ایران مقادیر رفته کنار جاده

در مارس 30 نامه “مغلوب ساختن پیشی جستن است بهترین انتخاب های اقتصادی” این نویسنده گفت: گرتا Thunberg و ایده های او را که او جوان بود و یک بیت از یک آرمانگرا برای جانبداری با اکثر دانشمندانی که ادعا می کنند که مگر ما اقدامات جدی در 20 سال آینده ما را دچار فاجعه بار محیط زیست عواقب.

نویسنده همچنین آمده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید دوباره انتخاب به دلیل “بزرگ موتور اقتصادی که خرخر می کند که تمام موتورهای شلیک هستند.” و چرا که نه ؟ داشتن gutted متعدد محیط زیست قوانین و مقررات به نفع کسب و کار و سود تهمت بود پیش بینی شده برای اضافه کردن $4.83 تریلیون دلار به بدهی های ملی در دوره اول خود را 24 درصد افزایش بیش از رئیس جمهور باراک اوباما در بودجه سال 2017. و آن را شامل نمی شود و اولیه بدهی های متحمل شده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیایید همچنین فراموش نکنید که مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 کاهش مالیات که در درجه اول بهره مند غنی شده 1.5 تریلیون دلار به بدهی های ملی است. چرا نمی خواهد “مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد” خر خر کردن و S&P افزایش می یابد زمانی که مقررات زیست محیطی در حال سوخته برای سود و معافیت های مالیاتی داده می شود به غنی و ثروتمند است ؟

چه اتفاقی افتاد به جمهوری مسئولیت مالی و سرود برای جلوگیری از بزرگ کسری برای نسل بعدی ؟

بله Thunberg یک آرمانگرا اما او همچنین یک رئالیست که ایده مورد حمایت اکثر دانشمندان است. من ایستاده با او و اوباما هر روز برای به اوباما گفت که از آرمان گرایی “اجازه دهید ما برای رسیدن به جهانی که باید باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im