خبر خوب: این 51 عمده Seattle Events که لغو شد با توجه به کروناویروس در حال حاضر تاریخ جدید

Category: سیاتل No comments

هیئت منصفه را در مورد اینکه آیا خنده دار بخیل Lewis Black—که سیاتل تور تاریخ در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 21—خواهد مهمانی شما را با خود داغدار در سیاست و یا بالا بردن شما با صحبت کردن در مورد عشق خود را از رنگین کمان و آفتاب. پیدا کردن زمانی که او می آید به مور در ماه دسامبر. حسن هنرمند از طریق Facebook

اجتماعی جمع آوری محدودیت های صادر شده توسط فرماندار Inslee به سرعت گسترش COVID-19 قرار داده و نگه دارید و بر روی بسیاری از حوادث (نه به ذکر ناهار خوری و نوشیدن موسسات و کسب و کارهای کوچک) در سراسر شهرستان. اما در اینجا پوشش نقره ای: تعداد زیادی از آنها شده است موکول جدید را تایید کرد تاریخ! اگر شما می خواهید را برای شما cabin fever با بیرون رفتن تا آنجا که ممکن است هنگامی که آن را امن تلقی شده توسط مقامات محلی ما رو شما پوشش داده شده است. در زیر ما گرد کرده ام تا همه قبلا لغو عمده اتفاقات گرفتن دوم, رفتن, از, پانک راک, Flea Market به فروشگاه رکورد روز از لوئیس سیاه به داستان های علمی تخیلی +, فانتزی, فیلم کوتاه جشنواره است. شما همچنین می توانید پیدا کردن کامل و به طور مداوم در به روز رسانی لیست از تمام موکول حوادث بر ما موکول رویدادهای تقویم.

مارس 10

خرید

جادوگران شب بهار بازار
خود را در آغوش شبح وار جانبی با خرید از صنعتگران محلی و عرفانی تجار گرفتن خوانش و بیشتر.

آوریل 11

مواد غذایی و نوشیدنی

کوکتل منطقه
شما پیدا کردن pop-up میله کوکتل مذاقات نوار تصاحب کامیون های مواد غذایی, موسیقی, کلاس های دموی و بیشتر در این آخر هفته طولانی “کارناوال از کوکتل” در سیاتل کوکتل هفته. سرگردان را از طریق بخش مانند “ویسکی جنگل” “ودکا روستای” و “جین باغ” به کشف جدید ارواح از بیش از 100 مارک ها و فروشگاه برای بطری را به خانه.

مارس 14

خوانش & مذاکرات

سالن از شرم #95
نوشتن است که باعث می شود شما انقباض غیر ارادی ماهیچه (“middle school خاطرات دبیرستان شعر نامه های فرستاده نشده”) است خواندن با صدای بلند با unapologetic شوق و شعف در سالن از شرم.

ممکن است 8-10

خرید

بزرگ فروش کتاب
اگر شما در بازار برای برخی از مواد خواندن و شما نمی خواهید به صرف یک تن از پول نقد را از دست ندهید و شانس خود را به فروشگاه برای بیش از 100 ، 000 عنوان پوشا ژانرهای مختلف برای عنوان کمی به عنوان یک باک در این سالانه فروش میزبانی شده توسط دوستان از Seattle Public Library.

مارس 9

جشنواره

پانک راک, بازار
“سیاتل مورد علاقه زیرزمینی تجربه خرید” را از ویژگی های بیش از 70 فروشندگان کامیون های مواد غذایی و زنده دی جی.

MAY 14

موسیقی

استارباکس داغ, جاوا, Cool Jazz
در صورتی که شما در حال حاضر نمی دانم منطقه سیاتل است برخی کاملا دینامیت دبیرستان باند موسیقی جاز. شنیدن چند تا از آنها را امشب به لطف حمایت از همکاری بین استارباکس و STG. ادموندز-وودوی گارفیلد مونتلیک تراس شوروود Bellevue, Newport و روزولت مدارس باید تمام بازی های برگزار شده در گذشته و تعداد کمی از آنها را به انجام و جمع آوری پول برای برنامه های موسیقی خود را.

