سنا قضائیه و امنیت عمومی کمیته روز دوشنبه پیشرفته یک پیشنهاد به نیاز کاربران از مینه سوتا از صدور دستورالعمل های کمیسیون به تایید مجلس سنا دولت.

سناتور. وارن Limmer R-افرا گراو با حمایت و پیشنهاد و گفت که پس از این کمیسیون در اوایل سال جاری رای به کلاه مشروط جملات برای بسیاری از جرائم در پنج سال او احساس نیاز به پیاده سازی یکی دیگر از بررسی در هیئت مدیره قدرت. اعضای پانل منصوب توسط فرماندار یا مینه سوتا دیوان عالی کشور رئیس دادگستری.

سناتور. وارن Limmer R-افرا گراو (حسن نیت ارائه میدهد مینه سوتا سنا)

و تحت Limmer لایحه اعضا نیز باید به تایید سنا به خدمت در پانل.

“در حال حاضر که (کمیسیون) حرکت بیشتر و بیشتر به طور منظم به نظر می رسد که آنها در حال ساخت در سیاست است که باید در این بدن در قوه مقننه ما باید حداقل تایید اعضای دستورالعمل صدور حکم کمیسیون و اجازه سناتورها تصویب است که در آن کمیسیون” Limmer گفت.

مخالفان در جمهوری تحت کنترل کمیته نگرانی در مورد تایید فرایند به طور بالقوه سیاسی کمیسیون اما در نهایت این لایحه به تصویب رسید 6-3.

این اقدام را باید تایید شده توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان قبل از آن می تواند تبدیل به قانون است. و DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در هفته گذشته گفت: این اقدام خواهد بود مرده در هنگام ورود اگر آن را می سازد آن را به میز خود را.

“این لایحه این است که هرگز اتفاق خواهد افتاد” Walz به خبرنگاران گفت: جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im