Pacioretty

اسحاق Brekken / AP

شوالیه طلایی جناح چپ Max Pacioretty (67) جشن با هم تیمی ها پس از به ثمر در برابر واشنگتن پایتخت در طول دوره دوم NHL هاکی بازی دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 در لاس وگاس.

طلایی شوالیه در مقابل پایتخت

Vegas Golden Knights left wing Max Pacioretty (67) and center William Karlsson (71) defend as Washington Capitals defenseman Nick Jensen skates during the first period of an NHL hockey game Monday, Feb. 17, 2020, in Las Vegas. (AP Photo/Isaac Brekken) راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

تمام سال طلایی شوالیه شده بود در خارج از بزرگ به دنبال در. پیشرفته آمار و اعداد شناسایی نخبگان تیم می تواند تنها تا کنون. گاهی اوقات شما باید به بیرون رفتن و برنده بازی در برابر یکی از این لیگ بهترین. این چیزی است که آنها را در برابر واشنگتن پایتخت در روز دوشنبه.

این نوع از پیروزی که تیم های خوب دریافت کنید. طلایی شوالیه در زمان سه هدف منجر به دوره سوم اما در برابر سرمایه چیزی بود. آنها بلعیده یکی T. J. Oshie هدف و سپس دوم و سپس خشمگین یورش در پایان بازی.

اما آنها هرگز شکست. این شوالیه طلایی جلا 3-2 پیروزی در برابر 2018 جام استنلی قهرمانان در T-موبایل آرنا, چهار روز پس از آنها همان 2019 قهرمانان. وگاس بازی حذفی هاکی و برنده شدن بیش از پایتختهای یک نقطه داده که این تیم در نظر گرفتن گام بعدی برای تبدیل شدن به یک واقعی postseason مدعی.

“من فکر می کنم ما فقط خوب تمام اطراف در حال حاضر و آن را به یک درمان واقعی به بخشی از” جلو Jonathan Marchessault گفت. “ما در انتظار یک فشار از آنها و آنها یک تیم شگفت انگیز اما به طور کلی من فکر می کنم ما بازی خوبی است. و در پایان شب تیم های خوب پیدا کردن یک راه برای پیروزی و این چیزی است که ما انجام دادیم.”

طلایی شوالیه خواهم به صحبت های زیادی در مورد بازی خود را و زمانی که آنها انجام آنچه آنها می خواهند به انجام آنها دشوار به ضرب و شتم. دو دوره شد و اثبات است. از طریق 40 دقیقه طلایی شوالیه led 3-0 با تشکر از اهداف نیک هولدن رایلی اسمیت و حداکثر Pacioretty. آنها شروع به پریدن کرد به سرب و خفه واشنگتن در دوره دوم اجازه می دهد فقط شش عکس و یک خطر و فرصت است. آنها برگزار ستاره الکس Ovechkin فقط چهار شات تلاش یک بازی پس از او تا به حال 17 و بدون در نظر گرفتن یک پنالتی.

در برابر سرمایه هر چند هواپیمای بی موتوری پرواز را از طریق تمام 60 دقیقه فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد. در دوره سوم Oshie گل در 8:47 و در بازی قدرت در 10:40. تمام حرکت معطوف به بازدید کننده نیمکت و شوالیه طلایی شد در یک موقعیت آنها بوده است بیش از حد بسیاری از بار قبل از برگزاری یک برتری در خانه و در معرض خطر از آن لغزش دور.

در این زمان هر چند آنها برگزار شد. آنها را تحمل 22 سوم-دوره شات تلاش بیش از وگاس تا به حال در هر دوره است. آنها برگزار شد با وجود تنها چهار شات تلاش خود را در حالی که دفاع 5-در-6 در پایان. استوار ایستاده بودند در برابر یکی از بهترین جرائم در لیگ.

“گاهی اوقات هنگامی که شما منجر می خواهم که به نظر می رسد مانند آن را لغزش به دور شما سفت کردن کمی, اما این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام” اسمیت گفت. “است که تیم را برای رفتن به نمره. شما فقط باید سعی کنید outscore آنها را کنید و سعی کنید به آنها را محدود به بهترین شما می توانید.”

این بازی نیز نمونه چه مربی پیتر Condoleo تماس خود را “غیر negotiables.” او می خواهد وگاس برنده جنگ در مقابل net. وگاس 17 عکس و سه گل بیا از زیر faceoff نقطه و بین محافل. واشنگتن تا به حال نه عکس و صفر از اهداف وجود دارد.

“من فکر می کنم شما نگاه جرم ما ایجاد امشب آن همه در اطراف خالص” Condoleo گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن مناطق کثیف از یخ بازی سخت تر از مناطق یخ بازی کردن بهتر است و ما در حال دفاع از ما خالص بهتر است که به ما می دهد یک فرصت برای برنده شدن در هر شب.”

این نیز یکی دیگر از قوی تفرج از Marc-Andre فلوری که تبدیل شده به دور از 24 پایتخت’ 26 عکس آینده یک shutout از جزیره نشینان در روز شنبه. فقط به عنوان مهم به او Ovechkin نمی نمره. Ovechkin به ثمر رساند تا 24 از حرفه خود 698 اهداف در برابر فلوری بستن برای بسیاری در برابر هر دروازه بان.

Ovechkin شد دو گل به دور از تبدیل شدن به هشتمین بازیکن برای رسیدن به 700 در حرفه خود و این بازی پخش شد که در زیر ابر با جمعیت تشویق کمی بلندتر برای هر پنج فلوری را موجب صرفه جویی در Ovechkin. فلوری نمی خواهم او را برای رسیدن به 700 در اینجا بیش از حد می شود و بخش دیگری از تاریخ را با رقیب خود.

“در زمان تصویب می شود به او, شما باید به فکر می کنم” من امروز نه امروز من رو این مرد,'” فلوری گفت. “من مطمئن هستم که او می توانید آن را به زودی و من فقط خوشحال من قصد ندارم به این دروازه بان در ‘Who’ 48 بار نشان می دهد که هدف است.”

وگاس آغاز شده است و پنج بازی homestand با سه برد, همه در برابر حذفی تیم و در برابر دو اخیر Stanley Cup winners. قبل از این کشش وگاس بود 6-11-2 حذفی برابر تیم های خارج از آن بخش از جمله یک پیروزی در چهار بازی برابر بلوز و پایتخت نشینان.

سپس شوالیه طلایی ضرب و شتم هر سه آنها همه با یک هدف و همه با بازی بهترین خود را در پایان بازی. که حذفی, هاکی, و این چیزی است که شوالیه طلایی در حال بازی در حال حاضر.

“این اندازه گیری چوب و ما تا به حال یک دسته از آنها را در اینجا در این هفته و ما باید یکی دیگر آینده در روز پنج شنبه با تمپا (خلیج),” Condoleo گفت. “هر شب شما را در رفتن و شما شاهد بهترین تیم ها در لیگ, و من فکر می کنم گروه ما است که در آغوش و امیدوارم ایجاد اعتماد به نفس با هر بار ما برنده بازی مقابل یک تیم خوب است.

“من قصد دارم به ترک اینجا باید یک آبجو و استراحت برای چند ساعت و سپس ما را در بازی فردا و شروع به تمرکز در هفته پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de