APR 15

موسیقی

هولی جشنواره رنگ!
به مناسبت آغاز بهار اتمام این جلسه از بالیوود درس های رقص و ویژه هولی عملکرد رقص که رنگ بسته gulal ارائه خواهد شد برای شما را به بازی شیر یا خط در اطراف خود را در لباس سفید.

خوانش & مذاکرات

ریک Barot
بر اساس تاکوما-فیلیپین-متولد شاعر ریک Barot نویسنده مجموعه های تیره تر سقوطلاندا ادبی فینالیست و خیابان گراب برنده جایزه خواهیدو وتربا یک چهارم این Galleonsمنتشر شده در فوریه سال 2020 است. او برنده تمام فرصت های مطالعاتی یا حداقل NEA Guggenheim Foundation, هنرمند اعتماد Civitella رانیری و دانشگاه استنفورد کمک های مالی.

مارس 16

هنرهای تجسمی

مد هنر است
این موزه هنر تاکوما توصیف این را به عنوان یک “هنر مد اتفاق می افتد” با روش های غیر معمول نمایش لباس و پوشیدنی هنر توسط طراحان محلی.

ممکن است 20

خوانش & مذاکرات

سیلویا ان هیولت: #MeToo در شرکت های بزرگ جهان
اهمیت #MeToo به سختی می تواند اغراق آمیز باشد. در عین حال با توجه به اقتصاددان و نویسنده هیولت جنبش بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده سوء استفاده و آزار و اذیت رنج می برد توسط مردان سیاه, گی مردم Latinx مردم و دیگر به حاشیه رانده شده مردمی در امریکا است. او را از خواندن کتاب جدید #MeToo در دنیای شرکت های بزرگ: قدرت امتیاز و مسیر رو به جلوکه در برابر #MeToo کاستی ها با نمونه های بتن و فرصت برای پیشرفت است. هیولت بنیانگذار نیویورک اتاق فکر مرکز استعداد نوآوری خواهد پیوست توسط سازمان معاون رئیس جمهور کندی Ihezie.

مه 29

جامعه

2020 جشن باغ به وجد
بخش باغ نشان می دهد بخش صحنه و لباس این جشن را جمع آوری پول برای کمک به حمایت آموزش و پرورش از طریق هنر. وجود دارد می تواند مواد غذایی و نوشیدنی از سرآشپزها محلی, سرگرمی زندگی می کنند از لذت بردن از محصولات و حراج خاموش.

ژوئن 5

موسیقی

تراویس تامپسون
این زن 21 ساله رپ تحسین از بارین WA شده است و دیدن مشخصات خود را به طور پیوسته افزایش با انتشار تک آهنگ “پدر مرا ببخش” “به تو نیاز” و “Hold Me Down.”

ژوئن 6

موسیقی

کلینتون Fearon & Boogie Brown Band
یک عضو سابق کلاسیک رگی جامائیکا گروه گلادیاتورها, Clinton Fearon تنها ریشه های واقعی برای حرکت سوپاپ ماشین در شمال غربی اقیانوس آرام. او برای اولین بار سیاتل, گروه مدافعان بود محبوب همه سیاه مهاجران بودند نقل مکان کرد و با حس خود را از اقتدار فرمان خود را از مسائل مهم و عزم خود را که در آفریقا را یک روز افزایش دوباره و از بین بردن یکپارچه بابل. مدافعان’ “شعار پایین بابل” حتی تبدیل به محلی رسید. جامائیکا جاست هنوز زنده است و به خوبی انجام در حال حاضر با بوگی Brown Band که صالح از حمایت این رگی استاد. چارلز MUDEDE

پایان رنگین کمان
“به دنبال رنگین کمان آن را به عنوان راهنمای راه به چیزی بیشتر از” محور دهندگان از این trippy صدایی با بیحوصلگی حرف زدن. وجود خواهد داشت چند مرحله مباهات هنرمندان مانند اندرو مالون, قلبی, اوج, کثیف Dex DJ Raw-B و بسیاری دیگر.

