گلف و دیگر فعالیت های در فضای باز مجاز تحت جدید Walz اجرایی سفارش

گلف بازان شادی. تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz آخرین فرمان اجرایی که صادر شده در جمعه گلف بازان را مجاز به بازگشت به دوره آغاز صبح روز شنبه ساعت 5

طیف گسترده ای از دیگر فعالیت های خارج از منزل را نیز مجاز است.

در علاوه بر این به golfing Minnesotans خواهد بود قادر به رفتن قایقرانی, ماهیگیری, شکار و پیاده روی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و دور ماندن از مکان های شلوغ. از آنها خواسته به اقامت در نزدیکی خانه برای انجام این فعالیت ها است.

“این برای ما مهم است برای فعال ماندن و لذت بردن از خارج از منزل در حالی که جلوگیری از COVID-19,” Walz گفت: در یک بیانیه آماده. “این اندازه گیری خواهد شد اجازه می دهد Minnesotans را به استفاده از فرصت های بیشتر به خارج در حالی که هنوز انجام بخشی خود را برای نگه داشتن همسایگان خود را سالم است.”

تحت فرمان اجرایی جدید همه چیز است که ممکن است بازگشایی و یا باز باقی می ماند شامل طعمه مغازه محدوده عکسبرداری در فضای باز و بازی مزارع دولتی و خصوصی در پارک ها و مسیرهای پیاده روی گلف رانندگی محدوده و همچنین قایقرانی و-بزرگراه خودرو خدمات. اردو خارج از منزل, تفریح و سرگرمی و فروشگاه, تفریحی, اجاره تجهیزات در میان چیزهایی که باقی می ماند بسته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de