندارد .300 hitter فصل گذشته نادر تحت اندرسون. “من فکر می کنم که این اتفاق تنها یک بار در زندگی حرفه ای من است که شده اخیر گفت:” اندرسون در 39 فصل به عنوان سر مربی.

Gophers شد 60 در RPI در فصل گذشته و این که کمک به آنها را نمی ساخت مسابقات NCAA. بنابراین, مینه سوتا, افزایش تا آن nonconference برنامه این سال است.

“من شرط می بندم در پایان سال ما nonconfernce برنامه خواهد بود حداقل در 10 صفحه در این کشور اگر نه بالاتر” اندرسون گفت. “ما باور نکردنی nonconference برنامه این سال است. من از آن ساخته شده بنابراین شما می توانید ، اما من عاشق رقابت است. ما بچه ها عاشق رقابت است. ما می خواهیم به یک نیروی در پایان سال در سراسر کشور. اگر ما می رویم به انجام این کار ما باید به خارج وجود دارد و پیدا کردن چگونه به رقابت بپردازند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su