ژوئن 12

احزاب و شب زنده داری

25 سالگرد جشن: شام و حراج
جشن 25 سال از عجیب و غریب سینما در لایحه سه دلار جمع آوری کمک های مالی شام و حراج. موضوع “خارج از سلول گنجه” که به معنی شما باید در لباس های مورد علاقه خود را عجیب و غریب تلویزیون یا فیلم ،

ژوئن 14

خرید

سیاتل دوچرخه مبادله
خرید و فروش گنجینه ای از جدید و با استفاده از دوچرخه و دوچرخه های مرتبط با گنجینه های در این سالانه مبادله.

ژوئن 15

خوانش & مذاکرات

حداقل Jin Lee
ملی کتاب جایزه فینالیست حداقل Jin Lee نویسنده Pachinkoخانواده قصههای مجموعه در کره جنوبی و ژاپن در طول قرن 20th. تنها سئول متولد کوئینز مطرح نویسنده دوم رمان Pachinko ذکر شده بود به عنوان یکی از نیویورک تایمز‘ ده تا از بهترین کتاب ها در سال 2017. شنیدن این ادبی جرم نورافکن اسمانی چهارم نگه در نوشتن و زندگی است.

ژوئن 20

موسیقی

فروشگاه رکورد روز 2020
خوبی تفرقه موسیقی-nerd تعطیلات ذخیره رکورد روز به عنوان سالانه یادآوری چگونه سیاتل است که هنوز هم بسیار موسیقی-وسواس شهر. برای کسانی از شما که نمی صرفه جویی در سکه های خود به صورت خاص منتشر شده, Record Store Day تصور می شد در سال 2007 به عنوان روز جشن و تخفیف برای وینیل علاقه مندان است. بسته به نوع که شما بخواهید است یا یک تقویت کننده به ضرب گلوله به موسیقی و خرده فروشان و یا یک سردرد برای کوچکتر برچسب است که به رقابت با عمده برچسب های خود را منتشر فشرده در زمان. بسیاری از سیاتل مغازه های شرکت با ارائه ویژه انتشار و خرید و فروش و برخی حتی در فروشگاه های اجرای.

ژوئن 20-21

موسیقی

Booker T. Jones
این نشان می دهد باید اجباری برای کل PacNW چون آقای بوکر تی جونز است که باحسن نیت سنگین! او انجام نگرفته همیشه سرد محافظه کار و مختصر هموند بازیکن برای Stax گروه خانه Booker T. & M. G. است. خانواده ممکن است خود را تشخیص کلاسیک “پیاز سبز”—ترانه ای که در کمتر از سه دقیقه کاملا تقطیر لحظه ای که راک اند رول و R&B ملاقات کرد. جونز موسیقی برسد نمی تواند اغراق آمیز باشد. به هر حال من شرط می بندم او را بازی “پیاز سبز” همراه با بسیاری از well-loved Stax آهنگ و قطع اخیر خود تفرج 2019 را توجه داشته باشید توجه داشته باشید—بنابراین شما باید وجود داشته باشد! مایک انبری

عملکرد

دفتر! یک موسیقی طنز
این غیر مجاز موسیقی اقتباسی از Scranton-تنظیم محل کار کمدی است فلفلی با اعداد مانند “خوش آمدید به اسکرانتون (برق شهر)” “این چیزی است که او گفت:,” “The Dundies” و “با من ازدواج کن Beesly.”

ژوئن 21

کمدی

گابریل Rutledge کمدی شب زنده
در مصاحبه اخیر مرکزی نشان می دهد کمدی هنری Stoddard و اسحاق نواک خاص گابریل Rutledge شاید به عنوان منطقه سیاتل جالب, طنز—مشاهده تقویت Rutledge برنده سیاتل بین المللی کمدی رقابت و مکرر عمده حضور در تلویزیون. کار در خاک آشنا از زندگی خانوادگی و بی شماری به آن سرخوردگی و غم Rutledge می یابد و بسیاری از دمدمی زاویه که از آن به فشار مشخص طنز از زندگی روزمره است. او کمی در مورد پدر و مادر به شدت در تلاش برای ربودن یک زن و شوهر از دقیقه یدکی برای داشتن رابطه جنسی ممکن است حلقه همه بیش از حد واقعی برای بسیاری از. شادی نیست خنده دار است عنوان کتاب خود و اصل هدایت را بی تردید طنز. دیو سگال

ژوئن 27

موسیقی

RJD2, Pressha DJ شاخص جونز
شما احتمالا شنیده ام RJ Krohn موسیقی حتی اگر شما آن را درک نمی کنند. جانباز تولید در غیر این صورت شناخته شده به عنوان RJD2 معروف نوشت: این موضوع برای مردان دیوانهو “Deadringer” یکی از این آهنگ ها همه شنیده ام در جایی اما چند در واقع می تواند به نام. چیزی وجود دارد هر دو وصف ناپذیر و بی انتها در مورد Krohn نمونه رانده instrumental hiphop که به هر دلیل تا به حال هرگز همان بحرانی مهر به عنوان اقدامات مشابه مانند DJ سایه و یا بهمن. اخیر خود در موسیقی را حفظ گرم وطنی با کیفیت—مرد می داند که چگونه به تلنگر یک نمونه—اما او با این نسخهها کار با خوانندگان و تساوی از vintage soul و funk به جای بوم-bap ضرب و شتم کار می کنند. اندرو GOSPE

احزاب و شب زنده داری

ونیز در حال غرق شدن توپ لباس مبدل در امدن سال 2020
سیاتل طراحی مرکز سالانه توپ لباس مبدل در امدن با الهام از پنجره کاخ همراه گراند کانال مستقیم با شکوه شامل انواع سیرک اعمال نوازندگان و بازیگران کار خستگی ناپذیر به مجموعه ای رویایی و خوی. به علاوه در اجرای برنامه شما می توانید سعی کنید دست خود را در (faux) قمار در Salotto dei بازی Classici, اتاق جشن منحط شیرینی در ماری آنتوانت دسر اتاق وارد یک مسابقه صحنه و لباس (خود را آماده پودر کلاه گیس) و بیشتر.

29 ژوئن-جولای 13

فیلم

فیلم سکوت روزهای دوشنبه
این پارامونت فیلم سکوت روزهای دوشنبه سری جفت فیلم های کلاسیک با زنده موسیقی متن, حسن نیت ارائه میدهد از نوازندگان محلی aquantied با توانا Wurlitzer ارگان. فیلم هایی که شده است موکول هستند دوروتی Arzner را مرد خود را (29 ژوئن) کلارنس براون یک زن از امور (6 جولای) و فرد Niblo را خون و شن و ماسه (جولای 13).

جولای 1

موسیقی

ملانی
بهترین و شناخته شده برای او 1971 مگا ضربه “با نام تجاری جدید کلید” و جلد از “بند” خواننده و ترانه سرا و Woodstock مجری ملانی خود را به ارمغان بیاورد چاشنی استعداد به سیاتل.

جولای 19

موسیقی

اون وی بلوط Lomelda
فکر می کنم از آن به عنوان mini-roadshow نسخه از اون وی بلوط است. خود را برای پیوستن به تور دورهام-طریق-بالتیمور دو چیزی جدید. در علاوه بر این به جذاب موسیقی چند نوازندگان Jenn Wasner و اندی پشته شده اند ساخت هم برای 15 سال می توان آنها را در ترکیب آهنگ های خود را از, تک پروژه, Joyero و گله از Dimes. آنها نیز گسترش یافته و به یک پنجگانه با علاوه بر این از Arone دایر (Buke و Gase) آدم Schatz (زن مهمانخانه دار) و پینسان Chanselle (Spacebomb). “هر کسی که دیده است Wye بلوط قبل از” پشته متحده در سفر خود مستند “هرگز دیده می شود این نسخه از راه بلوط و یا هر چیزی شبیه به آن.” کتی FENNESSY

جولای 23

موسیقی

Melanie Martinez, زیر, شهری
صدای داستان موفقیت ملانی مارتینز را به ارمغان بیاورد عروسک های خزنده جذابیت به سیاتل برای یک شب اریب موسیقی پاپ با نیوجرسی رقص های الکترونیکی Zoomer فرعی شهری است.

جولای 28

موسیقی

مخفی, خواهر, آنا Tivel
هر چیزی مربوط به آلاباما شده است کابوس آتش سوزی از اواخر با لوده وار سیاستمداران مذهبی غرور و غلیان احساسات منفی نسبت به غرب و جنوب. بنابراین من حدس می زنم آن را باید گفت که زیبایی هنوز هم می تواند کشف شده در این منطقه است. برخی از این زیبایی است که حسن نیت ارائه میدهد از راز خواهر تحت اللفظی خواهر اواز یا موسیقی دو نفری که concocting یک صدا است که چه اتفاقی می افتد زمانی که کیت کمک های اولیه رشد در بانک ها از میفیلد. راز خواهر محور خود reedy آلتو صداها به یاقوت سحر هارمونی ، آغشته با گرمترین از احساساتی انرژی. وجود نام خود هیچ رمز و راز واقعی با مخفی خواهر—آنها به وضوح خود را توسعه داده آوازی تن در زادگاه خود را کلیسا به کودکان و سمباده آن را تا صاف در بزرگسالی است. اما با توجه به اینکه این کشور شده است برخورد رو پس از آغاز به کار خود آن را احساس واقعی خوب برای گوش دادن به یک روش ساده و در عین حال کلاسیک زیبا gem مانند مخفی خواهر گوهر آورده به وضوح در آمریکا انجامید. کیم فروش

مرداد 1-2

فیلم

داستان های علمی تخیلی + فانتزی, جشنواره فیلم کوتاه 2020
این 15th edition از جشنواره ارائه شده توسط SIFF در همکاری با موزه فرهنگ پاپ با 20 “روشن و غیر متعارف” متحرک و زنده, اکشن, علمی تخیلی, فانتزی و ترسناک-آغشته فیلم کوتاه از سراسر جهان نشان داده شده است در دو جلسه (240 دقیقه). که نیاز به برخی از فداکاری اما صف از کوتاه نظری به نقطه فیلم قوی به نظر می رسد دست زدن و حال کردن در هر چیزی از یک توقف حرکت claymation mockumentary مورد پسند مردم-خوردن آژیر (کیم) به یک داستان وظیفه در مقابل تمایل به گفت: از دیدگاه یک سرویس ربات در یک ایستگاه گاز (Big Boom), به نشخوار فکری در بهداشت و درمان از طریق قربانی کردن یک زن باید برای او مرگ شریک زندگی به درمان های جدید را با روش پزشکی (اصلی). Q&A و مراسم اعطای جوایز به شرح زیر است جلسه دوم. LEILANI پولک

اوت 7

موسیقی

برنت Faiyaz گرفتن
رو به انظار عمومی پس از خواندن کامل قلاب در Goldlink را “خدمه” در سال 2016 مریلند مطرح LA-بر اساس رپر/خواننده برنت Faiyaz اتحاد مستحکم جای خود را به عنوان یک افزایش صدا در R&B. در یک بار با روح و خام Faiyaz هر دو croons و می بالد در همان نفس است. آن شده است یک دقیقه (دفعات بازدید: از دو سال) از آنجایی که ما آخرین شنیده ها از رپر, اما او به تازگی منتشر شده Fuck the World, a شهوانی و اغلب خام ضبط و دولت از همه چیز. این آهنگ تیتراژ ویژه تداعی یک نوع از نومیدی—”داستان رابطه من walkin’ نصب.” لعنت. آتلانتا رپ گرفتن باز می شود. JASMYNE KEIMIG

اوت 8

کمدی

Michael Cole: Coleology تور
شیکاگو متولد طنز و بازیگر Deon کول لیست تلویزیون اعتبارات است طولانی تر از بیل کازبی را ورق رپ از جمله نانامی به بازی در ABC کمدی Black-ish و TBS سری انجی ترایبکا. با resonantly امکان این سابق کانن نویسنده برتری در جوک ها در مورد تفاوت های نژادی (از جمله چیزهایی که او متنفر حدود سفید نفر) و آنچه که او خواستار “سوالاتی که ذهن خود را منفجر” یک روال است که خرس شباهت به کیهانی/دنیوی پوچ استیون رایت. کول شگفتی که چرا آدم و حوا تا به حال شکم دکمه: “که قطع آنها در کابل ناف?” سفید, دوست, التماس کول سعی کنید جوجه free-range اما پس از کشف چگونه گران قیمت آنها کول می گوید او می خواهم به جای خوردن تاکید کردن مرغ. ضد هزاره, مطالب ممکن است در قرعه کشی به عنوان بسیاری از خنده به عنوان آنها را به چشم رول اما کول آمار به دست خود نسبت بسیار بالا است. دیو سگال

موسیقی

اوان GIIA, Raffaella
اوان GIIA اتفاق می افتد به یک کلاسیک آموزش دیده خواننده اپرا اما خم بیشتر نسبت به R&B-تحت تاثیر خود قرار داده و الکترونیک-لادن dance-pop در خروجی این روز است. پیوستن به او را برای یک شب در تپه.

اوت 14

کمدی

نیکی Glaser: Bang آن
شاید شما به یاد او و به یاد ماندنی حضور در اجاقها از Rob Lowe, بروس ویلیس و الک بالدوین—نیکی گلاسر است, قد بلند خوش هیکل, شامپانی با دهان اسان و زمخت مشاهدات. او فعال و نه مدت زمان طولانی قبل از اینکه در نهایت با بهره گیری از یک می آیند تا در شش سال گذشته. او خیلی طولانی رزومه که شامل کوتاه فیلم با مضمون کمدی مرکزی نشان می دهد بحث امن نیست با نیکی Glaserیک روی لئامت دادن در رقص با ستاره ها (او حذف شد دور اول در سال 2018) و اولین فیلم کمدی ویژه در Netflix, Bangin’. او باز می شود به ویژه با گسترش کمی در مورد وحشت و ویرانی کشف برای اولین بار چه کار بود (“دهان من?! که در آن آب نبات می رود من نمی توانم باور کنم که شما را از یک وجود دارد!”), پذیرش آن اجتناب ناپذیری (مثل مرگ) و سپس بحث در مورد تمام فرهنگی گه که با آن می رود. او خنده دار است به تماشا. RIYL: Amy Schumer. LEILANI پولک

موسیقی

Silverstein, چهار سال, قوی, من توانا
کوین Diers نوشته است “در سال 2003 زیرزمینی post-hardcore و screamo صحنه بود باد تا با هر “فعل اسم” گروه و پروژه های جانبی گرفتن حجم انبوهی از پوشش خبری در رسانه ها مانند Alternative Press magazine و حتی MTV2. از یک روز Ontario-بر اساس گروه سیلوراستاین ایستاده بود با خواننده سرب شین گفته را صدا فریاد می زند و آواز-songy هارمونی مکمل باند تقریبا آزاردهنده جاذب ریف. در حالی که صحنه رقیق با معاصران خود را شکستن و یا تغییر جهت سیلوراستاین باقی مانده در دوره انتشار هشت به علاوه استودیو آلبوم و تور تقریبا بدون توقف—اثبات این که برای هر subgenre همیشه وجود دارد تعدادی از هنرمندان که آزمون زمان ایستاده.” گروه را قادر به rip کردن از طریق شهر خود را در 20 سال سالگرد تور با چهار سال قوی و توانا.

اوت 15

موسیقی

پانکی, سیاه, سیاتل متحرک
پانک صحنه های تشکیل شده به مراتب بیشتر جمعیت متنوع از فقط عصبانی سفید کودکان و نوجوانان اما دومی جمعیتی تمایل به دریافت بیشتر جریان اصلی اعتبار برای تولد و تکامل این سبک است. در اینجا به کم ارزش کردن که اسطوره هستند POC اعمال مایا ماری سیاه Chevys, Chiiirp, خصومت و تاریک اسمیت.

اوت 22

موسیقی

Paul Oakenfold تور جهانی
DJ Paul Oakenfold را مهار خود را از سه دهه به ارزش تجربه در این سیاتل کلوپ شبانه تور متوقف شود.

سپتامبر 4

کامپیوتر و بازی

سالانه 5 شب از هیئت مدیره بازی برای همیشه در بالای جهان!
نگاه کردن بیش از شهرستان در حالی که شما بازی بازی های هیئت مدیره و جشن در بوفه به جمع آوری پول برای کودکان سیاتل بیمارستان جبران نشده برنامه مراقبت فراهم می کند که کمک های مالی به خانواده های کم درآمد و بیماران است.

سپتامبر 21-22

موسیقی

بد Plus
بد به علاوه یک مینیاپولیس جاز از طعم بی عیب و نقص و استعداد است که در حال جشن دو دهه با هم در سال 2020 است. آنها یک دوجین آلبوم خود را به اعتبار خود را از فروشگاه های سنگین در avant jazzy reimaginings از سنگ indie در, پاپ و موسیقی الکترونیک. پیدا کردن خود را در Aphex Twin را “Flim” در حال حاضر. سپس خود را به گوش اخیر تفرج آن سخت است—”من راه رفتن روی خط” (Johnny Cash), “Maps” (به Yeah Yeah Yeahs), “روبات” (Kraftwerk) و “آنهایی که زیبا” (شاهزاده) همه بد علاوه بر درمان. LEILANI پولک

اکتبر 14

فیلم

پست کوچه جشنواره فیلم
جشن بین المللی فیلمسازان در این جشنواره (با الهام از پست کوچه اما نه واقع شده در آن) که در آن شما می توانید در انواع فیلم های کوتاه از دلخراش به خنده دار. اقامت برای پذیرش.

اکتبر 23

عملکرد

و به همین دلیل ما نوشیدنی
خوراک گرسنگی خود را برای شراب نامفهوم ترسناک paranormal و واقعی جرم و جنایت داستان با podcasters کریستین Schiefer و اونا Schulz.

اکتبر 25

موسیقی

لسلی Odom جونیور
برنده جایزه گرمی لسلی Odom جونیور تحسین خواننده و رقصنده که پیدا کرده است, اصلی, به رسمیت شناختن از طریق ستاره خود را به نوبه خود به عنوان Aaron Burr در آمار برادوی موسیقی همیلتون. او آمده به سیاتل برای یک اجرای زنده.

اکتبر 28

موسیقی

از Ragtime به جاز: تاریخچه گفت: از طریق موسیقی
بطور منظم احساس قرن گذشته با موسیقی مورخ کن اشتاینر به عنوان او طول می کشد و مخاطب را در یک سفر را از طریق تاریخ موسیقی جاز در سیاتل و واشنگتن سالن نقش در آن همراه با اجرای برنامه توسط پیانیست استفانی ترفند و پائولو Alderighi و همکاری ویژه با گارفیلد دبیرستان گروه جاز.

نوامبر 13

موسیقی

شیب دره رنجرز
برنده جایزه گرمی بلوگرس sextet شیب دار دره رنجرز می تواند تبدیل به یک بانجو مانند کسب و کار هیچ کس. پیت سیگر افتخار خواهد بود. تجربه خود را folk-rock/country برای تلفن های موبایل برای خودتان در این تاکوما تور متوقف شود.

نوامبر 14

موسیقی

پینک مارتینی
پینک مارتینی نام مناسب است. آنها دزدکی در عین حال قوی کرکی و زرق و برق دار در حالی که همچنین عجیب و غریب و classily ذوق. پورتلند خودخوانده کمی ارکستر استاد می خواهم توسط پیانیست توماس Lauderdale flits از طریق حالات مختلف و تداعی طیف وسیعی از مناطق در موسیقی است که ریشه در jazzy باند بزرگ, کلاسیک, کلاسیک و پاپ عوالم اما همچنین سنگین جهانی-موسیقی برای تلفن های موبایل; هر دو شعر و, از instrumentals, لمسی در لاتین, ژاپنی, فرانسوی, ایتالیایی, و چند تن دیگر غیر آمریکایی sonicscapes. چین فوربس و طوفان بزرگ به اشتراک گذاری و تجارت در آوازی سرب وظایف در حال حاضر fronting یک گروه است که بیش از یک دوجین از اعضای قوی است. آنها بازی را نشان می دهد در ادموندز Tacoma و کرکلند در این اجرا. LEILANI پولک

نوامبر 25

موسیقی

تهمت ارائه چشم Ft. دیلن متی
انبوه مردمی EDM duo تهمت برگزار خواهد شد و انجام این موسیقی رقص ویترین با انتخاب اضافی توسط چشم با دیلن متی.

نوامبر 27-28

جشنواره

سیاتل اسکاچ و آبجو جشنواره 2020
“منطقه بزرگترین بهار جشنواره آبجو با ترکیب هنر و صنعت آبجو اسکاچ و ارواح و مبتکر کوکتل” ویترین معتبر اسکاچ و ویسکی ایرلندی مذاقات تکیلا و mezcal مذاقات سمینارها و صنایع دستی کوکتل به علاوه 50 کرافت آبجو ciders و seltzers از سواحل غرب حذفی.

دسامبر 5

کمدی

لوئیس سیاه
شاهد Lewis Black مواد منفجره خود را از بند باز کردن خشم در سراسر جهان را macrocosmic بی عدالتی و microcosmic نارضایتی یکی از مهمترین و مسهل و خنده دار پدیده در کمدی جهان. ما را مسخره استعاره از (سفید) مرد فریاد ابرها اما سیاه و سفید را افزایش می دهد این بخیل بحث به یک لعنتی هنر. بلندتر سیاه را صدا می شود شوخ کلمات خود را تبدیل به مانند سام liz ferrin اما بیشتر فکری. وجود دارد یک پرچین کلیپ از صحبت کردن در مورد تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در انتخابات 2016 چرخه است که شما باید بشنود: Spoiler alert—او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. آن را بسیار خاص سیاه و سفید خواهد شد و انصراف برخی از همین داغدار و خنده دار در مورد اظهارات سیاستمداران برای این کار نشان می دهد. دیو سگال

دسامبر 11-12

موسیقی

برتون Cummings
کانادا راک اند رول صادرات برتون کامینگز که قبلا حدس می زنم که درمان خواهد شد کازینو مهمانان به یک شب موسیقی زنده.

دسامبر 18

موسیقی

داغ تن ماهی (Acoustic)
داغ تن ماهی آغاز شده به عنوان یک Jefferson Airplane پروژه جانبی تشکیل شده توسط نوازنده بیس جک Casady و گیتاریست/خواننده Jorma Kaukonen هر چند آن شد و خود را تمام وقت گروه یک بار جفرسون هواپیما محلول در ’72. اواز یا موسیقی دو نفری بوده است, همکاری برای بیش از پنج دهه و آنها رو مرحله بورسی و پچ پچ کردن پت به علاوه instrumentals که پیدا کردن دو محترم نوازندگان تجارت ریف و تکنوازی; Kaukonen را برجسته کننده که مکمل Casady را کم پایان دلاوری. آنها آج بلوز و راک مردمی در مناطق با سهولت و مقدار جامد ملودیک ورودی از ماندولین بازیکن بری Mitterhoff. LEILANI پولک

دسامبر 19-20

عملکرد

این دسته علف و غیره
محبوب podcasters دیو آنتونی و گرت رینولدز در فرد ظاهر می شود به ریف دیوانه داستان از تاریخ آمریکا است.

مارس 13, 2021

موسیقی

The Fab Four — The Ultimate ادای احترام
دریافت بهترین چیز بعدی به زندگی می کنند نشان می دهد با جان پل جورج و رینگو در این Beatles ادای احترام با فاب چهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>